TVN Turbo (HD)

Pozostałe kanały nadawane przez Grupę TVN i Discovery w naszym kraju.
Tobiasz42
Użytkownik

TVN Turbo (HD)

Post autor: Tobiasz42 » 20 lip 2012, 10:11

Witam kilka lat temu oglądałem TVNTurbo i pamiętam że mieli inne logo. Czy logo zostało teraz zmienione czy są dwie różne stacje???
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod

TVN Turbo (HD)

Post autor: Direct » 20 lip 2012, 10:35

To ta sama stacja. Obecne logo obowiązuje od 3 października 2009 r.
Pozdrawiam, Direct
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

TVN Turbo (HD)

Post autor: Trzeciak » 23 lip 2012, 23:15

Z racji, że już po 23:00, to można już napisać. Osoby przed 16 rokiem życia ostrzegam, że poniższy tekst nie jest dla nich przeznaczony.

Czy można emitować programy erotyczne bez oznaczenia wiekowego. Okazuje się, że można - wystarczy, że (tak jak TVN Turbo) oznaczy pasmo takich programów jako "telezakupy erotyczne" oraz pojawi się napis w rogu ekranu "TELESPRZEDAŻ". W ten sposób TVN Turbo nadaje jeden z własnych programów emitowanych ze studia z Krakowa, prowadzi go prezenterka, która kiedyś prowadziła teleturnieje interaktywne na kanałach TVN-u - ubrana jest w strój nocny erotyczny, a program jest o doznaniach romatycznych, miłosnych i seksualnych - są rozmowy interaktywne (za pośrednictwem SMS-u, e-maili), jakie stroje ich (za całym przeproszeniem) podniecają, jakie mają techniki, jak przeżywają wieczory panieńskie/kawalerskie itp. A na koniec - położyła się na kanapie i zaczęła odsłaniać... brzuszek. Chyba po bokach są informacje o artykułach erotycznych, ale nie jestem tego pewien.

Teraz już zupełnie poważnie - czy uważacie tą praktykę za normalną, czy typowe omijanie prawa?
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
jack
Junior

TVN Turbo (HD)

Post autor: jack » 23 lip 2012, 23:29

Ja bym powiedział, że skoro jest luka w prawie i skoro jest to ewidentna Telesprzedaż a nie audycja i prawo nie nakazuje podczas telesprzedaży jakiejkolwiek oznaczeń wiekowych to wszystko jest ok.
Tak na marginesie to moim zdaniem wszystkie audycje call tv i wróżki powinny być traktowane jako telesprzedaż.
Nienawidzę TVP 1. I ogólnie całego TVP.
Awatar użytkownika
piciu
VIP Expert

TVN Turbo (HD)

Post autor: piciu » 24 lip 2012, 0:06

I wszystkie (jak dla mnie) powinny być ściągnięte z TV, lub stworzyć jeden kanał dla tych wszystkich 'poparpańców' (za przeproszeniem; choć osobiście uwielbiam pośmiać się z kosmica.tv, itp.).
Obrazek
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod

TVN Turbo (HD)

Post autor: matik » 24 lip 2012, 8:14

Trzeciak pisze:W ten sposób TVN Turbo nadaje jeden z własnych programów emitowanych ze studia z Krakowa, prowadzi go prezenterka, która kiedyś prowadziła teleturnieje interaktywne na kanałach TVN-u
To jeszcze nie świadczy, że to ich program. Równie dobrze, do TVN Turbo mogła zgłosić się jakaś firma chcąca emitować takie pasmo, lecz z braku studia, jest realizowane w oddziale TVN i całe koszty ponosi właśnie ta firma. Wtedy to też telesprzedaż. A prezenterka nie musi być już z TVN związana. Z prezenterek call-tv, które były związane, przez ostatnie miesiące do końca emisji tych programów na antenach TVN i TVN7 żadna mi nie pasuje. Agnieszka Wróblewska (TTV), Bożena Ostrysz, Małgorzata Opczowska, Anna Wołek-Kornaś - mężatki, mają dzieci (nie wiem jak Opczowska, ale sorry, nie pasuje mi, by tak się za przeproszeniem zeszmaciły). A Aleksandra Majcherek związana jest teraz z TTV i TVN24. Więc to raczej osoba pracująca jeszcze wcześniej.
Trzeciak pisze:Teraz już zupełnie poważnie - czy uważacie tą praktykę za normalną, czy typowe omijanie prawa?
Jeżeli TVN użyczał tylko studia, a koszty ponosi firma zewnętrzna to tak. Aczkolwiek, nawet jak nie, to mi to i tak nie przeszkadza. Głupie prawo nawet trzeba omijać, w w nocy powiedzmy sobie szczerze, dzieci powinny spać.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

TVN Turbo (HD)

Post autor: Trzeciak » 24 lip 2012, 11:50

matik pisze:To jeszcze nie świadczy, że to ich program. Równie dobrze, do TVN Turbo mogła zgłosić się jakaś firma chcąca emitować takie pasmo, lecz z braku studia, jest realizowane w oddziale TVN i całe koszty ponosi właśnie ta firma
Raczej to program TVN-u, bo w napisach końcowych pisze, że organizatorem serwisu jest telewizja TVN S. A. z daną siedziba itp. Poza tym sposób realizacji jest dość charakterystyczny dla programów call-tv emitowanych na antenie TVN-u.
A prezenterka nie musi być już z TVN związana. Z prezenterek call-tv, które były związane, przez ostatnie miesiące do końca emisji tych programów na antenach TVN i TVN7 żadna mi nie pasuje. Agnieszka Wróblewska (TTV), Bożena Ostrysz, Małgorzata Opczowska, Anna Wołek-Kornaś - mężatki, mają dzieci (nie wiem jak Opczowska, ale sorry, nie pasuje mi, by tak się za przeproszeniem zeszmaciły). A Aleksandra Majcherek związana jest teraz z TTV i TVN24. Więc to raczej osoba pracująca jeszcze wcześniej.
Wydaje mi się, że to jednak z prezenterek nie istniejącego kanału TVN Gra wtedy i w późniejszym czasie w TVN-ie nocne call-tv.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod

TVN Turbo (HD)

Post autor: matik » 24 lip 2012, 12:22

Jeżeli jest sformułowanie, że organizatorem serwisu to może być zaliczone jako telesprzedaż. Jest to ominięcie uzyskania zgody od izby celnej na emisję takich programów.
Z prezenterek, które mogłyby coś takiego zrobić mogła być to Katarzyna Janus, prezenterka, która pokazała, na jak wiele ją stać. Prowadziła parę programów erotycznych i teleturnieje call-tv, aczkolwiek pod koniec 2010 roku rozstała się z TVN w nieprzyjemnej atmosferze, no ale w biznesie podobno nie ma sentymentów... Ewentualnie Klaudia Kołaczyk, bo inne panie, które mogłyby to zrobić nie występowały na antenie TVN.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

TVN Turbo (HD)

Post autor: Trzeciak » 24 lip 2012, 12:44

To ja dodam od siebie tylko, że taka "audycja" emitowana jest na kanale TVN Turbo koło 1:00 w nocy.
Pozdrawiam, Trzeciak
mediaf
Obserwator
Kontakt:

TVN Turbo (HD)

Post autor: mediaf » 19 wrz 2012, 14:02

Liga Europejska UEFA - jeden mecz + skróty w TVN Turbo :): http://telewizja.tvn.pl/grupatvn/media/news/1217. Zdecydowali się w ostatniej chwili ;).
belzebiusz
Użytkownik

TVN Turbo (HD)

Post autor: belzebiusz » 19 wrz 2012, 16:32

No to będzie kara od UEFA bo TVN Turbo nie jest stacją otwartą. Takimi są TVN, TVN7 i TTV.
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod

TVN Turbo (HD)

Post autor: matik » 19 wrz 2012, 16:40

Wystarczy, że na czas meczu i skrótów udostępnią stację w NTC (o ile nie zabroni tego KRRIT - mogą w sumie na te parę godzin zastąpić np. TVN7). Ewentualnie zmienili uzgodnienia umowy z UEFA.
Awatar użytkownika
Peter Parker
VIP Expert

TVN Turbo (HD)

Post autor: Peter Parker » 19 wrz 2012, 17:34

Wątpię. Przecież o wiele łatwiej byłoby po prostu dać mecze w TVN7 czy TTV, a nie podmieniać na czas meczu i skrótów sygnał.
Awatar użytkownika
waldus_5
Junior
Kontakt:

TVN Turbo (HD)

Post autor: waldus_5 » 19 wrz 2012, 19:58

Mówiąc ładnie- brzydko ze strony tvn, że nie pokazuje meczy w otwartej telewizji mimo, że takich ma w dvb-t sporo, Polsat dla porównania mecze udostępniał w tv4, a tvn.....
Wybieranie spośród Faktów tylko tych Wiadomości, które składają się na wyimaginowaną spójną Panoramę Wydarzeń jest zwykłym tchórzostwem informacyjnym i formą ucieczki od rzeczywistości.
mediaf
Obserwator
Kontakt:

TVN Turbo (HD)

Post autor: mediaf » 19 wrz 2012, 20:11

Według TVN TVN Turbo jest kanałem niekodowanym: http://telewizja.tvn.pl/grupatvn/media/news/1222. Nie wiem, co oni kombinują, ale UEFA się na to nie nabierze ;).
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kanały tematyczne TVN/Discovery”