TVN (HD)

Dyskusje o telewizji TVN.
Awatar użytkownika
CaptainMorgan
VIP Expert

TVN (HD)

Post autor: CaptainMorgan » 05 sie 2015, 13:17

W spocie m.in po raz pierwszy Martyna Wojciechowska
Są też Drzyzga, Wojewódzki, Chylińska, Starmach, Moran, Egurolla, Gessler, Foremniak, Szulim
Awatar użytkownika
Kryterium0
VIP Expert

TVN (HD)

Post autor: Kryterium0 » 05 sie 2015, 13:17

Spot trochę jak kampania społeczna "spędzaj chwile z rodziną"...
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

TVN (HD)

Post autor: wiatriwoda » 05 sie 2015, 13:17

Spot wielkie zaskoczenie - inny - to duży plus , ale ogólnie , mieszane uczucia.
Awatar użytkownika
Q-W-E-R-T-Y-U-I-O-P
Obserwator

TVN (HD)

Post autor: Q-W-E-R-T-Y-U-I-O-P » 05 sie 2015, 13:17

Fajnie że TVN idzie w coś nowego w spotach niż tylko muzyka i nazwa programu. Ale ten spot... Bardzo średni. Kulka zdecydowanie lepsza.
Nie pasuje mi ten spot do TVN-u.
;)
Jordi
VIP Expert

TVN (HD)

Post autor: Jordi » 05 sie 2015, 13:19

Poczekajmy na spot Polsatu (do tej pory żaden nie był choćby przyzwoity) XD Jeszcze się okaże, ze będziemy piać z zachwytu nad tym TVN ;)

Średnio na jeża, ale może się "wkręci". Mogli wcisnąć pana kulkę do tego ogródka i parku czy co to było.
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert

TVN (HD)

Post autor: pulkownik » 05 sie 2015, 13:20

Dla Ciebie nic, co zrobi Polsat nie jest dobre, bo chorujesz na nienawiść do tego kanału :D
Jordi
VIP Expert

TVN (HD)

Post autor: Jordi » 05 sie 2015, 13:21

Nie powinienem pisać 1001 raz mojego stosunku do tej stacji i bardzo dobrych formatów typu NND, czy TTBZ, ale napiszę. Jakbym nienawidził, to bym nie oglądał wcale :P
Awatar użytkownika
Q-W-E-R-T-Y-U-I-O-P
Obserwator

TVN (HD)

Post autor: Q-W-E-R-T-Y-U-I-O-P » 05 sie 2015, 13:23

Polsat jest w spotach trochę za TVN-em, przynajmniej moim zdaniem. Ale w tym roku o lepszy spot nie będzie trudno ;)
;)
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert

TVN (HD)

Post autor: pulkownik » 05 sie 2015, 13:23

Bardzo żałuję, bo znany jesteś z pisania tego samego kilka(naście) razy.

"Singielka" dopiero od października, podobnie było z "Brzydulą" w 2008 - nieco ryzykowne umieszczenie telenoweli między paradokumentami, już "Julia" poległa o podobnej porze.

Wielka szkoda, że "Web therapy" nie będzie stricte w TVN. Taka aktorka, taki format i wyłącznie Player. Szkoda.
Awatar użytkownika
Dijon
VIP Expert

TVN (HD)

Post autor: Dijon » 05 sie 2015, 13:29

Dobrze, że zrezygnowano z Pana Kropki, bo w poprzednim spocie ten motyw był już wykorzystany na siłę. Taka ludzka strona TVN-u przez ten spot wychodzi, jest on utrzymany w konwencji spotu rodem z kampanii społecznych albo spotów reklamowych. Formuła spotu na jesień poszła na wyższy poziom, nie jest to tylko prezentacja poszczególnych pozycji ramówkowych "po kolei", a bardziej jedna, spójna całość. Bohaterowie poszczególnych programów w ramówce nie są główną częścią spotu i nie są aż tak bardzo wyeksponowani, są raczej wkomponowani w całość na równi z dużą liczbą kompletnie nieznanych postaci, tzw. zwykłych ludzi, którzy się pojawiają i stąd to "TVN - Dla Ciebie". Muzyka jak zwykle świetnie dobrana, brytyjski rock alternatywny od The Stranglers, tytuł "Golden Brown".

No cóż, czasy spotów z rozbudowanymi sekwencji wybudowanymi w scenografiach się chyba skończyły.

Spot idealnie się komponuje z tym, jakie kanały w Ameryce posiada nowy właściciel TVN-u. Rodzinny klimat, sielankowy, dobre jedzenie, przyjemna i znana muzyka.

Web Therapy prędzej czy później i tak trafi do tradycyjnej telewizji, zobaczycie ;)
Awatar użytkownika
kamico7
Junior

TVN (HD)

Post autor: kamico7 » 05 sie 2015, 13:33

TVN mocno zaszalał z ramówką jesienną. Mnie osobiście AA trochę zawiódł bo jak widzę że za jurorami jest jakaś zwykła plansza z tektury a oprawy występów takie sobie i trochę nie podobne do Rochstara. Przesunięcie MasterChefa na 21.30 bardzo ryzykowne i widownia tego formatu jest zależna od AA i trochę boję się o MC. Promo serialu Aż Po Sufit bardzo zachęcające i zapowiada się fajna produkcja. Powrót Wesołowskiej do TVN uważam za wielkie plus ale nie wiem czy odpowiedni program dla niej wybrali bo realizatorsko to mi bardziej do Polsatu pasuje niż do TVN. Dziwne że kompletnie na konferencji przemilczeli Na Językach i nawet go nie było w tym spocie z stałymi programami.Singielka o 17.30 bardzo fajnie się wpiszę a promo serialu równie dobre.Moje serce skradło Web Therapy i zapowiada się na prawdę fajnie. Co do spotu to od kilku sezonów reklamówek TVN warto oceniać za sam pomysł a widać było że jest i tym razem.Trochę skromniej ale o to pewnie chodziło.Polsat na pewno będzie miał lepszy spot na pierwszy rzut oka bo zrobi go bardziej dynamicznie ale będzie taki sam jak ich poprzednie
Awatar użytkownika
mateusz_71
VIP Expert
Kontakt:

TVN (HD)

Post autor: mateusz_71 » 05 sie 2015, 13:33

Spot średni, trochę się zawiodłem :( . Niepokoi mnie jedna sprawa- zakończenie filmiku promocyjnego... Poprzednie spoty były przygotowane pod oprawę, kończyły się planszą w żółto-niebieskich kolorach. W tym roku...
[ Spoiler ]
... biel i szarość, która nijak pasuje do obecnej oprawy. Ktoś ma dostęp do materiałów rozdawanych na konferencji? Czy tam również jest mniej koloru żółtego i niebieskiego? Mam nadzieję, że nie zmienią (moim zdaniem genialnej) oprawy TVNu.
Jordi
VIP Expert

TVN (HD)

Post autor: Jordi » 05 sie 2015, 13:34

pulkownik pisze:Bardzo żałuję, bo znany jesteś z pisania tego samego kilka(naście) razy. .
Sam już o tym 3 raz piszesz, więc może uczeń przerośnie mistrza ;)

Muzyka jest bez zarzutu. Metz tam chyba nadal czuwa nad stroną muzyczną spotów i seriali TVN, co słychać. Bardziej mi tutaj gryzie się to, że tak przeskakują - jedna pcha samochód, druga na grillu, trzeci na koniu, Kuba z 100-latkami na ławce w Parku. Gdyby były przejścia jak z spotu tym po całej Polsce, albo też jak choćby z wiosennej ramówki, to może jakoś bardziej by to się złożyło w całość. Tak dość chaotycznie to dla mnie wygląda.
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod

TVN (HD)

Post autor: matik » 05 sie 2015, 13:40

mateusz_71 pisze:Spot średni, trochę się zawiodłem :( . Niepokoi mnie jedna sprawa- zakończenie filmiku promocyjnego... Poprzednie spoty były przygotowane pod oprawę, kończyły się planszą w żółto-niebieskich kolorach. W tym roku...
... biel i szarość, która nijak pasuje do obecnej oprawy. Ktoś ma dostęp do materiałów rozdawanych na konferencji? Czy tam również jest mniej koloru żółtego i niebieskiego? Mam nadzieję, że nie zmienią (moim zdaniem genialnej) oprawy TVNu.
Przeważa niebieski, dużo pomarańczowego i bieli.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

TVN (HD)

Post autor: Trzeciak » 05 sie 2015, 13:42

Bardzo proszę kontynuować kierowanie uwag osobistych na PW.
mateusz_71 pisze:Czy tam również jest mniej koloru żółtego i niebieskiego? Mam nadzieję, że nie zmienią (moim zdaniem genialnej) oprawy TVNu.
Oprawa raczej nie zostanie zmieniona - była używana w spotach promocyjnych.
Pozdrawiam, Trzeciak
ODPOWIEDZ

Wróć do „Główne anteny TVN”