TVN7 (HD)

Dyskusje o telewizji TVN.
Awatar użytkownika
Ali
Użytkownik
Kontakt:

TVN7 (HD)

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ali »

Oprawa taka sobie. Za dużo różu jak dla mnie.
"TV Puls jest warta tego, żeby powalczyć o jej przyszłość i będziemy to robić" - powiedział Dariusz Dąbski, który po wycofaniu się Franciszkanów jest jedynym udziałowcem TV Puls.

Oglądalność TV Puls: 2,2%

Obrazek
Awatar użytkownika
Artu
Junior
x 1

TVN7 (HD)

Post autor: Artu »

Bardzo ładna oprawa, oferta programowa już mniej :D

PS. TiM, właśnie miałem Ci napisać żebyś mi ją nagrał :P Dzięki!
Awatar użytkownika
dragontor
Użytkownik
Kontakt:

TVN7 (HD)

Post autor: dragontor »

Czy TVN7 przed zmianą ramówki powtarzał Camera Cafe w soboty?
tele5.xt.pl - powrót wkrótce...
Ogrodnik99

TVN7 (HD)

Post autor: Ogrodnik99 »

dragontor pisze:Czy TVN7 przed zmianą ramówki powtarzał Camera Cafe w soboty?
Nie. Wcześniej o tej porze był program muzyczny Music chat.
kamil2505
VIP Expert
x 13
x 298

TVN7 (HD)

Post autor: kamil2505 »

Mam nadzieję, ze TVN7 wreszcie kiedyś zabierze się za poprawę swojej ramówki...
Moim zdaniem powinni pokazywać to, na co nie ma czasu na antenie TVN...
Czyli:
*seriale zagraniczne - nowe sezony (na antenie TVN pokazywane są przeważnie w godzinach nocnych, emisja często jest przerywana co kilka odcinków)
*seriale animowane - (kiedyś Bajkowe Kino zajmowało w ramówce tvn nawet 4 godziny dziennie, teraz seriale animowane można oglądać tylko w wakacje, poza tym jest tyle osób, które chcą obejrzeć Dragon Balla, wydaje mi sie, ze emisja tego serialu poprawiłaby notowania Siódemki)
*dokument - (teraz to już rzadkość, by w stacji komercyjnej obejrzeć jakikolwiek dokument, a niektóre są naprawdę ciekawe, tvn od początku istnienia stacji praktycznie nie pokazywał dokumentów, a szkoda...)
*programy muzyczne - (kiedyś w tvn-ie było dużo muzyki, gdy zniknął ostatni muzyczny program - "VIVA Polska! na antenie tvn muzyki możemy posłuchać tylko podczas programów typu: "Taniec z gwiazdami")
*amerykańskie programy rozrywkowe - (jak już ktoś napisał - amerykanie maja najgłupsze albo najfajniejsze talk - show i programy rozrywkowe, ale zawsze "naj...", warto je pokazać w Polsce)
*animacja dla dorosłych - w stacjach próżno szukać takich pozycji... no może w CANAL+ coś sie znajdzie
*telenowele - (tvn zrezygnował z emisji telenowel, a niektóre naprawdę podbiły serca widzów, chociażby "Gorzka zemsta", dla fanów tego gatunku też powinno znaleźć się miejsce)

To tyle z moich propozycji... Ale ja cos czuje, ze to sa marzenia nie do spełnienia... :(
kamil2505
VIP Expert
x 13
x 298

TVN7 (HD)

TVN7 wreszcie choć trochę pomyślał o widzach serwując m.in. nowe sezony "Kochanych kłopotów" (szkoda tylko, że pora kiepska), i "Dwóch i pół". Zobaczymy tez nowy seriale: "Teoria wielkiego podrywu", "Napiętnowany" i "Happy Hours". Stacja przypomni też znany nam wszystkim "Hotel zacisze". Majewskiego natomiast zastąpi "Kuba Wojewódzki".
Myślę, że to krok do przodu. Oby tak dalej. Czekam na następne nowości. :)
Ogrodnik99

TVN7 (HD)

Post autor: Ogrodnik99 »

Ja tylko dodam, że od jakiegoś czasu już jest emitowany napis "na żywo" pod logiem stacji.
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Kontakt:

