TVN24

Pozostałe kanały nadawane przez Grupę TVN i Discovery w naszym kraju.
Awatar użytkownika
herons77
Użytkownik
Posty: 52
Rejestracja: 25 maja 2006, 20:32
Lokalizacja: Za siedmioma górami
Kontakt:

TVN24

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: herons77 »

Wszystko o tvn24. Zapraszam wszystkich do wyrażania opinii.
Times have not become more violent. They have just become more televised.
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8054
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 137
x 940
Kontakt:

TVN24 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomek »

Chyba najczęściej włączony kanał u mnie w nocy. Szkoda, że niektóre serwisy informacyjne zastąpiono skrotami, a fakty zniknęły. Ze zwykłych programów lubię oglądać 24 godziny, e-life i ten program o zakładaniu firm.

Nowa oprawa na ekranie nie przypadła mi do gustu. Lepsza była stara.
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
Awatar użytkownika
Luk@sz
Użytkownik
Posty: 227
Rejestracja: 24 maja 2006, 20:03
Lokalizacja: Poznań
x 1
x 1
Kontakt:

TVN24 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Luk@sz »

Jesli chodzi o sam kanal to nie ogladam go za czesto bo nie ogladam informacji.Ale stacje oceniam bardzo dobrze,widac ze kanal jest profesjonalnie zrobiony.Jesli chodzi o oprawe graficzna to rzeczywiscie ta pierwsza byla lepsza...
Awatar użytkownika
herons77
Użytkownik
Posty: 52
Rejestracja: 25 maja 2006, 20:32
Lokalizacja: Za siedmioma górami
Kontakt:

TVN24 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: herons77 »

Jak już mowa o programach to trzeba tutaj wspomnieć o świetnym programie o nazwie "Szkło kontaktowe". Polecam wszystkim. Program prowadzą takie znakomitości jak Sianecki i Miecugow.
Times have not become more violent. They have just become more televised.
gosc
VIP Expert
Posty: 2144
Rejestracja: 24 maja 2006, 17:54
x 3

TVN24 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gosc »

Jakieś dziwne rzeczy nawymyślali po ostatnich zmianach w informacjach z giełdy. Trochę to sztucznie wygląda. Poza tym przyznam szczerze, iż nie jestem zadowolony że prawie wszyscy nowi prowadzący to faceci :(
Awatar użytkownika
przemkob
VIP Expert
Posty: 536
Rejestracja: 26 maja 2006, 9:06
Lokalizacja: Zielona Góra
x 1
Kontakt:

TVN24 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: przemkob »

Często oglądam TVN 24,mój Tata podobnie.

Nową oprawę oceniam na plus.
PRZEMKOB
Awatar użytkownika
przemkob
VIP Expert
Posty: 536
Rejestracja: 26 maja 2006, 9:06
Lokalizacja: Zielona Góra
x 1
Kontakt:

TVN24 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: przemkob »

Urodziny TVN24

Z okazji swoich piątych urodzin, które przypadają na dzień 9 sierpnia 2006 roku, pierwszy w Polsce całodobowy kanał informacyjny TVN24 przygotował specjalny prezent dla swoich widzów.


Dokładnie 9 sierpnia 2001 roku w samo południe wystartował pierwszy w Polsce całodobowy kanał informacyjny. Pierwszy serwis poprowadziła Anita Werner. Przez ten okres powstał jeden z najważniejszych, opiniotwórczych i informacyjnych kanałów w kraju.

Z okazji piątych urodzin programy TVN24 nadane 9 sierpnia będą miały szczególny charakter. Oprócz codziennych serwisów pojawią się materiały wspomnieniowe dokumentujące najważniejsze wydarzenia na antenie stacji oraz ukazujące pracę w niej od kulis.

Twórcami i "ojcami" telewizji TVN24 są Mariusz Walter ( obecnie Wiceprezydent Grupy ITI), Adam Pieczyński ( obecnie Prezes Zarządu TVN24 ), Maciej Sojka ( obecnie Prezes ITI Neovision ) i Grzegorz Miecugow ( obecnie zca. Dyrektora Programowego ds. publicystyki ). Dziś TVN24 tworzy ponad 500 pracowników: dziennikarzy, reporterów, wydawców, producentów, operatorów i montażystów.

