TVN

Dyskusje głównych kanałach grupy Warner Bros. Discovery
Awatar użytkownika
SzymonNP
VIP Expert
Posty: 2686
Rejestracja: 27 sty 2010, 14:15
Lokalizacja: Poznań
x 611
x 130
Kontakt:

TVN (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: SzymonNP »

Ewidentnie to, że Discovery kupiło SNI, w którego rękach było TVN odbiło się czkawką zarówno na Discovery, jak i na TVN. Mając praktyki w TVN24 jesienią 2018 dobrze wspominam ten czas, nauczyłem się tam więcej, niż na studiach, wiadomo, atmosfera luźna, choć wpadki się zdarzały, jak wszędzie. Jednak teraz, już jako widz TVN24 niestety dostrzegam te cięcia. Pytanie, czyja to wina. Czy Discovery, które nie chce za bardzo mieszać się w politykę, jako gracz rozrywkowo-dokumentalny, czy to wina Samuła, który nie radzi sobie jako szef, po odejściu Pieczyńskiego. Listu nie będę komentował, bo to naprawdę nie jest poważne, a i chyba większość z nas tutaj, szczególnie tych, którzy pracują/pracowali w mediach wiemy, jak wygląda zatrudnienie dziennikarzy, researcherów, czy obsługi technicznej (jak operatorzy kamer) w redakcjach. Na pewno sytuacja, jeśli chodzi o oddziały regionalne TVN24 wygląda dużo lepiej, od takiego Polsat News. W poznańskim oddziale PN pracuje kilka osób, w TVN24 kilkadziesiąt.
Najnowszy wpis - wejdź
27/01/10-18/07/18 Szytr Wielki | Od 18/07/18 SzymonNP
Pozdrawiam, Szymon.
Awatar użytkownika
Dominik
VIP Expert
Posty: 3032
Rejestracja: 25 sie 2010, 13:03
x 73
x 724

TVN (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dominik »

Ja to się zaczynam zastanawiać, czy ta cała aferka nie jest jednak sprytną akcją sabotażową. Zupełnie przypadkiem kilka tygodni po strajku mediów wychodzi list. Jak wiemy, media reżimowe mają prostą linię propagandy - wielkie koncerny nie chcą płacić na szpitale itp. To wygląda jak druga odsłona - nie dość, że nie chcą dawać na szpitale, to jeszcze nie szanują pracowników. Wiadomo, że trzeba uderzać w głównego wroga Partii.

Tylko dziwne jest w tym wszystkim to, że wspomniani pracownicy, oczywiście niepodpisani z nazwiska, opisują zasady współpracy panujące od niemal 8 lat, ale akurat dzisiaj postanowili coś z tym zrobić. Rozumiałbym sytuację, w której 100 osób podpisuje się nazwiskiem, opisuje sytuację i zwalnia się z pracy, nie godząc się na te warunki.

Odnoszę dziwne wrażenie, że gdyby do mediów wyciekł list anonimowych pracowników TVP, którzy skarżyliby się na to, że zmuszani się do propagandy i okłamywania ludzi, to reżimowe media z pewnością wysnułyby tezę, że coś jest nie tak. Ja z kolei powiedziałbym to samo, co teraz - że jeśli nie podoba im się praca w państwowej fabryce propagandy, to powinni z niej zrezygnować.

Zauważacie hipokryzję tej sytuacji? Ktoś podpisuje się pod listem opisującym, jak mu źle, a na drugi dzień idzie z uśmiechem do pracy na poranny dyżur...
Awatar użytkownika
Michał56
Poster
Posty: 1684
Rejestracja: 12 sie 2017, 11:40
Lokalizacja: Kraków
x 548
x 367

TVN (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Michał56 »

@Dominik Ale to akurat dobrze, że te patologie w firmie nagłaśniają, tego typu zachowania należy piętnować.
A anonimowe listy pojawiają się dlatego, że znam co najmniej kilka firm chwalących się transparentnością i możliwością zgłaszania "górze", niewłaściwych zachowań, ale gdy to zgłosisz masz mówiąc brzydko przes*ane. Pracownicy pewnie chcieli coś z tym zrobić ale jednocześnie boją się konsekwencji takiego zgłoszenia. Swoją drogą gdyby nie postawienie się pracowników "Biedronki" paręnaście lat temu, dalej na porządku dziennym byłby mobbing, szantaż i niepłacenie za nadgodziny.
^-^
Tomaldo Banjo
Obserwator
Posty: 576
Rejestracja: 21 paź 2020, 17:37
x 6
x 184

TVN (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomaldo Banjo »

Gdyby tego nie podchwyciło TVP info bo im to propagandowo pasi, list przeszedłby bez echa tak w zasadzie. A poza tym ja nadal mam głębokie przekonanie, że wyszedł on z drukarki Samuela przy pl. Powstańców.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

TVN (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Po zakończeniu Tajemnicy Zawodowej w kwietniu nie będzie innej premiery w tym paśmie, a filmy.
bucik11
Legendary
Posty: 10532
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

TVN (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Telewizja TVN i TVN& pokaże mini program "Wieści dobrej treści" . Emisja w każdy piątek o 20.05 (TVN) i o 20.30 w TVN7 od 9 kwietnia.
dumar
Obserwator
Posty: 258
Rejestracja: 05 sty 2019, 14:24
x 7
x 49

TVN (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dumar »

Mam nadzieję, że będzie to kolejny klon "Weekend Update", jakim były "Doniesienia" :)
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11482
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 952
x 2214

TVN (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

To będzie tylko jakiś 5-minutowy śmieć reklamowy. ;)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

TVN (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

W ramówce jest też zapisany program "Jesteśmy w domu!" emitowane w niektóre dni po "DD TVN".
Pozdrawiam, Trzeciak
Taberski
Obserwator
Posty: 435
Rejestracja: 27 wrz 2018, 4:24
x 96
x 67

TVN (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Taberski »

Po tym co się stało z ''Lab'' i tymi rozszadami w ramówce dedykuję Edwardowi Miszczakowi tę piosenkę. Pierwsze zdanie powinien śpiewać Miszczak
https://www.youtube.com/watch?v=SxHd7ELwBCw

A i nie ma pewności, że to co wstawi na jesień się sprawdzi. Ciekawe co z Miszczakiem jak znowu będą klapy. Oby to były nowe formaty a nie 3 nowe paradokumenty.
I TY TEŻ MOŻESZ PRZYWALIĆ W TVP I KURSKIEGO
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8082
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 139
x 950
Kontakt:

TVN (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomek »

"Były pracownik TVN: Trwa tam mobbing. Ludzi się szantażuje. Praktykuje się współczesne niewolnictwo"

Posłucham sobie jutro, jeśli będę miał czas, a dzisiaj zostawiam do zapoznania się dla "fanów nudnych mediów" ;)
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
Awatar użytkownika
Abbott
VIP Expert
Posty: 4840
Rejestracja: 18 sie 2018, 15:42
x 1161
x 3564

TVN (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Abbott »

To jest ta sama osoba z facebooka. Facet nie powiedział nic nowego. Frustracja, która trwała u niego od 2013 roku.
Twierdzi, że było łamane prawo, ale nic z tym nie zrobił przez 7 lat?? Nie powiadomił prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa przez TVN, czyli zgadzał się na wszystkie warunki. Z rozmowy wynika że ma jedynie nagłaśniać sprawę, ale pozwu zbiorowego przeciwko byłemu pracodawcy raczej nie będzie. Gdzie tu jego wiarygodność i walka o prawa "szarego robotnika"?
Jak wspomniałem kilka tygodni temu nie ma idealnego pracodawcy (tym bardziej w korpo) i nigdy nie będzie. Jednak w sytuacji gdzie rynek pracownika oraz medialny się rozwijały wystarczyło wysłać kilka CV-ek do innych firm, a nie się męczyć i tracić "najlepsze lata swojego życia". Chyba, że praktyki stosowane w innych telewizjach są podobne i nie warto było wchodzić z deszczu pod rynnę. W sumie częściowo potwierdziła to Korwin-Piotrowska.
Jeśli zaś sama praca w mediach nie jest spełnieniem marzeń, to wystarczy się przekwalifikować. No tak teraz trudniej ze względu na pandemię, więc wszystkie swoje żale trzeba wylać na facebooku.

Sam wywiad prowadzącego nudny. Jakbym słuchał radiowęzła w liceum. Sam gość ma lepsze gadane. Może w tym radiu powinien złapać fuchę🤣
Awatar użytkownika
prezenter
Użytkownik
Posty: 115
Rejestracja: 29 gru 2015, 12:11
x 1
x 5

TVN (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: prezenter »

Profil TVN Talent Show na YouTube osiągnął milion subskrybentów. Z tej okazji pojawił się specjalny filmiki z uwywkami "Mam Talent"

https://youtu.be/u6wh2L3Kclo

Tym samym jest to trzeci kanał TVN-u ze złotym przyciskiem

https://prasa.tvn.pl/132460-tvn-talent- ... m-youtubea
Awatar użytkownika
mi8sp1590Priv
Obserwator
Posty: 451
Rejestracja: 16 sie 2015, 23:18
Lokalizacja: Warszawa
x 60
x 83

TVN (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mi8sp1590Priv »

Ciekawe czy wybór materiałów z Mam Talent ma związek z przejściem Agustina do Dance Dance Dance?

Dużo tam fragmentów z jego udziałem :)
Michał
Awatar użytkownika
Abbott
VIP Expert
Posty: 4840
Rejestracja: 18 sie 2018, 15:42
x 1161
x 3564

TVN (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Abbott »

Kolejny były operator TVN-u oskarża stację o mobbing: https://[link zakazany]/artykul/o ... zef-stacji

Zastanawiam się czemu doświadczeni pracownicy pozwalali sobie na takie traktowanie? Gdyby mnie coś takiego spotkało to od razu bym wytoczył pozew cywilny lub po prostu dał w mordę takiej osobie i odszedł tego samego dnia.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Główne anteny Warner Bros. Discovery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości