Animal Planet HD

Pozostałe kanały nadawane przez Grupę TVN i Discovery w naszym kraju.
Awatar użytkownika
stevie
VIP Expert
Posty: 1449
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:35
Lokalizacja: z domu
x 1
Kontakt:

Animal Planet HD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: stevie »

Zapraszam do dyskusji na temat tej stacji TV,która emituje programy poświęcone zwierzętom i przyrodzie.Krótkie info:
Cytat z Wikipedii:
Animal Planet, uruchomiony w 1996 kanał telewizyjny, którego zadaniem jest popularyzacja tematyki przyrodniczej, a szczególnie ochrona przyrody. Jest on dostępny za pośrednictwem telewizji kablowej w 70 krajach na całym świecie. Kanał jest własnością Discovery Communications, Inc., prowadzącej także m.in. kanał Discovery Channel.

Koniec Cytatu.
Warto jeszcze dodać,że ten kanał jest na obu platformach cyfrowych.
Pozdrawiam.

Stevie
Awatar użytkownika
Luk@sz
Użytkownik
Posty: 227
Rejestracja: 24 maja 2006, 20:03
Lokalizacja: Poznań
x 1
x 1
Kontakt:

Animal Planet (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Luk@sz »

Moze byc,jak mam ochote obejrzec sobie zwierzatka to wiem co wlaczyc :) Szkoda tylko ze jest tak duzo powtorek,niemal nonstop trafiam na "Malpi biznes" i "Rezydencje surykatek"...
Awatar użytkownika
danielpes5
VIP Expert
Posty: 454
Rejestracja: 24 maja 2006, 19:38
x 1

Animal Planet (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: danielpes5 »

Ostatnio Animal Planet i Discovery znacznie obniżyli loty.A powtórek jest tam zdecydowanie za dużo
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8054
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 137
x 940
Kontakt:

Animal Planet (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomek »

Programy o życiu zwierząt wydają mi się nudne, więc oglądam Animal Planet sporadycznie. Jedyny tytuł, który przykuł do niego moją uwagę od początku istnienia kanału jest "Steve Irvin - Łowca Krokodyli".
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
Awatar użytkownika
przemkob
VIP Expert
Posty: 536
Rejestracja: 26 maja 2006, 9:06
Lokalizacja: Zielona Góra
x 1
Kontakt:

Animal Planet (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: przemkob »

Ciekawy kanał jak dla miłośników zwierząt.

Mój dziadek lubi to oglądać
PRZEMKOB
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8054
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 137
x 940
Kontakt:

Animal Planet (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomek »

Mam bardzo smutną wiadomość. Jako, że nie ma żadnego dokładniejszego newsa, podam mój, ktory napisalem na podstawie info z TVN24:
http://members.lycos.co.uk/nawizji/news.php?id=201

Nie wiem jak wy, ale Łowca Krokodyli był głównym programem, jaki oglądałem na Animal Planet. Bardzo szkoda, że Steve nie żyje i nie będzie już tego programu :(.
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
Posty: 1798
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:37
Lokalizacja: Tuchów (Małopolska)
x 1
Kontakt:

Animal Planet (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Witu »

Kurcze na prawde szkoda mi tego gościa! Tylko on nie bal się przy kamerach tak "doskakiwać" to różnych zwierząt. Najbardzej lubię oglądać jego program ale widzę, że już wiele jego odcinków nie obejrze :( Po prostu szkoda gościa! Zostawił żonę i córeczkę.
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8054
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 137
x 940
Kontakt:

Animal Planet (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomek »

Mała edycja newsa. TVN24 w pierwszym reportarzu cos pokręcił :D. Proponuje wejść jeszcze raz.
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
Awatar użytkownika
Mario98
Junior
Posty: 900
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:34
x 2
Kontakt:

Animal Planet (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mario98 »

Steve Irvin był jednym z moich ulubionych postaci telewizyjnych... będzie mi brakowało jego programów :( Co gorsza osierocił dwoje małych dzieci :(:(:(:(:(:(:(:(
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
Posty: 1798
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:37
Lokalizacja: Tuchów (Małopolska)
x 1
Kontakt:

Animal Planet (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Witu »

Dziwi mnie fakt, że Animal Planet nie robi jakiejś żałoby na swoim kanale. Przecierz nie żyje osoba, która prowadziła najpopularniejszy program na Animal Planet.
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

Animal Planet (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Gdyby zmarł Steve O. z "Jackassa", to kilkadziesiąt oddziałów MTV miałoby robić żałobę?
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
Posty: 1798
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:37
Lokalizacja: Tuchów (Małopolska)
x 1
Kontakt:

Animal Planet (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Witu »

Karol pisze:Gdyby zmarł Steve O. z "Jackassa", to kilkadziesiąt oddziałów MTV miałoby robić żałobę?
Osoba o której mówisz to osioł do kwadratu. A jeśli chodzi o animal planet to Steve Irwin grał w tym serialu już kilkanaście lat. Grał tam, jak w polsce jeszcze nie było żadnej platformy cyfrowej!
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

Animal Planet (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Witu pisze:
Karol pisze:Gdyby zmarł Steve O. z "Jackassa", to kilkadziesiąt oddziałów MTV miałoby robić żałobę?
Osoba o której mówisz to osioł do kwadratu. A jeśli chodzi o animal planet to Steve Irwin grał w tym serialu już kilkanaście lat. Grał tam, jak w polsce jeszcze nie było żadnej platformy cyfrowej!
Animal Planet nadawał analogowo po Polsku jak jeszcze na stojąco pod wanne wchodziłęś, więc platformy cyfrowe nie mają tu nic do gadania.
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
Posty: 1798
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:37
Lokalizacja: Tuchów (Małopolska)
x 1
Kontakt:

Animal Planet (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Witu »

Karol pisze:
Witu pisze:
Karol pisze:Gdyby zmarł Steve O. z "Jackassa", to kilkadziesiąt oddziałów MTV miałoby robić żałobę?
Osoba o której mówisz to osioł do kwadratu. A jeśli chodzi o animal planet to Steve Irwin grał w tym serialu już kilkanaście lat. Grał tam, jak w polsce jeszcze nie było żadnej platformy cyfrowej!
Animal Planet nadawał analogowo po Polsku jak jeszcze na stojąco pod wanne wchodziłęś, więc platformy cyfrowe nie mają tu nic do gadania.
No dobrze że nadawał! Ale mi chodzi tylko o to, że chciałem powiedzieć jak długi okres czasu on poświęcił grając w tym serialu.
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

Animal Planet (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Na stronach Animal Planet pojawiła się informacja o śmierci Steve'a Irvina - www.animalplanet.pl i inne.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kanały tematyczne Warner Bros. Discovery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości