Eurosport 1 / Eurosport 2

Pozostałe kanały nadawane przez Grupę TVN i Discovery w naszym kraju.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16078
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3525
x 2827

Eurosport 1 (HD) / Eurosport 2 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Martwić? Ja jestem ZACHWYCONY, że ES wszystko puści. Jak myślę o TVP i ich komentatorach to niedobrze mi się robi... ES ma najlepszych dziennikarzy. Rzetelnych, a nie leśne dziadki i kumpelstwo jak to jest w publicznej (choć na Polsacie jest podobnie - żenada komentatorska w większości).

Co do pojawiających się w internecie obaw, że ES będzie mieć międzynarodowy przekaz. Jedynka na pewno, ale 2 już mamy "regionalny" (Polska, Czechy, Słowacja, Węgry, kraje nadbałtyckie) i co tu kryć polski widz jest najważniejszy dla ES2 (wykupienie Ekstraklasy, w wielkich szlemach zawsze mecze Radwańskiej i Janowicza na żywo i inne). Czytałem też w zeszłym roku, że DC w ogóle myśli o całkowicie "polskim" ES2 - byłoby świetnie, gdyby do tego doszło. No i żeby powalczyli o NTC, bo kanału sportowego porządnego nie ma...
Awatar użytkownika
matti
Obserwator
Posty: 447
Rejestracja: 02 wrz 2008, 18:24
Lokalizacja: Józefów
x 20
x 29

Eurosport 1 (HD) / Eurosport 2 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matti »

Faktycznie, w TVP leśne dziadki, za to w Eurosporcie same młodzieniaszki. Słuchając komentatorów Eurosportu można usnąć. Jedyni, którzy się tam do czegoś nadają to Wyrzykowski i Jaroński, ale ten pierwszy i tak komentuje teraz dla TVP. Mam nadzieję, że TVP wykupi sublicencję.
Strasznie mnie też dziwi, że praw nie wykupiły BBC i ARD/ZDF. To są bogate stacje i myślę, że MKOl mógłby zarobić więcej sprzedając prawa w takich krajach oddzielnie.
Obrazek
media18
Użytkownik
Posty: 175
Rejestracja: 01 wrz 2013, 19:41

Eurosport 1 (HD) / Eurosport 2 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: media18 »

(...) Kluczowym faktem wynikającym z posiadanych informacji jest nabycie praw do Igrzysk 2018-2024 przez Discovery Communications za kwotę 1,4 mld euro oraz ustalenie między MKOL-em, a płatnym nadawcą, że część praw do Igrzysk będzie dostępna dla kanałów ogólnodostępnych. Polska ustawa o radiofonii i telewizji nakazuje pokazywać ważne wydarzenia sportowe w kanałach niekodowanych. (...)
za Media2
Awatar użytkownika
matti
Obserwator
Posty: 447
Rejestracja: 02 wrz 2008, 18:24
Lokalizacja: Józefów
x 20
x 29

Eurosport 1 (HD) / Eurosport 2 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matti »

Eurosport daje niezły pokaz podczas Tour de France. Co chwila są reklamy, jest ich więcej niż na Polsacie, a jak nie ma reklam to pokazują jakieś nic nie wnoszące wywiady, które bardzo często były już pokazywane przed transmisją. No ale nie ma się co dziwić w końcu trzeba spłacić Igrzyska. Już to widzę jak podczas transmisji z IO będziemy mieli przerwę co 5min.
Obrazek
Awatar użytkownika
murao22
Użytkownik
Posty: 229
Rejestracja: 31 gru 2013, 23:22

Eurosport 1 (HD) / Eurosport 2 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: murao22 »

Przynajmniej komentatorzy zgadzają się z widzami i krytykują te przerwy, które zwłaszcza dzisiaj, przy emocjonującym etapie, bardzo przeszkadzały.
Obrazek
cfcpoland
Poster
Posty: 1528
Rejestracja: 11 maja 2014, 15:09
x 2

Eurosport 1 (HD) / Eurosport 2 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: cfcpoland »

To niestety prawda, w Eurosporcie podczas transmisji jest dużo reklam. Jednak dla mnie liczy się bardziej to, jak spisują się komentatorzy a tych stacja ma na wysokim poziomie, dla mnie lepszych od TVP i większości z Polsatu. Panowie Wyrzykowski i Jaroński to klasa sama w sobie.
Awatar użytkownika
murao22
Użytkownik
Posty: 229
Rejestracja: 31 gru 2013, 23:22

Eurosport 1 (HD) / Eurosport 2 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: murao22 »

Przynajmniej w programie "Tour de France Today" nie ma tak dużo reklam ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16078
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3525
x 2827

Eurosport 1 (HD) / Eurosport 2 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Też niestety się zgadzam. Jak uwielbiam ES za profesjonalizm, komentatorów itp, tak ich ogromną bolączką są reklamy.

