TVN Turbo (HD)

Pozostałe kanały nadawane przez Grupę TVN i Discovery w naszym kraju.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

TVN Turbo (HD)

Post autor: Karol » 16 mar 2012, 1:38

Źle przeczytałem na Plejadzie. Pomyliło mi się. :)
deejay85
Użytkownik

TVN Turbo (HD)

Post autor: deejay85 » 19 mar 2012, 16:31

direct39 pisze:
Trzeciak pisze:celowo by niszczyliby tak drogi samochód?
Ale nie zniszczono samochodu, tylko same drzwi.

Ja nie wykluczam możliwości, że to było ustawione. Wydaje mi się, że wymiana samych tylko drzwi nawet w takim aucie nie jest aż takim astronomicznym wydatkiem, żeby stacja nie mogła sobie na niego pozwolić w celu promocji programu. Billboardy w największych miastach byłyby tańsze? ;)
Jeśli chodzi o uszkodzenie samochodu to nie zgodzę się z tobą. Przy takiej kolizji razem z drzwiami automatycznie uszkodzeniu ulega również błotnik więc to min 2 elementy do naprawy. Widać to było kiedy pokazali auto w programie. Czasami zdarza się też odkształcenie słupka do którego montowane są drzwi a że tego się nie wymienia musi interweniować blacharz. A ceny nowych części i usług w serwisie maserati to naprawdę wielkie kwoty dużo większe niż w BMW czy Audi. Zresztą sam fakt że 4 letnie auto kosztuje nadal ponad 300 tyś złotych wyjaśnia jak prestiżowa to firma.

Moim zdaniem to raczej wpadka prowadzącego. A że tego ukryć się nie dało to postanowiono wykorzystać ten materiał do reklamy. Na ustawkę mi to nie wygląda bo mimo wszystko opinie na temat tego zdarzenia to zazwyczaj krytyka albo naśmiewanie się z Adama który często sam mówi o bezpieczeństwie i ostrożności za kółkiem a sam zrobił coś gość głupiego na drodze. Tak więc takie zachowanie znanego dziennikarza TVN i uszkodzenie powierzonego auta to nie powód do dumy dla stacji. No i samo ustawienie takiego zdarzenia na drodze byłoby bardzo kłopotliwe pomijając to że ten program jest jedną z wizytówek stacji i promocji nie potrzebuje.
Awatar użytkownika
jack
Junior

TVN Turbo (HD)

Post autor: jack » 19 mar 2012, 19:30

Tego można było nie pokazywać bo pokazali to na sam koniec jako bonus.
Nienawidzę TVP 1. I ogólnie całego TVP.
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod

TVN Turbo (HD)

Post autor: Direct » 19 mar 2012, 19:59

@deejay85
Mogę się z Tobą zgodzić, ale twierdzenie, że "ustawienie takiego zdarzenia na drodze byłoby bardzo kłopotliwe" jakoś do mnie nie przemawia ;). Ten autobus nie był miejski, z tego, co zauważyłem i wyczytałem w komentarzach pod filmikiem na YT, więc nie widzę specjalnych trudności, żeby taki numer zrobić. Ale jak było naprawdę, tzn. czy to było autentyczne czy ustawione, to możemy sobie tylko gdybać :).
Pozdrawiam, Direct
Awatar użytkownika
Dominik
VIP Expert

TVN Turbo (HD)

Post autor: Dominik » 20 mar 2012, 15:56

Tego nigdy nie wyznają, bo gdyby się okazało, że to było ustawione, to ubezpieczyciel nie wypłacił by odszkodowania :) W każdym razie wyszedł im ten wypadek chyba na dobre, bo odcinek pewnie zdobył sporą widownię.
Awatar użytkownika
jack
Junior

TVN Turbo (HD)

Post autor: jack » 20 mar 2012, 17:12

Tylko co to im daje skoro za reklamy są z góry ustalone ceny więc co im daje wyższa widownia 1 odcinka?
Nienawidzę TVP 1. I ogólnie całego TVP.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

TVN Turbo (HD)