TVN7 (HD)

Post autor: Axel »

Racja, też to zauważyłem jakiś czas temu. Ten napis "na żywo" jest wyświetlany pod logo chyba tylko w nocy jak jest emitowany program o wróżkach.
Pawel

TVN7 (HD)

Post autor: Pawel »

Wczoraj chciałem zobaczyć jak wyszło tvnowi tłumaczenie serialu The Big Bang Theory więc miałem okazję trochę pooglądać ten kanał w nowej oprawie.
A więc tak, logo - straszne. I tyle na ten temat.
Za to oprawa graficzna podczas zwiastunów naprawdę dobra. O niebo lepsza od tej z głównego tvnu.

Widzę też że wszystkie jingle reklamowe czy też właśnie oprawa graficzna podczas zwiastunów jest w letterboxie więc przystosowane już do 16:9. Szkoda tylko że tvn nie zdecydował się jeszcze emitowania kanału tvn7 w 16:9.
Zresztą myślałem że właśnie serial The Big Bang Theory będzie leciał w letterboxie, w końcu to nowy zakup tvnu. Niestety serial leciał w badziewnym 4:3, czyli chyba 16:9 nie prędko doczekamy się w kanałach tvnu.
Awatar użytkownika
wojt.20
Obserwator
Kontakt:

TVN7 (HD)

Post autor: wojt.20 »

Wiadomo, że najpierw 16:9 będzie miało tvn (no programowo najlepsza stacja w kraju [ponoc] to jak by było gdyby inna stacja wprowadziła to przed tvn ;) ) , później tvn24 i cała reszta w tym Siódemka.
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
x 14
x 25

TVN7 (HD)

Post autor: Kamil »

Wydaje mi się że obecna oprawa tvn jest już w 16/9 tylko oglądamy ją w pan&scan bo po programach w letterboxie jest pokazany ident stacji w 16/9 - wygląda to o wiele lepiej niż wielgachne logo tvn w 4/3 - sorry za off topic.

W siódemce ostatnio denerwują mnie powtórki Kuby Wojewódzkiego jak i Szymona - żarty i aluzje polityczne naprawdę chyba nikogo już nie śmieszą,,, Wolałbym już w tym miejscu call tv niż Kubę czy Szymona de facto gwiazdy głównej anteny stacji.
Awatar użytkownika
TiM
VIP Expert
x 11

TVN7 (HD)

Post autor: TiM »

A mi właśnie powtórki Wojewódzkiego i Majewskiego się podobają . Wracam z zajęć, włączam ''Siódemkę'' by poprawić sobie humor. Widocznie TVN'owi to się opłaca, jeżeli nadal je emitują.
kamil2505
VIP Expert
x 13
x 298

TVN7 (HD)

Pojawiła się ramówka na styczeń. Zmieniły sie tylko godziny emisji niektórych programów.
Jak zawsze powtórkowa TVN7 zaoferuje nam:
*Taniec z gwiazdami o wczesnym świcie i Kuba Wojewódzki popołudniami
*teleturnieje, które jak zwykle tylko zmienią nazwę
*z ofert serialowych: Weronika Mars 2, Columbo (emisja codziennie), Barwy grzechu, Wybrańcy obcych...oraz "Krok od domu, którego to serialu emisję TVN zakończył wczoraj (wyemitował już wszystkie dwie serie serialu), a w ramach wieczorów z komedią zobaczymy: Hela w opałach, Nowe przygody "starej" Christine i Seinfeld. Za to w sobotę, kiedy powtarzano wszystkie trzy seriale z całego tygodnia, od stycznia powtarzany w ten sposób będzie tylko jeden: Nowe przygody "starej" Christine. Za to zobaczymy aż pięc odcinków pod rząd "Pomocy domowej", która na antenie Siódemki była wałkowana już z pięć razy.... ;/
*filmy - wiadomo, powtórkowe
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
x 1
Kontakt:

TVN7 (HD)

Post autor: Alfernando »

A Taniec z Gwiazdami to ubiegła edycja czy może wszystkie od początku?
kamil2505
VIP Expert
x 13
x 298

TVN7 (HD)

Z tego co wiem to chyba emitowana jest czwarta edycja.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Główne anteny TVN”