TVN24 nadaje ze swojego głównego, nowoczesnego studia w Warszawie. Dostęp do najważniejszych serwisów zagranicznych i 8 oddziałów regionalnych pozwala dostarczać aktualne informacje z Polski i ze świata. Oprócz serwisów informacyjnych, przeglądu prasy, magazynów tematycznych, na antenie TVN 24 emitowane są transmisje ważnych konferencji i wydarzeń.

Ważną częścią programu TVN24 są także informacje ekonomiczne. Widzowie na bieżąco mogą śledzić kursy walut i akcji, informacje gospodarcze i finansowe, wiadomości o przedsiębiorstwach.
Źródło : Media2.pl

Bardzo szybko czas minął już 5 lat. Ale dobrze,że istnieje taka stacja super informacyjna.

TVN24 nie boi się TVP Info

Pięć lat temu, dokładnie 9 sierpnia 2001 roku, wystartowała pierwsza polska telewizja informacyjna - TVN24. Do tej pory jedyna całodobowa telewizja informacja już wkrótce będzie miała konkurencję w postaci TVP Info. Czy TVN24 obawia się konkurencji?

TVN24 na początku swojej działalności miała bardzo mały zasięg. Cała Polska pracę dziennikarzy TVN24 mogła podziwiać we wrześniu 2001 roku, gdy TVN oraz TVN24 nadawały wspólny program poświęcony wydarzeniom związanych z zamachem na WTC.

Wydarzenia z 11 września pokazały, że stacja potrafi poradzić sobie z dużymi wydarzeniami. To spowodowało, że program TVN24 otrzymał wiele nagród, wyróżnień i szybko pojawiał się w kolejnych telewizjach kablowych oraz na platformach cyfrowych.

Do tej pory TVN24 jest jedynym profesjonalnym telewizyjnym kanałem informacyjnym, który zdobył sobie stałą widownię, która jeśli tylko dzieje się coś ciekawego w Polsce i na świecie wybiera TVN24. Jednak konkurencja nie próżnuje. Telewizja Polska zapowiada uruchomienia własnego programu informacyjnego - TVP Info.

Adam Pieczyński, prezes TVN24, zdradził tygodnikowi "To&owo", że spokojnie przygotowuje się na pojawienie się konkurencyjnej stacji informacyjnej, którą zapowiada TVP. Wymienia jednocześnie największe wartości, które udało się dotychczas zdobyć jego stacji: wyrobienie u widza przyzwyczajenia, iż pełną informację dotyczącą ważnych wydarzeń znajdzie w TVN24 oraz wiarygodność, czyli brak powiązań z siłami politycznymi.

Prezes TVN24 w rozmowie z "To&Owo" zapewnia, że żaden polski nadawca nie ma tylu doświadczeń, co TVN24. Nie oznacza to, że stacja nie będzie nadal się rozwijać. Prezesowi marzy się jeszcze większa mobilność ekip reporterskich TVN24, które jeszcze szybciej będą docierać do większej ilości miejsc, gdzie dzieje się coś ciekawego.

Przedstawiciele stacji zadowoleni są także z wyników oglądalności, które obecnie wynoszą ponad 3 proc. To dużo jak na kanał informacyjny dostępny tylko w sieciach kablowych oraz za pomocą platform cyfrowych. Największą popularnością cieszy się wieczorne "Szkło kontaktowe", które prowadzą Grzegorz Miecugow oraz Tomasz Sianecki wraz z gośćmi.
Źródło : Media2.pl

Nie wiedziałem czy lepiej ten artykuł umieścić w dziale TVP czy TVN więc wybrałem dział TVN.
PRZEMKOB
Awatar użytkownika
RaPi
VIP Expert
Posty: 1874
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:38
Lokalizacja: Poland
x 2
Kontakt:

TVN24 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: RaPi »

No i nie dziwie sie że nie boją się TVP Info. Bardzo cenię sobie tą stacje i uważam ją za bardzo wiarygodne źródło informacji i nie planuję przejść na na kanal TVP. Poza tym TVP coraz częściej zarzuca się brak obiektywizmu
Awatar użytkownika
Mario98
Junior
Posty: 900
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:34
x 2
Kontakt:

TVN24 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mario98 »

Mi sie wydaje że to własnie TVN jest bardziej nieobiektywny :/
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8054
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 137
x 940
Kontakt:

TVN24 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomek »

To ci sie tylko zdaje. To Media Rydzyka i PiS tak je kreują.
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
Awatar użytkownika
Mario98
Junior
Posty: 900
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:34
x 2
Kontakt:

TVN24 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mario98 »

