TVN24 (HD)

Pozostałe kanały nadawane przez Grupę TVN i Discovery w naszym kraju.
Awatar użytkownika
TiM
VIP Expert
x 2
x 26

TVN24 (HD)

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: TiM »

W sumie to wyszło im nawet trochę lepiej niż CNN. Tam było widać wokół niebieską otoczkę z bluebox'a.
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
x 55
x 104

TVN24 (HD)

Post autor: Kamil »

No tak , bo w rajstopach to sami mężczyźni chodzą :-)
W CNN obraz dziwnie migał i sprawiał wrażenie poklatkowanego. W TVN24 wszystko było jakieś płynniejsze. Ale to dopiero początek. Jak rozwiną tą technologię to będzie fajna sprawa :-)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3599
x 1608

TVN24 (HD)

Post autor: Trzeciak »

Zgadzam się z poprzednikami, o wiele lepiej wygląda hologram niż w CNN, z tym, że w przeciwieństwie do CNN hologram był tylko w jednej płaszczyżnie. Będzie conajmniej jeszcze jedno połączenie przez hologram w TVN24.
Pozdrawiam, Trzeciak
>>MEDIA BEZ WYBORU<<
Awatar użytkownika
TiM
VIP Expert
x 2
x 26

TVN24 (HD)

Cóż, może tym razem będzie troszkę lepiej. A tak przy okazji: Co widzi prezenter w studiu wirtualnym? Zieloną ścianę czy co?

PS: Kamery z reżyserki atakują. Jedna prawie przeleciała przez głowę xD
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
x 55
x 104

TVN24 (HD)

Post autor: Kamil »

Ma monitory podglądowe i za pewne widzi siebie na zielonym tle i umieszczonego na grafice :-)
No widziałem te kamerki :-) Cholewiński lekko się wystraszył :-)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3599
x 1608

TVN24 (HD)

Chyba tak, ale gdzieś jest "dziura", gdzie jest telewizor i może zobaczyć prezenter gdzie on "kilka".

A co do wieczoru wyborczego w TVP, no to tu jest najdelikatniej mówiąc kompromitacja. Pokazali sondaże sprzed ciszy wyborczej, a także wyniki tylko z 5 okręgów wyborczych. Wstyd.
Pozdrawiam, Trzeciak
>>MEDIA BEZ WYBORU<<
Awatar użytkownika
TiM
VIP Expert
x 2
x 26

TVN24 (HD)

Jeszcze ta żałosna retransmisja w TVP INFO :P Bez komentarza...

A co do wirtualnego studia, to @Karol napisał w komentarzach na media2.pl, że:
''Wirtualne studio jest wykorzystywane w TVN24 już od bardzo długiego czasu, m.in. na potrzeby serwisów informacyjnych emitowanych w okolicach godziny 19:00, które nie są nadawane z newsroomu, mimo, że widz mógł mieć takie wrażenie.''

Mogę wiedzieć, skąd on się tego dowiedział? Są jakieś różnice w takiej transmisji? Dlaczego tak jest?
skorupa2005
Użytkownik

TVN24 (HD)

Post autor: skorupa2005 »

Ogólnie wszystko sprawia bardzo dobre wrażenie. Postęp technologiczny jest ogromny!
A oto wirtualne studio TVN24:
Obrazek
zdjęcie zrobił: piotrek888 z forum tvnfakty.pl
link: http://www.tvnfakty.pl/forum/viewtopic. ... 95#p130046
Awatar użytkownika
pop
Obserwator

TVN24 (HD)

Post autor: pop »

TiM pisze:Mogę wiedzieć, skąd on się tego dowiedział? Są jakieś różnice w takiej transmisji? Dlaczego tak jest?
A co w tym dziwnego? Nie da się nadawać dwóch programów jednocześnie przy jednym stole.
Obrazek
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 656
x 3405

TVN24 (HD)

Post autor: Karol »

A zrobił ktoś może zrzut ekranu przy łączeniach z Ingą Rosińską? Bo ja dopiero teraz oglądam Wieczór Wyborczy w TVN24 i niestety już hologramu nie ma :P

EDIT: Jednak jest łączenie. Ale myślałem, że zrobią to łączenie tak jak CNN - w studiu normalnym, a nie wirtualnym. Ale i tak to super postęp.
Awatar użytkownika
Peter Parker
VIP Expert
x 1
x 1

TVN24 (HD)

Post autor: Peter Parker »

Właśnie jest.
I co Ka.mil? Teraz ma tylko jedną nogę białą. Zdjęła jedną rajtuzę? :D Nie wiem po co to białe podświetlenie, bez niego postać Rosińskiej wygląda znacznie lepiej...
skorupa2005
Użytkownik

TVN24 (HD)

pop pisze:
TiM pisze:Mogę wiedzieć, skąd on się tego dowiedział? Są jakieś różnice w takiej transmisji? Dlaczego tak jest?
A co w tym dziwnego? Nie da się nadawać dwóch programów jednocześnie przy jednym stole.
Wcześniej to nie było Wirtualne studio tylko zwykły bluebox - tak jak w TVN METEO.
Ten bluebox zwykle był okrrroopny. Studio wirtualne było wybudowane dopiero na wiosnę br. i po raz pierwszy wykorzystane 2 marca.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3599
x 1608

TVN24 (HD)

Heh, ale TVP skopała "Wieczór Wyborczy" w tej chwili pokazują oni sondaż TVN-u, ten sam co był równo o 22:00 na TVN24. I nic w tym dziwnego by nie było, gdyby nie to, że jest to jedyny ogólnopolski sondaż, jaki TVP ma.

A co do wieczoru wyborczego w TVN24, to jestem naprawdę mile zaskoczony. Ci co spodziewali się lepszego hologramu - powiem bez przesady. Jakością nie odbiega od tego co był w CNN.

O wieczorach wyborczych w innych stacjach proponuję porozmawiać tutaj.
Pozdrawiam, Trzeciak
>>MEDIA BEZ WYBORU<<
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
x 8

TVN24 (HD)

Post autor: Ice »

Ja tylko powiem jedną istotną kwestię. Pomijam jakże 'ogromny postęp technologiczny' tego pasma, ale jednak - co jak co - więcej dowiedziałem się z TVP INFO niż z TVN24 gdzie raczyli nas gośćmi m.in. z ''Kawy na ławę''.
skorupa2005
Użytkownik

TVN24 (HD)

Ice pisze:Ja tylko powiem jedną istotną kwestię. Pomijam jakże 'ogromny postęp technologiczny' tego pasma, ale jednak - co jak co - więcej dowiedziałem się z TVP INFO niż z TVN24 gdzie raczyli nas gośćmi m.in. z ''Kawy na ławę''.
Można było usnąć podczas ich "dynamicznej" formy przekazu. :D Oczywiście strona merytoryczna była bardzo ważna ale to TVN24 miała najlepsze sondaże.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kanały tematyczne TVN/Discovery”