TVN (HD)

Dyskusje o telewizji TVN.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3599
x 1608

TVN (HD)

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Ka.mil pisze:Szczerze mówiąc tegoroczny spot, jest taki sobie w porównaniu do poprzednich lat. Wygląda jakby mocno ograniczono na niego budżet.
Jeżeli tak rzeczywiście było, to nic dziwnego. No w końcu z powodu kryzysu TVN zaczął sezon ogórkowy już na początku czerwca :).
Pozdrawiam, Trzeciak
>>MEDIA BEZ WYBORU<<
Awatar użytkownika
Nomik
Użytkownik

TVN (HD)

Post autor: Nomik »

3q33 pisze:
Ka.mil pisze:Szczerze mówiąc tegoroczny spot, jest taki sobie w porównaniu do poprzednich lat. Wygląda jakby mocno ograniczono na niego budżet.
Jeżeli tak rzeczywiście było, to nic dziwnego. No w końcu z powodu kryzysu TVN zaczął sezon ogórkowy już na początku czerwca :).
A wiecie moze o co chodzi z serialem Niania ? Czy wraca nowe seria od wrzesnia ? Myslałem ze juz sie serial skończył.
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
x 55
x 104

TVN (HD)

Post autor: Kamil »

Będzie pożegnalna seria 7 - odcinków chyba. Z tego co pamiętam zostało to w pewnym sensie wymuszone przez oryginalnych twórców serialu bo w trakcie kręcenia tej serii w oryginale okazało się, że odtwórczyni głównej roli jest chora na raka i postanowiono ją skrócić.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 656
x 3396

TVN (HD)

Post autor: Karol »

W ramach ciekawostki: albo mi się przewidziało albo Mariusz Walter w angielskiej Wikipedii został nazwany żydowskim biznesmenem. Nie wiem jakie jest jego pochodzenie, ale wydaje mi się, że lepiej go nazwać po prostu polskim biznesmenem.
TVN is a major Polish commercial television network , founded by Jewish businessman Mariusz Walter and launched on October 3 , 1997 .
http://en.wikipedia.org/wiki/TVN_(Poland)
9LivePolska
Użytkownik

TVN (HD)

Post autor: 9LivePolska »

Pewnie pomyliło sie komuś, bo żydowskim biznesmenem był Roland Lauder, szef CME (33% udziałów z początku)
Jestem pieskiem samego siebie
Awatar użytkownika
wally
Użytkownik

TVN (HD)

Post autor: wally »

9LivePolska pisze:Pewnie pomyliło sie komuś, bo żydowskim biznesmenem był Roland Lauder, szef CME (33% udziałów z początku)
A to jakaś różnica? Jego też trzeba tak nazwać? Przynajmniej na TVN-nie potrafią przeprosić albo napisać sprostowanie.
9LivePolska
Użytkownik

TVN (HD)

Post autor: 9LivePolska »

Jeśli jego żydowskość (w neutralnym sensie) jest bardzo widoczna, to dlaczego Laudera tak nie nazywać ?
Jestem pieskiem samego siebie
Awatar użytkownika
Nomik
Użytkownik

TVN (HD)

Post autor: Nomik »

wally pisze:
9LivePolska pisze:Pewnie pomyliło sie komuś, bo żydowskim biznesmenem był Roland Lauder, szef CME (33% udziałów z początku)
A to jakaś różnica? Jego też trzeba tak nazwać? Przynajmniej na TVN-nie potrafią przeprosić albo napisać sprostowanie.
No fakt , bo w TVN potrafia sie przyznac do błedu.
ARTUR B.

TVN (HD)

Post autor: ARTUR B. »

No i jak pokazują dane AGB NMR TVN w ostatnim tygodniu prześcignął TVP1 pod względem oglądalności. Tylko pogratulować, bo długo walczyli by być najlepszą stacją telewizyjną w Polsce
kamil2505
VIP Expert
x 22
x 448

TVN (HD)

Post autor: kamil2505 »

A ja teraz trochę zmienię temat. Ostatnio serwisy plotkarskie informują, że chodzą pogłoski, że "Rozmowy w toku" mają zejść z anteny, a Ewa Drzyzga miałaby prowadzić "Dzień dobry TVN". Powodem zdjęcia z anteny "Rozmów w toku" jest ciągle spadająca widownia talk-show.
PLATFORMA CANAL+:
Extra+ z CANAL+ (10) CANAL+VOD CANAL+4K Ultra HD HBO HBO GO Fox Play Nat Geo Play Paramount Play  Mistrzowska Piłka Multiroom Standard Ultrabox+ 4K CANAL+ Telewizja przez internet / nc+GO 100h 84,99zł
PLAYER:Pakiet Start+ 6M 30zł
skorupa2005
Użytkownik

TVN (HD)

Post autor: skorupa2005 »

Nie jest to dobry pomysł. RwT mają swoją markę i myślę, że format jeszcze się nie wyczerpał...
Awatar użytkownika
Jacek_TVPinfo
Obserwator

TVN (HD)

Post autor: Jacek_TVPinfo »

To nie byłby zły pomysł, z racji tego, że jak to ująłeś oglądalność spada, a Ewę w Dzień dobry TVN chętnie bym zobaczył... Ciekawe czy by dała radę dłuższy czas na żywca iść? :D
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 656
x 3396

TVN (HD)

Post autor: Karol »

A nie może prowadzić "Rozmów..." i "Dzień dobry TVN" jednocześnie?
kamil2505
VIP Expert
x 22
x 448

TVN (HD)

Post autor: kamil2505 »

Może by mogła, ale czy szefowie chcą "Rozmowy w toku" w swojej ramówce? Tego już nie wiem. Osobiście uważam, że "Rozmowy w toku" powinny zostać. Mają swoją markę i są najdłużej i chyba jedynym talk-show emitowanym codziennie. Jednak niestety zauważam, że tematy w tym programie są już nie tak jak kiedyś powielane co 2-3 lata, ale już pół roku. Przykładem może być odcinek o disco polo, który był i wiosną i jesienią poprzedniego roku, no i wczoraj. Ewa też według mnie już nie prowadzi programu tak jak kiedyś. Teraz bardziej "wymądrza" się na swych rozmówców niż stara ich się zrozumieć. Ale to tylko moja opinia.
Według mnie "Rozmowy w toku" powinny pozostać na antenie przynajmniej jeszcze do rocznicy dziesięciolecia istnienia programu. Być może wkrótce program wyląduje na okolice 12:00-13:00, a dzisiejsze miejsce "RwT" zajmie być może "Sąd rodzinny", który będzie emitowany codziennie... Cóż, czas pokaże. Oby tak nie było.
PLATFORMA CANAL+:
Extra+ z CANAL+ (10) CANAL+VOD CANAL+4K Ultra HD HBO HBO GO Fox Play Nat Geo Play Paramount Play  Mistrzowska Piłka Multiroom Standard Ultrabox+ 4K CANAL+ Telewizja przez internet / nc+GO 100h 84,99zł
PLAYER:Pakiet Start+ 6M 30zł
ARTUR B.

TVN (HD)

Post autor: ARTUR B. »

Ta wiadomość została zdementowana kilka dni temu. Niestety prasa i portale plotkarskie o dementi bardzo rzadko piszą...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Główne anteny TVN”