TVN24 (HD)

Pozostałe kanały nadawane przez Grupę TVN i Discovery w naszym kraju.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 633
x 3192

TVN24 (HD)

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Trudno będzie się jednak przyzwyczaić. Studio jest całkiem inaczej podświetlane, jednak trzeba się do tego przyzwyczaić - czy się podoba, czy nie. Mi osobiście odpowiada.
Awatar użytkownika
regoat
Użytkownik
x 1
Kontakt:

TVN24 (HD)

Post autor: regoat »

nie ma juz Magazynu 25 godziny :) jest teraz program "24 godziny"
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 633
x 3192

TVN24 (HD)

Co Ty pieprzysz za przeproszeniem?
Awatar użytkownika
pop
Obserwator

TVN24 (HD)

Post autor: pop »

Ma rację. Teraz nazwa programu to po prostu "24 Godziny".
Obrazek
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 633
x 3192

TVN24 (HD)

Kto ma rację? Dowalił bez sensu i nie mogę pojąć o co chodzi.... W ogóle po co mówić o rzeczach oczywistych... To tak jakbym powiedział, że w TVN są "Fakty" a nie ma już "Wymysłów".
Daredevil
Użytkownik

TVN24 (HD)

Post autor: Daredevil »

No niekoniecznie... wcześniej pełna nazwa brzmiała "Magazyn 24 Godziny", a teraz to po prostu "24 Godziny". Twoje porównanie jest tu nie na miejscu.
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
x 8

TVN24 (HD)

Post autor: Ice »

regoat pisze:nie ma juz Magazynu 25 godziny :) jest teraz program "24 godziny"
Widać różnicę? :D Pewnie o to chodziło Karolowi, bo rzeczywiście teraz ''Magazyn 24 godziny'' w czołówce występuje jako ''24 godziny''. Ale na antenie podczas emisji podawana jest pełna nazwa.
Awatar użytkownika
waldus_5
Junior
x 1
x 24

TVN24 (HD)

Post autor: waldus_5 »

Wiedziałem ze nastapi jakaś zmiana, ale tak daleko posunietej nieprzewidywałem, myślałem że skończy sie na czerwonym podswietleniu stołu i zmianie grafiki, a tu wiecej pomysłowosci brawo TVN24
▲waldus_5
Awatar użytkownika
TiM
VIP Expert
x 21

TVN24 (HD)

Post autor: TiM »

Oprawa graficzna bardzo ładna (kolorystyka głównie czarna), tylko dziwna ta czołówka (najpierw czarny ekran, efekt ''włączenia telewizora'' i potem ''kwadraciki) i pykanie ''zegara od bomby'' podczas jej (jakby ktoś w trakcie robienia oglądał serial ''24 godziny'' lub lubił jego klimaty. Aranżacja studia genialna! Gdy kamera ''wchodzi'' do studia, cały stół zostaje podświetlony (w całym studio jest ciemno, widać podświetlone czerwone elementy) i zaczęto wykorzystywać wideowall. Najpierw ''Poranek'', potem ''Szkło..'', teraz ''24 godziny'', widać że powoli zmieniają całą oprawę graficzną (brzmi jak zdanie kisielka, ale taka jest moja opinia na temat tego).
Awatar użytkownika
Hecktor-qb
Użytkownik

TVN24 (HD)

Post autor: Hecktor-qb »

nagralbys to xD ja tvn-u 24 nie ogladam od startu polsat news... poza tym byl okres gdzie paski informacyjne pekaly w szwach od reklam, widocznie ktos zauwazyl, ze to widzów tylko odstrasza, bo mam wrazenie, ze staraja sie przywrócic wizerunek stacji zaraz po starcie, jezeli wiecie, co mam na mysli.
Caeca invidia est.
Hecktor
Awatar użytkownika
pop
Obserwator

TVN24 (HD)

Post autor: pop »

Dziś w "Dniu na żywo" pojawiły się takie same loty kamerowe, jak na początku "Informacji" w Polsat News. Na "szynie" nie ma jednak przewijającego się napisu z nazwą stacji.
Obrazek
Awatar użytkownika
TiM
VIP Expert
x 21

TVN24 (HD)

Od teraz na ekranie od prasy, kiedy nie jest używany, jest pokazywania animacja ''Poranka'' Bardzo dobrze to wygląda.
Awatar użytkownika
Hecktor-qb
Użytkownik

TVN24 (HD)

Post autor: Hecktor-qb »

zgapiaja od polsatu :D do czego doszlo... :P Mnie osobiscie wlasnie polsat news sie lepiej oglada, jestem z nimi od startu i musze powiedziec, ze jednak sa mocna konkurencja dla tvn-u, apropos PN, maja nowa czolowke glownego wydania informacji, jezeli ktos ma mozliwosc dobrze by bylo gdyby nagral. Wracajac do tvn-u 24 to ostatnio sie poprawiaja, i oby tak dalej, moze uda im sie odzyskac obraz z poczatków stacji, bo puszczajac "zapychacze" ramówki w postaci filmów dokumentalnych przeszli samych siebie...
Caeca invidia est.
Hecktor
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 633
x 3192

TVN24 (HD)

Owe "zapychacze" to dokumenty Ewy Ewart, które stoją na bardzo wysokim poziomie merytorycznym i mogą dawać innym przykład podczas tworzenia tego typu produkcji, natomiast sama autorka jest bardzo szanowaną dziennikarką śledczą BBC. No ale co ja będę Ci gadać, Ty wiesz lepiej :D
Awatar użytkownika
TiM
VIP Expert
x 21

TVN24 (HD)

Zgadzam się z Karolem, te dokumenty są bardzo ciekawe. Ostatnio leciał o Korei Północnej.A tak poza tym, TVN24 rośnie w moich oczach. Przedtem stacja kojarzyła mi się z wiecznymi kłótniami polityków, teraz z bardzo szybko podawanymi informacjami w estetycznej ''pigułce''. Poza tym, jeżeli się nie mylę, to PN startuje dopiero o 7:00, a poranek TVN24 już o 6:00. Zawsze to dla mnie szybka dawna informacji na dzień dobry.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kanały tematyczne TVN/Discovery”