Post autor: Karol » 20 mar 2012, 23:10

To nie tak działa. To ogólnie ma przyciągnąć publiczność do programu. A czy reklama Coca Coli w telewizji ma działać tak, że człowiek po jej emisji kupi ją tylko raz?
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod

TVN Turbo (HD)

Post autor: matik » 26 kwie 2012, 6:08

http://tvnfakty.pl/stacja_reaktywacja_j ... _rewolucje
Kuchenne Rewolucje w wykonaniu TVN Turbo :P
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

TVN Turbo (HD)

Post autor: Trzeciak » 26 kwie 2012, 19:09

To zdanie najlepsze:
tvnfakty.pl pisze:Warunkiem uczestnictwa w programie jest chęć dołączenia swojej stacji benzynowej do sieci Moya.
To tak jakby w "Kuchennych Rewolucjach" warunkiem uczestnictwa było przejęcie własności restauracji przez Magdę Gessler :P.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod

TVN Turbo (HD)

Post autor: matik » 26 kwie 2012, 19:57

Dołączenie do sieci Moya oznacza oferowanie usług pod tym szyldem, z odgórnymi zarządzeniami, ale na własny rachunek.
Tak swoją drogą ciekawe kiedy w TVN Style będą rewolucje w salonach kosmetycznych :P
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod

TVN Turbo (HD)

Post autor: Direct » 26 kwie 2012, 20:13

matik pisze:Dołączenie do sieci Moya oznacza oferowanie usług pod tym szyldem, z odgórnymi zarządzeniami, ale na własny rachunek.
Czyli franchising. Czasem się można na tym nieźle przejechać. Na tej samej zasadzie działają np. sklepy "Żabka".
Pozdrawiam, Direct
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod

TVN Turbo (HD)

Post autor: matik » 07 maja 2012, 14:47

24:45 Stosunkowo udana noc /pasmo telezakupów erotycznych „na żywo”/
Nawet nie wiedziałem, że w TVN Turbo takie rzeczy są na żywo
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod

TVN Turbo (HD)

Post autor: Direct » 30 maja 2012, 8:25

Małe urodziny jednego z programów TVN Turbo:
SatKurier.pl pisze:W maju br. minęło 9 lat od emisji pierwszego odcinka programu motoryzacyjnego „Na osi”. Początkowo emitowany był na antenie TVN7, a od 2008 roku w TVN Turbo. Premierowe odcinki nadawane są co tydzień przez cały rok. Dotąd wyemitowano ich już blisko 460. W programie znajdziemy informacje na temat samochodów dostawczych, ciężarowych i autobusów. Od początku gospodarzem Na osi jest Sławek Sochacki.

W każdym odcinku programu „Na osi” znajdziemy testy pojazdów, aktualne informacje, porady, a na pytania widzów odpowiadają policjant z „drogówki” i inspektor z Inspekcji Transportu Drogowego. Ekipa programu jest także organizatorem Międzynarodowego Zlotu Ciężarowych Pojazdów Tuningowanych Master Truck Show, który w dniach 6-8 lipca br. odbędzie się już ósmy raz w Polskiej Nowej Wsi pod Opolem.

„Na osi” - premiera w każdą sobotę o 14:00, a powtórki przez cały tydzień w TVN Turbo i TVN Turbo HD.
Pozdrawiam, Direct
Awatar użytkownika
TiM
VIP Expert

TVN Turbo (HD)

Post autor: TiM » 02 lip 2012, 13:36

W ramach ciekawostek: TVN Turbo (SD) emituje jako testcard planszę z logotypem kanału z dopiskiem HD (mimo, że to zwykła wersja kanału).
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

TVN Turbo (HD)

Post autor: Karol » 02 lip 2012, 23:04

Tak jest chyba odkąd nadają wersję w wysokiej rozdzielczości. W TVN Turbo HD można zauważyć, że dopisek "HD" jest dodawany specjalnie do logo, a nie tak jak w TVN HD emitowane jest całkiem inne.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kanały tematyczne TVN/Discovery”