TVN

Dyskusje głównych kanałach grupy Warner Bros. Discovery
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

TVN (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Być może to jakaś forma zemsty za nieudane podejście do kupna TVN24. Biedny Obajtek, biedny Hofman - obaj polegli.

Teraz za karę uruchomią biurokratyczną machinę przeciwko każdemu kanałowi Grupy TVN.
Awatar użytkownika
Rico
VIP Expert
Posty: 791
Rejestracja: 11 kwie 2013, 17:29
Lokalizacja: Otwock
x 135
x 265

TVN (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rico »

Pamiętam, że kiedy ogłoszono fuzję Discovery z WB, pojawiła się u mnie myśl, że pewnie w związku z tym KRRiT będzie chciała doprowadzić do sprzedaży TVN, by nie znalazł się przypadkiem w nowo tworzonym koncernie. Nie chciałem dzielić się swoimi obawami na forum, bo możliwe, że otrzymałbym reprymendę za sianie niesprawdzonych informacji...

Ale jakby nie patrzeć, ten scenariusz właśnie się realizuje. Zgadzam się, że to działania bezsensowne, realizowane na wzór węgierski, gdzie wiele proopozycyjnych mediów albo zmieniło właściciela, albo zostało zamkniętych. Czy dokładnie taki plan ma PiS na polskie media?
audio: Program II PR • Radio 357 • Radio Nowy Świat • Tok FM • Raport o stanie świata
video: TVN24 • Wydarzenia 24 • Planete+ • Mezzo • Mezzo Live

🇺🇦
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

TVN (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Żeby być sprawiedliwym, należy przypomnieć, że podobną sytuację przeżywało radio RMF FM w zderzeniu z KRRiT poprzedniej kadencji w 2016 roku.
m1992
Junior
Posty: 1048
Rejestracja: 12 cze 2018, 20:54
x 22
x 198

TVN (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: m1992 »

Mi się wydaje że to właśnie jest ruch "szach-mat" ze strony KRRIT.
TVN24 może nadawać na zagranicznej koncesji, ale teraz chcą ruszyć kanały naziemne.
Nie wiem jednak, jaki jest cel KRRIT. Może chcą zaszantażować TVN żeby nie poruszali tematów niewygodnych dla władzy? A może już się na nich zawzięli i chcą ich na dobre wypędzić z naszego kraju?
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

TVN (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Ewidentnie Zjednoczona Prawica jest zmęczona władzą i chce za wszelką cenę ją oddać, bo nie wyobrażam sobie, żeby klub z poparciem 29 procent (jakieś 150 +/- 20 mandatów w zależności od decyzji "niezdecydowanych" wyborców, co daje 1/3 głosów po ewentualnych przyspieszonych wyborach) zdestabilizował rynek medialny, a co za tym idzie odebrał wolność wyboru obywateli.

Tak jak za idiotyczne uważam pomysł zbierania podpisów pod "likwidacją TVP Info", tak jeszcze głupszym jest przekraczanie swoich kompetencji w zakresie udzielania licencji na rynku medialnym. TVN7 otrzymało miejsce w telewizji naziemnej jako "rekompensata" za wyłączenie nadajników analogowych, bez żadnego konkursu. Podobnie było z dodatkowymi slotami dla Polsatu, TV4 oraz TV Puls, które można było wykorzystać w sposób dowolny.

Koncesja satelitarna to kwestia w ogóle bezdyskusyjna jak dla mnie.

Jeśli ludzie z tego powodu wyjdą na ulicę, wyjdę i ja.

Generalnie liczę na to, że przy najbliższej okazji Sejm nie przyjmie sprawozdania KRRiT i ulegnie ona rozwiązaniu.
Awatar użytkownika
Abbott
VIP Expert
Posty: 4840
Rejestracja: 18 sie 2018, 15:42
x 1161
x 3564

TVN (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Abbott »

Karol pisze: 07 lip 2021, 12:27 Ewidentnie Zjednoczona Prawica jest zmęczona władzą i chce za wszelką cenę ją oddać.
Wątpię. Pamiętaj, że przyjdzie rozliczenie. Jak wróci praworządność, to wielu posłów pójdzie siedzieć za przekręty. A obecnego premiera i byłej premier czeka Trybunał Stanu.
Awatar użytkownika
AtoMan
VIP Expert
Posty: 3746
Rejestracja: 06 maja 2007, 21:39
x 88
x 578

TVN (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: AtoMan »

Po pierwsze - te "masowe" marsze w obronie Trwam, oparte na kłamstwie (bo nikt nie chciał zabierać koncesji satelitarno-kablowej, a jedynie nie chciano przyznać im naziemnej) były sporo mniejsze niż większość marszy KODu z wczesnych czasów, nie wspominając już protestów Strajku Kobiet, więc gdyby się kierować takimi kategoriami, to mielibyśmy dziś cały PiS w więzieniu i aborcję na życzenie xD notabene po zmianie władzy poważnie przemyślałbym koncesje dla wszelkich kanałów związanych w jakikolwiek z tą opcją polityczną, bo jak wiemy sieją dezinformację, po drugie, doprowadzają do aktów przemocy i rozlewu krwi. To chyba wystarczające argumenty.

Po drugie - też uważam, że TVNy naziemne to raczej słabe kanały i należałoby im dokręcić śrubę, ale nie z tych powodów, co Partia myśli xD jasno widać, że takie przeciąganie liny jest bezprawne i naraża Polskę na wiele miliardów dolarów odszkodowań, ale jak widać PiS nie boi się utraty naszych pieniędzy. Widocznie nie są świadomi, że konfiskata rozszerzona Ziobry pozwoli znacjonalizować cały majątek Srebrnej nawet bez wyroku.

Na miejscu TVNów powtórzyłbym protest z wiosny, może nie na cały dzień, ale np. co pół godziny pięciominutową planszą w ciszy na wszystkich kanałach grupy. Ciekawe, czy inne media wykażą się podobną solidarnością, co ostatnio.
dość
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19305
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2215
x 13419

TVN (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

W związku z tym, że projekt nowelizacji ustawy o rtv dotyka nie tylko telewizję TVN ale i inne podmioty medialne - przeniosłem z wątku TVN posty dotyczące "Lex TVN", proszę kontynuować dyskusję w nowym wątku :)

viewtopic.php?f=19&t=13638
NowiX
Użytkownik
Posty: 224
Rejestracja: 06 paź 2017, 11:34
x 11

TVN (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: NowiX »

Hej!
Mam kablowy telewizji DVB - C i mam kanał TVN HD ale często nie mam HD i często mam SD. Dlaczego? Jaki powód? Bo zaczęło od zeszłego tygodnia od soboty :(. Wie ktoś??
m1992
Junior
Posty: 1048
Rejestracja: 12 cze 2018, 20:54
x 22
x 198

TVN (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: m1992 »

Musiałbyś podać operatora, jeśli masz na myśli kablówkę.
Chyba że odbierałeś z naziemnej. Na przykład w Warszawie niedawno wyłączono multipleks TVN HD w "starym" DVB-T(1), został tylko w nowszym DVB-T2
NowiX
Użytkownik
Posty: 224
Rejestracja: 06 paź 2017, 11:34
x 11

TVN (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: NowiX »

Ja mam kablowy telewizja DVB - C, nie DVB - T, mam kanał TVN w jakości HD ale od lipca zaczęło często TVN w jakości SD :( Dlaczego? Wie ktoś?
Czy to przez burze, tzn. kablówka się boi, że będzie im zrywać sygnał z satelity w czasie burzy i żeby ludzie nie mieli czarnego obrazu to podmieniają na TVN SD. Czy to już stała? Czy to chwilowo? Czy nadawca TVN wymyślili tego żeby tak było jak jest burza to zmienia na TVN SD??? Czekam jak ktoś wie i odpowie na moje pytanie ;)
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

TVN (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Zapytaj operatora kablowego.
bucik11
Legendary
Posty: 10532
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

TVN (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Od 26 lipca w każdy poniedziałek o 11.35 stacja pokaże krótki 10 minutowy program "Droga na Podium".

Od 2 sierpnia jak wejdzie "Dzień Dobry Wakacje" z ramówki wypadają seriale : "Ten Moment", "SOS- Ekipy w Akcji" i "Rozwody". Jednakże "SOS- Ekipy w Akcji" powróci od piątku 27 sierpnia i będzie emitowane o 16.00 w dni powszednie.

W środę 11 sierpnia o 19.25 i 19.50 będzie relacja z premiery filmu "Czarna Owca".

22 sierpnia w niedzielę o 13.15 stacja pokaże "Receptura - kulisy produkcji ".

Ostatniego dnia sierpnia o 19.25 zobaczymy "Skazana - Premiera Playera" czyli najpewniej wtedy zadebiutuje serial w Playerze.

Dzień Dobry TVN do końca sierpnia będzie o 9.00, więc pewnie od 1 września wróci normalnie.
Poti
Junior
Posty: 1181
Rejestracja: 09 gru 2018, 11:24
x 5
x 65

TVN (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poti »

Trochę dziwnie wpisane w tyg. Dzień dobry TVN a weekendy Dzień dobry wakacje
Awatar użytkownika
Maciej T.
Junior
Posty: 805
Rejestracja: 24 lip 2020, 18:24
Lokalizacja: Gdańsk
x 190
x 140

TVN (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Maciej T. »

Teraz trzeba poczekać kiedy będzie prezentacja jesiennej ramówki TVN 😊
ODPOWIEDZ

Wróć do „Główne anteny Warner Bros. Discovery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 11 gości