TVN7 (HD)

Dyskusje o telewizji TVN.
Awatar użytkownika
Artu
Junior
x 1

TVN7 (HD)

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Artu »

TiM (YouTube) pisze:Zapowiedzi w nowych kolorach Siódemki, daj się uwieść :P
Powtórkom? :D
Awatar użytkownika
TiM
VIP Expert
x 11

TVN7 (HD)

Post autor: TiM »

Dokładnie xD Szkoda ze TVN7 ma taką fajną oprawę, ale za strasznie słabą ofertę programową.
Awatar użytkownika
dragontor
Użytkownik
Kontakt:

TVN7 (HD)

Post autor: dragontor »

A mi się wydaje, że za kółko ma "służyć" ta jaśniejsza część siódemki (na logo ekranowym).
tele5.xt.pl - powrót wkrótce...
TVFan
Użytkownik

TVN7 (HD)

Post autor: TVFan »

Logo prezentuje sie dośc dobrze...oprawa troche lepiej ale za to ramówka jest dalej słaba...

P.S. Ma ktoś logo TVN HD ? nie chodzi mi o zapa tylko taka grafike...sorry za off
Awatar użytkownika
Krewetka
Obserwator

TVN7 (HD)

Post autor: Krewetka »

Nie wiem czy to oficjalne logo TVN-u HD, ale:
Obrazek

Sorry za off-topic
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
x 8

TVN7 (HD)

Post autor: Ice »

Czy Ty nie wiesz, że jeżeli chce się rozmawiać na temat innej stacji to zaklada się odpowiedni temat? Robisz śmietnik z Forum, a Twoje przeprosiny nie są żadnym usprawiedliwieniem. ;] Teraz niech moderatorzy przeniosą nasze posty do odpowiedniego tematu. Sorry, że się uniosłem, ale naprawdę warto się zastanowić...

Mimo wszystko - odpowiem:

To nie jest oficjalne logo TVN HD - jeżeli chcesz wiedzieć jakie jest oficjalne logo tego kanału grupy ITI zajrzyj tutaj: http://flickr.com/photos/mcguru/2787258402/sizes/l/ (z: tvnfakty.pl). Proszę również - jako zwykly user -, abyś nie wprowadzał w błąd uzytkownikow tego Forum. ;]
no666name
Użytkownik

TVN7 (HD)

Post autor: no666name »

Oprawa rzeczywiście prezentuje się rewelacyjnie chociaż wcześniej nie przypadła mi do gustu :P logo również okazało się o wiele lepsze od poprzedniego. Fajnie, że ten kanał został trochę odświeżony i szkoda, że to odświeżenie nastąpiło jedynie w grafice.

W związku ze startem nowego wizerunku stacji ruszyła także odświeżona strona internetowa TVN7, która także prezentuje się zdecydowanie lepiej od swojego poprzednika ;P Umieszczam link : www.tvnsiedem.pl

Mam jeszcze pytanie : czy wie ktoś może czy TVN7 będzie emitował jesienią kulisy trzeciej edycji programu "You can dance"?
Ogrodnik99

TVN7 (HD)

Post autor: Ogrodnik99 »

Póki co logo nie ma przygotowanego napisu "na zywo" :/ Podczas programu "Fabryka gry" logo było bez napisu "na żywo".
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
x 14
x 25

TVN7 (HD)

Post autor: Kamil »

Co ciekawe podczas końca dzisiejszej Fabryki Gry na napisach końcowych wyemitowany był napis PRODUKCJA TVN ORAZ 2WAY TRAFFIC 2008. A na końcu umieścili planszę ze starą grafiką siódemki i napisem (c) TVN7 - 2008.

Zaczęli też emitować jakieś spoty ze znanymi ludźmi którzy mówią że lubią oglądać siódemkę. Mają tylko z nimi jakieś problemy bo w trakcie nadawania zmniejszają się do 16:9 a są nagrane w takim formacie.

Mogę to powiedzieć śmiało: oprawa TVN7 - jest prosta, ładna i przemyślana. Naprawdę rewelacja!
Evil
Junior
x 1

TVN7 (HD)

Post autor: Evil »

Ice pisze:Czy Ty nie wiesz, że jeżeli chce się rozmawiać na temat innej stacji to zaklada się odpowiedni temat? Robisz śmietnik z Forum, a Twoje przeprosiny nie są żadnym usprawiedliwieniem. ;] Teraz niech moderatorzy przeniosą nasze posty do odpowiedniego tematu. Sorry, że się uniosłem, ale naprawdę warto się zastanowić...
Tylko za każdym razem Ty każdemu zwracasz uwagę, że niepoprawnie się zachowuje, chociaż do tego służy opcja "Raportuj", i kontynuujesz dalszy ciąg śmietnika, pisząc nie na temat.
VIP Expert
x 11

TVN7 (HD)

Nowa oprawa o wiele lepsza od obecnej TVN'u. Szkoda że oferta się nie polepszyła. A może by tak TVN zmienił oprawę na podobną jak w TVN 7 (wiem, wiem nierealne).
Ogrodnik99

TVN7 (HD)

Post autor: Ogrodnik99 »

Drugi dzień nie ma napisu "na żywo" oraz nadal plansza z produkcją jest w starej oprawie graficznej. Już nie wspomnę o tym, że pod koniec progranu "Fabryka gry" pisze produkcja TVN :/
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
x 8

TVN7 (HD)

Post autor: Ice »

jezarek: Już nie wspomnę o tym, że pod koniec progranu "Fabryka gry" pisze produkcja TVN hmm
Bo tak naprawdę ''Fabryka Gry'' jest produkcja głównego TVN-u, więc na dobrą sprawę wszystko jest w porządku - przecież wiadomo, że program jest zrealizowany ''na zlecenie'' TVN7..
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 554
x 2685

TVN7 (HD)

Post autor: Karol »

jezarek pisze:Drugi dzień nie ma napisu "na żywo" oraz nadal plansza z produkcją jest w starej oprawie graficznej. Już nie wspomnę o tym, że pod koniec progranu "Fabryka gry" pisze produkcja TVN :/
Jest co przeżywać. TVN Siedem nie posiada własnej infrastruktury technicznej do produkcji programów na żywo, podejrzewam, że studyjnych też nie byliby samodzielnie produkować bez zakupu odpowiedniego sprzętu. A ja się cieszę, że nie ma napisu na żywo. Jakoś nie wyobrażam sobie powtórek programów o wróżkach czy call-tv, chociaż TVN Siedem jest zdolny do tego ostatniego.
Awatar użytkownika
TiM
VIP Expert
x 11

TVN7 (HD)

Nagrałem nowa oprawę TVN7. Dla tych co nie mają dostępu do ''Siódemki'', albo po prostu chcą zobaczyć dobrze wykonaną oprawę Velvetu (wybaczcie jezeli się pomyliłem :P)

http://pl.youtube.com/watch?v=gpsw68hRpZg
ODPOWIEDZ

Wróć do „Główne anteny TVN”