Tomek pisze:To ci sie tylko zdaje. To Media Rydzyka i PiS tak je kreują.
ja nawet nie mam medió Rydzyka to jak mi mogą one mi kreować cos! hahahahahahaha
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8054
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 137
x 940
Kontakt:

TVN24 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomek »

Mario98 pisze:
Tomek pisze:To ci sie tylko zdaje. To Media Rydzyka i PiS tak je kreują.
ja nawet nie mam medió Rydzyka to jak mi mogą one mi kreować cos! hahahahahahaha
Nie chodziło mi o to, że ty akurat tak zostałem wykreowany. Po prostu twoje zdanie. Ale prawda jest taka, że PiS i RM kreują tak wszystkie komercyjne media. Poza tym nie ma medii, które są nieskazitelne i całkowicie obiektywne. Każdy człowiek jest swoje zdanie na temat danej sytuacji: nawet nieświadomie je wypowiada czasem. Ważne, żeby nie truć tak 24 godziny na dobę ;). Tj. robi RM ("atak na jedyne wolne media" :lol:).
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
Awatar użytkownika
stevie
VIP Expert
Posty: 1449
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:35
Lokalizacja: z domu
x 1
Kontakt:

TVN24 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: stevie »

TVN24 po pięciu latach

W środę, 9 sierpnia 2006 roku, pierwszy polski telewizyjny kanał informacyjny TVN24 będzie obchodził swoje 5 urodziny. Stacja nieprzerwanie od pięciu lat zwiększa swoją oglądalność. Kto ogląda TVN24?


Jak informuje TNS OBOP, dzienny zasięg stacji wyniósł w pierwszym półroczu 2006 roku 2,1 mln osób i jest niemal o 20 proc. wyższy od analogicznego okresu w roku ubiegłym.

W pierwszym półroczu 2006 roku zajęła pod względem oglądalności 7 miejsce wśród wszystkich kanałów i ze średnią widownią na poziomie 86 tys. osób jest najlepiej oglądaną stacją tematyczną w Polsce. Udziały stacji w tym czasie wyniosły 1,7 proc. i są o 40 proc. wyższe, niż w pierwszym półroczu 2005 r. (1,2 proc.).

Ważnym elementem w kształtowaniu oglądalności TVN24 były specjalne wydarzenia, którym kanał poświęcał większość swojej dziennej ramówki. Tak było na przykład w kwietniu 2005 roku (śmierć Ojca Świętego Jana Pawła II), kiedy oglądalność i udziały stacji podwoiły się w stosunku do marca 2005. Średnia oglądalność minutowa wyniosła wtedy 106 tys. osób, a udziały - 2,1 proc.

TVN24 oglądany jest głównie przez mężczyzn (55 proc. widowni) oraz osoby z dużych miast (57,8 proc.). Co trzeci widz stacji (35,2 proc.) to osoba z wyższym wykształceniem. W porównaniu z ogólną oglądalnością telewizji, TVN24 silniej przyciąga osoby piastujące stanowiska kierownicze (1,6 proc. widowni wobec 0,9 proc. w telewizji ogółem), wolne zawody i specjalistów (9,7 proc. widowni vs 3,7 proc. w telewizji ogółem) oraz prywatnych przedsiębiorców (9,5 proc. widowni vs 2,5 proc. w telewizji ogółem).

W lipcu 2006 r. zasięg techniczny TVN24 kształtował się na poziomie 36,7 proc., co oznacza, że możliwość jej odbioru ma ponad 13 mln Polaków.

A już w środę (9 sierpnia 2006 roku) widzowie stacji TVN24 o godzinie 12.10 oraz o 18.45 będą mogli zobaczyć okolicznościowy reportaż - "5. urodziny".
Żródło : Media2.pl

to w takim razie życzę im wszystkiego najlepszego z okazji urodzin,i kolejnych 5 lat.
Pozdrawiam.

Stevie
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

TVN24 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Nic dziwnego, TVN24 pojawiała się kolejno w siecich kablowych. Na początku była zbyt skąpa.
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Posty: 2722
Rejestracja: 25 maja 2006, 0:21
Lokalizacja: Białystok
x 1
Kontakt:

TVN24 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Axel »

A ja pamiętam jak mieli jeszcze kiedyś emisję testową i TVN24 był niekodowany na analogowym Hot Birdzie :)
Potem w miejsce TVN24 dali drugi raz TVN.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kanały tematyczne Warner Bros. Discovery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości