TVN24 (HD)

Pozostałe kanały nadawane przez Grupę TVN i Discovery w naszym kraju.
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
x 18
x 59

TVN24 (HD)

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamil »

Nie mówiąc już o tym, że na telewizorach w Sejmie. Tam raczej powinna iść publiczna TVP INFO, ale jak tam byłem to widziałem, że na każdym telewizorku TVN24 :-) Przed kontrolą jest taki telewizorek i ktoś tam przełączył na Polsat News ;-) Nawet nie wiecie jakie było oburzenie panów Borowików :-)
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert
x 57
x 200

TVN24 (HD)

Post autor: Kamilo »

pop pisze:Jakub Szadkowski, który kilka tygodni temu odszedł z TVN24, dziś zadebiutował w roli gospodarza "Witaj Warszawo!".
Nie zadebiutował dziś, tylko tydzień temu. Gratuluję refleksu.
Spooky
VIP Expert
x 2
x 3

TVN24 (HD)

Post autor: Spooky »

Peter Parker pisze:Na 99% kablóweczka... Tam wszystko jest możliwe.
Żadna kablówka, obok jakiś dekoder wisiał, a kabel od niego prowadził do anteny na dachu.
Awatar użytkownika
Kpc21
Junior
Kontakt:

TVN24 (HD)

Post autor: Kpc21 »

Ka.mil pisze:Nie mówiąc już o tym, że na telewizorach w Sejmie. Tam raczej powinna iść publiczna TVP INFO, ale jak tam byłem to widziałem, że na każdym telewizorku TVN24 :-) Przed kontrolą jest taki telewizorek i ktoś tam przełączył na Polsat News ;-) Nawet nie wiecie jakie było oburzenie panów Borowików :-)
TVP Info też leci w Sejmie, tylko w innym miejscu. A TVN24 jest np. przy głównym wejściu do Senatu (budynek przyległy do Sejmu, a raczej z niego wydzielony, jest między nimi normalne przejście)
Obrazek... i znów: Obrazek, i... Obrazek ponownie. Co wymyślą następne?
Awatar użytkownika
Peter Parker
VIP Expert
x 1

TVN24 (HD)

Post autor: Peter Parker »

Dziś Poranek TVN24 od 5:30. Czy to stała pora, czy tylko wydanie specjalne w związku ze śmiercią Michaela Jacksona - nie wiem.
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert
x 57
x 200

TVN24 (HD)

Post autor: Kamilo »

To tylko wydanie specjalne, ''Poranek'' w dni powszednie rozpoczyna się o 5:55.
Awatar użytkownika
matti
Obserwator
x 8
x 7

TVN24 (HD)

Post autor: matti »

Kpc21 pisze:
Ka.mil pisze:Nie mówiąc już o tym, że na telewizorach w Sejmie. Tam raczej powinna iść publiczna TVP INFO, ale jak tam byłem to widziałem, że na każdym telewizorku TVN24 :-) Przed kontrolą jest taki telewizorek i ktoś tam przełączył na Polsat News ;-) Nawet nie wiecie jakie było oburzenie panów Borowików :-)
TVP Info też leci w Sejmie, tylko w innym miejscu. A TVN24 jest np. przy głównym wejściu do Senatu (budynek przyległy do Sejmu, a raczej z niego wydzielony, jest między nimi normalne przejście)
Tak naprawdę to zależy od dnia i tego kto włączy. Jak ja bylem, to przy tym wejściu było TVP INFO więc niema reguły.
Obrazek
Awatar użytkownika
pop
Obserwator

TVN24 (HD)

Post autor: pop »

TVN24 retransmituje właśnie "Uwagę!" TVN sprzed kilku dni. Nie dość, że materiał przygotowany w formacie 16/9 jest emitowany w "okienku", to na dodatek nie zdjęto loga TVN.
Obrazek
skorupa2005
Użytkownik

TVN24 (HD)

Post autor: skorupa2005 »

Prosto z Polski emitowane jest z wirtualnego studia:
Obrazek
źródło: forum tvnfakty.pl/ zdj.: Jacek-t
Awatar użytkownika
Kpc21
Junior
Kontakt:

TVN24 (HD)

Post autor: Kpc21 »

Ściągają z TVP Info :)

Raport z Polski też jest z wirtualnego studia a raczej na tle obrazu wyświetlanego na ekranie bezszwowym (jedyne studio wirtualne jakie widziałem w TVP, ma TVP Warszawa).
Obrazek... i znów: Obrazek, i... Obrazek ponownie. Co wymyślą następne?
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
x 8

TVN24 (HD)

Post autor: Ice »

Nawet jeśli napisałeś to w formie żartu to słabo ci to wyszło. Bez sensu. Po prostu jak sam napisałeś TVP Info nakłada grafikę na ekran bezszwowy. Tutaj korzystają w pełni wirtualnego studia z którego TVP INFO nie korzysta a nawet nie ma u siebie. Czyli żadne ściąganie.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 601
x 3050

TVN24 (HD)

Post autor: Karol »

Bo TVP Info w końcu wyznacza trendy :D Tylko dziwię się, że ktoś to jeszcze ogląda :)
Awatar użytkownika
TiM
VIP Expert
x 19

TVN24 (HD)

Post autor: TiM »

Ice pisze:Nawet jeśli napisałeś to w formie żartu to słabo ci to wyszło. Bez sensu. Po prostu jak sam napisałeś TVP Info nakłada grafikę na ekran bezszwowy. Tutaj korzystają w pełni wirtualnego studia z którego TVP INFO nie korzysta a nawet nie ma u siebie. Czyli żadne ściąganie.
Dokładnie. To co ma ''Raport z Polski'' to całkowita porażka.Nie mogli użyć chociaż greenboxa albo wirtualnego studia Agrobiznesu? (kpc21, jednak TVP posiada wirtualne studio :P). Dobra, kończę ten lekki offtop. Kolejne brawa dla TVN24. Widzę ze studio bardzo ładne. Ostatnio można zauważyć, że TVN wymienia studia na wirtualne, tym programom które są małe (Skaner Polityczny, Prosto z Polski). Co teraz? Gość Poranka?
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 601
x 3050

TVN24 (HD)

Post autor: Karol »

Wszystko jest wymieniane celowo. TVN zwiększa ilość programów, jednak ma już zbyt mało miejsca w budynkach m.in. na Wiertniczej i Augustówka. Studio wirtualne póki co pozwala na dołożenie kilku nowych pozycji bez dużych inwestycji w wynajem pomieszczeń czy w ogóle zakupu i utrzymania scenografii.
Awatar użytkownika
regoat
Użytkownik
x 1
Kontakt:

TVN24 (HD)

Post autor: regoat »

bo pewnie miali w tv ustawione "rozciąganie" albo "specjalny"
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kanały tematyczne TVN/Discovery”