Dawniej jeszcze dało się znieść - 30 sekund, minutka co 15-20 minut, ale od przejęcia przez DC niestety jest ich masa po prostu. 2 minuty to standard już, a zdarzają się 3 średnio co 10 minut i to podczas transmisji na żywo... To nie powinno mieć miejsca jednak...
cfcpoland
Poster
Posty: 1528
Rejestracja: 11 maja 2014, 15:09
x 2

Eurosport 1 (HD) / Eurosport 2 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: cfcpoland »

Obecnie w Eurosporcie trwa transmisja z SEC (Indywidualne Mistrzostwa Europy na żużlu) z Landshut. Od 35 minut (od początku transmisji) nie ma polskiego komentarza, przez kilka sekund był angielski komentarz. Kibice piszą na FB stacji żeby obudzić komentatorów. Ostatnio w Toruniu komentowali Jakub Pieczatowski i Andrzej Mielczarek.

Parę komentarzy widzów które nie pozostawiają na Eurosporcie suchej nitki:
Ile trzeba zapłacić za tych Waszych biednych komentatorów?
Jak zwykle, 10 minut transmisji i nadal brak polskiego komentarza, gdzie angielski hula. Po co oni jadą jak się nigdy nie mogą połączyć? Straszna amatorka. To jest ta jakość od Discovery? Lepiej już to naprawdę komentujcie ze studia.
Komentatorzy ostatnio skutecznie uśpili grono kibiców swoim komentarzem, więc postanowili sami się uśpić tym razem.
Jak po polsku nie ma, może puśćcie chociaż po angielsku? Trochę ludzi zna ten język.
EDIT: O godzinie 19:50 polski komentarz powrócił.
Pawel

Eurosport 1 (HD) / Eurosport 2 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Ja tam bym się cieszył z angielskiego komentarza. W większości przypadków o wiele lepszy od tego polskiego a i ścieżka dźwiękowa lepszej jakości.
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Posty: 2722
Rejestracja: 25 maja 2006, 0:21
Lokalizacja: Białystok
x 1
Kontakt:

Eurosport 1 (HD) / Eurosport 2 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Axel »

No przecież możesz przełączyć ręcznie w każdej chwili na angielską ścieżkę.
Tradycjonalista

Eurosport 1 (HD) / Eurosport 2 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tradycjonalista »

To prawda, na angielską wersję można w każdej chwili przełączyć. Tylko pod wpływem emocji nie zawsze się o tym pamięta.
Pawel

Eurosport 1 (HD) / Eurosport 2 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Axel pisze:No przecież możesz przełączyć ręcznie w każdej chwili na angielską ścieżkę.
Owszem i bardzo często z tego korzystam, stąd moja opinia.
Awatar użytkownika
piciu
VIP Expert
Posty: 2721
Rejestracja: 12 wrz 2010, 19:34
x 2
x 18

Eurosport 1 (HD) / Eurosport 2 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: piciu »

Discovery Communications odkupiło brakujące 49 procent w Eurosporcie za 491 mln euro. Tym samym Amerykanie stali się jedynymi właścicielami stacji.

Znając ich dotychczasowe postępowanie, możemy spodziewać się w niedalekiej przyszłości coraz ciekawszych wydarzeń sportowych w Eurosporcie.

http://media2.pl/media/126003-Discovery ... portu.html
Obrazek
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49676
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5350
x 3242

Eurosport 1 (HD) / Eurosport 2 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Przesadna krytyka Sikory nawet mimo zdobytego medalu?: https://www.facebook.com/jedrzejczakoty ... 867383581/
Pozdrawiam, Trzeciak
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kanały tematyczne Warner Bros. Discovery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości