Eurosport 1 (HD) / Eurosport 2 (HD)

Pozostałe kanały nadawane przez Grupę TVN i Discovery w naszym kraju.
Jordi
VIP Expert
x 2132
x 2049

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

@Parowka09 no właśnie nawet fani skoków na profilach ES pisali, że trochę niefajnie się zachowali. A ES wyrobiłby się na Polaka, bo tego by im widzowie nie wybaczyli...

Niemniej sytuacja beznadziejna, bo mogli to rozplanować lepiej. Dać biathlon na ES2, a kombinację na ES1. A tak tylko wkurzyli totalnie ludzi taka prawda...

Jutro o tyle dobrze, że to się nie powtórzy, bo biathlon skończy się przed 16...
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
x 864
x 1014

Post autor: N-O-R-O-N »

Ja tam kwalifikacji do skoków praktycznie nigdy nie oglądam, więc dla mnie żaden problem. Chociaż co do kwestii trzeciego kanału, to akurat zgoda. Taki Eleven Sports ma cztery, no ale nie wiem, czy chcą w Eurosporcie mieć dodatkowy kanał. Widocznie nie i opcja z ES Playerem im wystarcza.
#MEDIABEZWYBORU

#TVPZaMurem :P ----> #TępaPropaganda

#R8G :)
m1992
Obserwator
x 7
x 50

Post autor: m1992 »

Jordi pisze: 23 sty 2021, 21:15 @Parowka09 no właśnie nawet fani skoków na profilach ES pisali, że trochę niefajnie się zachowali. A ES wyrobiłby się na Polaka, bo tego by im widzowie nie wybaczyli...
I tak by się nie wyrobili, bo biathlon kończył się po pierwszej grupie WSZYSTKICH drużyn zgłoszonych do konkursu.
@N-O-R-O-N Co do trzeciego kanału, zawsze może być, tylko pytanie czy mieliby tyle transmisji żeby zapełnić ramówkę. To też dodatkowe koszty za koncesję, dogadywanie się z operatorami telewizyjnymi.
Tam chyba wystarczyło lepiej poukładać transmisje między ES1 i ES2, dając mniej powtórek.
N-O-R-O-N pisze: 23 sty 2021, 21:19Ja tam kwalifikacji do skoków praktycznie nigdy nie oglądam, więc dla mnie żaden problem.
Gdyby nie kwalifikacje, pewnie bym w ogóle nie kupował subskrypcji ES Playera, bo same konkursy zawsze są w TVP.
Jordi
VIP Expert
x 2132
x 2049

Finisz biathlonu był o 16:18. Wystarczyło pokazać podium 1-2-3-4. O 16:20 mogli dać skoki.

Jeden skok to minuta, więc policz sobie od 16:15 ile skoczyło w te 4-5 minut. No raczej nie 9 bo musieliby co pół minuty skakać... Akurat na Polaka by weszli a nawet 6 skoczka gdzieś.
kamil2505
VIP Expert
x 22
x 447

Post autor: kamil2505 »

To samo jest z piłką ręczną u nich. Mam na myśli Ligę Mistrzów. CANAL+ jednak potrafił więcej spotkań pokazać. A ci to minimum i reszta na EurosportPlayer. Rozumiem, że są w pakiecie podstawowym. No, ale jestem zdania, że skoro są powtórki to czy nie lepiej dać coś na żywo a nie odsyłać do Playera?

Mam nadzieję, że żużla krajowego nie uda im się zdobyć.
PLATFORMA CANAL+:
Extra+ z CANAL+ (10) CANAL+VOD CANAL+4K Ultra HD HBO HBO GO Fox Play Nat Geo Play Paramount Play  Mistrzowska Piłka Multiroom Standard Ultrabox+ 4K CANAL+ Telewizja przez internet / nc+GO 100h 84,99zł
PLAYER:Pakiet Start+ 6M 30zł
Jordi
VIP Expert
x 2132
x 2049

@kamil2505 C+ ma WTA do tego walczy o powrót LM podobno więc nie jestem taki pewien, czy dużo więcej by pokazali.

Ale fakt w tym sezonie to często jest coś lajw (np. była kombinacja lub biegi narciarskie) to nie pokazywali, a zamiast tego... powtórka skoków... Albo to lufciaste i żenujące zazwyczaj studio ważniejsze od relacji lajw z innych sportów. Już nieraz tak robili ostatnio.

Ja rozumiem, że to ich hit mają z tego hajs i w ogóle. Ale jakoś jeszcze te 3-4 lata temu udawało im się wszystko w miarę godzić. Od kiedy mamy cykliczne studio skoków jest coraz gorzej :(
Awatar użytkownika
Ogorek
User of the Year 2020!
x 1771
x 235

Post autor: Ogorek »

Najbardziej wkurzające są sytuacje, gdy na E1 jest studio, a na E2 powtórka, bo nie mogą przełożyć transmisji będącej na międzynarodowym E1 na E2. Moim zdaniem powinni mieć taką możliwość, jak już muszą wyskakiwać z tym studiem. W sensie mieć dwa polskie okna naraz.
😷 #SzczepimySię (jeśli możemy)
🟨 Lider Typera
kamil2505
VIP Expert
x 22
x 447

Post autor: kamil2505 »

Jordi pisze: 23 sty 2021, 22:25 @kamil2505 C+ ma WTA do tego walczy o powrót LM podobno więc nie jestem taki pewien, czy dużo więcej by pokazali.
Ponoć CANAL+ nie był zainteresowany przedłużeniem praw do LM piłkarzy ręcznych z powodu malejącej oglądalności, zmiany formuły rozgrywek i tego, że rozgrywki były sprzedawane w pakiecie z innymi prawami jak Liga Europejska czy mecze z udziałem reprezentacji krajowej, których i tak nie mają jak pokazać, bo nie mają otwartej anteny. No i że aż na 6 lat. Szkoda.
PLATFORMA CANAL+:
Extra+ z CANAL+ (10) CANAL+VOD CANAL+4K Ultra HD HBO HBO GO Fox Play Nat Geo Play Paramount Play  Mistrzowska Piłka Multiroom Standard Ultrabox+ 4K CANAL+ Telewizja przez internet / nc+GO 100h 84,99zł
PLAYER:Pakiet Start+ 6M 30zł
m1992
Obserwator
x 7
x 50

m1992 pisze: 23 sty 2021, 20:35Za to ja się dopominam bezskutecznie, żeby Eurosport dawał niedzielne kwalifikacje do skoków narciarskich. Tylko ja nawet nie proszę o transmisję w kanale głównym, wystarczy żeby była w Playerze, może być nawet bez komentarza, żebym w ogóle mógł je zobaczyć. W tym sezonie doczekałem się tylko jeden jedyny raz, w Engelbergu.
Na szczęście dzisiaj kwalifikacje zostały pokazane. Wprawdzie tylko w ES Player i bez komentarza, ale mi na razie wystarcza.

Swoją drogą, dzisiaj w okienku ES Playera w porze kwalifikacji było aż 11 równoległych transmisji na żywo (wliczając ES1 i ES2). Tylu kanałów żaden nadawca nie posiada i na razie nic nie zastąpi sportowego VOD.
Awatar użytkownika
Ogorek
User of the Year 2020!
x 1771
x 235

Eurosport 2 pokaże pierwsze i ostatnie 3 godziny wyścigu Daytona24 z udziałem Kubicy: https://www.omediach.info/wyscig-dayton ... player-pl/
Całość w Eurosport Player i Player.
🟨 Lider Typera
m1992
Obserwator
x 7
x 50

Dzisiaj po raz kolejny kwalifikacji niedzielnych nie puszczono (mimo że miała to być seria liczona do ogólnej klasyfikacji mini-turnieju z Willingen). Nie w całości w każdym razie. Eurosport 1 zaczął transmisję kwalifikacji w oknie antenowym przeznaczonym na studio - od dwudziestego czwartego zawodnika. Po trzech skokach - kwalifikacje odwołano z powodu wiatru (Ale tego Eurosport nie przewidział). Podkreślam - nie mam pretensji o brak pełnej transmisji na antenie ES1, tylko o brak pełnej transmisji w ES Playerze.
Trzeba przyznać że na FB Eurosportu trochę pretensji ludzie wylali z powodu tych obciętych kwalifikacji.
Przy okazji - obalona została teoria że realizator nie produkuje sygnału z niedzielnych kwalifikacji, no bo kiedy tylko zaczęło się studio przed skokami, oni mieli okienko z podglądem kwalifikacji i je puścili.
Poza tym, po - jak się okazało - bardzo przedłużających się zawodach - podjęto decyzję żeby studio po skokach pokazać w ES Playerze, a w ES1 kontynuować planową ramówkę, i tak opóźnioną o 20 minut.
Oznacza to że ktoś tam w Eurosporcie siedzi i potrafią podjąć szybką decyzję o odpaleniu nowej transmisji w ES Playerze.
Na niedzielę za tydzień znowu niedzielne kwalifikacje nie są planowane. Mam nadzieję że ktoś tam przemyśli sytuację.
Naprawdę - odpalenie surowej transmisji od organizatora, nawet bez komentarza to kwestia paru kliknięć na ich serwerach i w portalu ES Playera. Ten serwis po to przecież stworzono żeby zmieścić dodatkowe transmisje na które miejsca zabrakło w głównym kanale. A przecież z serwisu korzystają osoby które wykupiły dodatkową subskrypcję na sam Eurosport, a nie że go mają gotowy w pakiecie kablówki czy tam platformy sat.
Wstyd tak olewać kibiców.
Jordi
VIP Expert
x 2132
x 2049

Straszne. Szkoda, że krytyka dotyczy tu wyłącznie jednej dyscypliny, a o innych się nie myśli... :rolleyes:

I to jeszcze wont o kwalifikacje, gdzie odpada zazwyczaj 2-3 skoczków...
Awatar użytkownika
Ogorek
User of the Year 2020!
x 1771
x 235

Nikt nie napisał w wątku, ale wczoraj pod logami obu Eurosportów był napis "Beijing 2022", a pod spodem mniejszy "1 year to go", gdyż wczoraj był dokładnie rok do teoretycznego rozpoczęcia Igrzysk w Pekinie.
🟨 Lider Typera
m1992
Obserwator
x 7
x 50

Dziś w kwestii skoków Eurosport zachował się wręcz wzorcowo. Pomimo że dzisiaj zamiast kwalifikacji jest tylko prolog, to jest transmisja. O 13:00 jest prolog w internecie, w usłudze Eurosport Player (mało tego, do wyboru jest wersja z komentarzem Błachuta i Rudzińskiego lub bez komentarza.). Natomiast o 14:30 sam konkurs będzie transmitowany także na głównym Eurosport1 (od 13:45 studio). Da się? Da się. I tak trzymać na przyszłość. ;)
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 87
x 2463

Post autor: wiatriwoda »

Transmisja teraz kwalifikacji na Eurosporcie, ale komentarz z biegów, zapewne to awaria.

edit:

Transmisja bez komentarza trwa nadal. Fajna niespodzianka.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kanały tematyczne TVN/Discovery”