TVN24 (HD)

Pozostałe kanały nadawane przez Grupę TVN i Discovery w naszym kraju.
Awatar użytkownika
AtoMan
VIP Expert
x 37
x 352
Kontakt:

TVN24 (HD)

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: AtoMan »

I już widać komcie płatnych trolli :P Szkoda, że nie widzieli problemu, kiedy pieski TVP Info biegały za Arabskim, Adamowiczem czy ostatnio Rachoń biegnący tyłem przed Wojciechem Czuchnowskim tak intensywnie, że aż wyrżnął w słup xD

Sytuacja pewnie nieszczęśliwa, ale jak mówię - im się zdarzyło raz, a "tamci" robią to codziennie, więc robienie wokół tego afery jest co najmniej niepoważne.
dość
Frontowiec
VIP Expert
x 54
x 163
Kontakt:

TVN24 (HD)

Post autor: Frontowiec »

Ty moderator i używasz słowa ''pieski'' do dziennikarzy TVP Info? - nawet po otrzymaniu tego tytułu nic się nie zmieniłeś.
#StopNienawiści (nawet tutaj!)
Pawel

TVN24 (HD)

Post autor: Pawel »

Jak widać, niektórzy tutaj są niereformowalni i jeszcze mają na to przyzwolenie administracji forum. Dostali moderatora psim swędem i nawet tego nie szanują.
Memorex_94
VIP Expert
x 4
x 120

TVN24 (HD)

Post autor: Memorex_94 »

No tu akurat z Pawłem się zgadzam. Chociaż my trochę hamujmy ten język. Mi to nie podoba się po obu stronach. Ja naprawdę rozumiem, że to ich praca, być może do celów swoich, być może to jest czasem niezgodne z jakością dziennikarstwa. Ale nazywanie ich "pieskami" jest zdecydowanie przesadą.

Mi chodzi tylko o to, że TVP robi z tego gigantyczną aferę, a sami w pod tym kątem wiele lepsi nie są. Ale nigdy nie powinniśmy używać tak mocnych słów bo nie oszukujmy się. Pod tym kątem dziennikarze TVN nie rzadko skutecznie trzymają poziom konkurencji.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 636
x 3202

TVN24 (HD)

Post autor: Karol »

Pawel pisze:Jak widać, niektórzy tutaj są niereformowalni i jeszcze mają na to przyzwolenie administracji forum.
Nie bredź, bo nikt z tzw. góry nie bierze odpowiedzialności za wpisy na forum - mówi o tym stopka na dole strony.

Apeluję, by powstrzymać się od określeń typu "pieski", "kodziarze", "lewactwo", itp., w pisanych przez siebie postach - tyczy się to wszystkich użytkowników, w tym mnie, moderatorów czy też VIPów. Swego czasu sam używałem podobnych sformułowań, czego żałuję widząc, jak głupie określenia wyglądają w poście innego moderatora.

Koniec OT. Kontynuacja dyskusji może mieć miejsce tylko w "Sprawach forum".
Piotr88
Użytkownik

TVN24 (HD)

Post autor: Piotr88 »

Rozpoczęło się "Wings for Life". Trochę szkoda, że wydarzenie nie jest transmitowane na głównym TVN-ie. Kompletnie nie rozumiem dlaczego ta grupa telewizyjna boi się tak sportu?

Dodam, że wydanie specjalne związane z wydarzeniami w Zofiówce zostało przeniesione do TVN24 BIS.
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert
x 60
x 213

TVN24 (HD)

Post autor: Kamilo »

A dzisiaj wydanie specjalne w związku ze ślubem pary książęcej prowadzi Dagmara Kaczmarek-Szałkow.
bastus18
Junior
x 10
x 32

TVN24 (HD)

Post autor: bastus18 »

News 300polityki - Bogdan Rymanowski odchodzi z tvn24: http://m.300polityka.pl/news/2018/05/21 ... dzi-z-tvn/
Tradycjonalista
Thinker
x 19
x 29

TVN24 (HD)

Post autor: Tradycjonalista »

Jak pisałem o tym w wątku "Kawa na ławę" to cytat: bujdy na resorach. To nowym prowadzącym został Konrad Piasecki, który na stałe przeniósł się do TVN 24?
Frontowiec
VIP Expert
x 54
x 163
Kontakt:

TVN24 (HD)

Odejście Rymanowskiego to moim zdaniem jest odejście roku, będzie mi go brakować w "Kawie na ławę".

Podobno ma przejść do Polsat News.
Piotr88
Użytkownik

TVN24 (HD)

To byłby nawet transfer roku, ale wątpię by miał przejść do tak słabej telewizji, która w żaden sposób się nie rozwija.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 84
x 2393

Re: TVN24 (HD)

Post autor: wiatriwoda »

Super info :) niech idzie tam gdzie bardziej pasuje ze swoimi poglądami i sposobem prowadzenia programów i rozmów.
Tradycjonalista
Thinker
x 19
x 29

TVN24 (HD)

Post autor: Tradycjonalista »

Podobno ma przejść do Polsat News
Już oficjalnie Bogdan Rymanowski przechodzi do Polsat News, do Wydarzeń. http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/bo ... w-polsacie
Frontowiec
VIP Expert
x 54
x 163
Kontakt:

TVN24 (HD)

Czyli będzie mieć powrót do prowadzenia serwisów informacyjnych. Kilkanaście lat temu już prowadził "Wydarzenia" TV Puls i "Fakty" TVN.
Piotr88
Użytkownik

TVN24 (HD)

Dziwna decyzja. Rozumiem wypalenie u jednego pracodawcy, ale pójście do gorszego?! No chyba, ze dostał propozycje odbudowy Polsatu News.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kanały tematyczne TVN/Discovery”