TTV (HD)

Pozostałe kanały nadawane przez Grupę TVN i Discovery w naszym kraju.
Awatar użytkownika
Dijon
VIP Expert
x 5
x 9

TTV (HD)

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dijon »

Są nawet informacje o NTC. I fajny wóz ma TTV - klik.
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
x 46
x 130

TTV (HD)

Post autor: matik »

Strona zrobiona w podobny stylu co strony TVN. Ładna, przejrzysta.
Awatar użytkownika
Flis
Użytkownik

TTV (HD)

Post autor: Flis »

Bardzo dobry kanał jest tylko zastanawiam się, że kiedyś skonczą się pomysły i co dalej.
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 18
x 191
Kontakt:

TTV (HD)

Post autor: Poland »

matik pisze:Strona zrobiona w podobny stylu co strony TVN. Ładna, przejrzysta.
Jest jednak jedna wada - z tego co zaobserwowałem nie działa jeszcze dodawanie komentarzy ale mam nadzieje że to niedługo naprawią :)
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
x 46
x 130

TTV (HD)

Komentarze przed publikacją muszą zostać zaakceptowane przez moderarora.
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 18
x 191
Kontakt:

TTV (HD)

Rozumiem. Mogliby tylko gdzieś o tym poinformować bo obecnie po wysłaniu wiadomości mam wrażenie że ona nie dotarła.
Awatar użytkownika
Dominik
VIP Expert
x 34
x 185

TTV (HD)

Post autor: Dominik »

TTV w szybkim tempie rozszerza ramówkę i nie tylko. Pomału pojawiają się programy na żywo, nowi prowadzący itp. Szczerze powiedziawszy, jak przed powstaniem kanału przeczytałem że ma być to jakiś kanał publicystyczno-poradnikowy, to wątpiłem, że znajdę coś dla siebie. Zaskoczyłem się jednak bardzo pozytywnie. Do gustu przypadł mi program "W trasie", "Telepaci", "Wojaże szalonego Anglika", kilka razy spotkałem się też z ciekawymi dokumentami, np. o alkoholizmie w Wielkiej Brytanii.
Boję się tylko, żeby ten kanał nie był przeinwestowany i żeby za rok nie okazało się, że będą pokazywać głównie powtórki , bo teraz inwestują dużo, mimo, że zasięg naziemny w teorii i praktyce jest mały.
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
x 46
x 130

TTV (HD)

kisiel205 pisze:Rozumiem. Mogliby tylko gdzieś o tym poinformować bo obecnie po wysłaniu wiadomości mam wrażenie że ona nie dotarła.
Masz na myśli coś takiego? Mi się wyświetla jak widać...
Obrazek
Dominik pisze:Boję się tylko, żeby ten kanał nie był przeinwestowany i żeby za rok nie okazało się, że będą pokazywać głównie powtórki , bo teraz inwestują dużo, mimo, że zasięg naziemny w teorii i praktyce jest mały.
W gruncie rzeczy to najbardziej drogie w produkcji są programy T-Bus, W trasie, Psie adopcje i Biznes reaktywacja. Reszta to albo programy realizowane w studiu, albo produkowane przez TVN24 (materiały Bllisko ludzi, Expressy, Pogodny poranek), które są potem i tak wykorzystywane na antenie TVN24, albo po prostu tanie dokumenty. Koszta produkcji kanału są podobne do TVN Warszawa, z tą różnicą, że to jest kanał kierowany do odbiorców w całej Polsce i już ma lepsze wyniki oglądalności niż TVN Warszawa. Nie powinno być źle.
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 18
x 191
Kontakt:

TTV (HD)

Mi niestety się drogi matik'u nic takiego nie wyświetla tylko ta strona co była ze zwiniętym polem na wiadomości. Korzystam z najnowszej Opery.
Awatar użytkownika
Dijon
VIP Expert
x 5
x 9

TTV (HD)

Post autor: Dijon »

W Firefoxie komunikat również się wyświetla.

Obrazek
Awatar użytkownika
Dominik
VIP Expert
x 34
x 185

TTV (HD)

Post autor: Dominik »

matik pisze:W gruncie rzeczy to najbardziej drogie w produkcji są programy T-Bus, W trasie, Psie adopcje i Biznes reaktywacja. Reszta to albo programy realizowane w studiu, albo produkowane przez TVN24 (materiały Bllisko ludzi, Expressy, Pogodny poranek), które są potem i tak wykorzystywane na antenie TVN24, albo po prostu tanie dokumenty. Koszta produkcji kanału są podobne do TVN Warszawa, z tą różnicą, że to jest kanał kierowany do odbiorców w całej Polsce i już ma lepsze wyniki oglądalności niż TVN Warszawa. Nie powinno być źle.
Wydaje mi się, że takie programy typu "W trasie" nie są jakieś bardzo drogie. Bo ekipa ma może trzy osoby. Wiadomo, że trzeba opłacić noclegi, wyżywienie benzynę, ale to wszystko.
Programy studyjne natomiast mają kilkuosobową redakcję, do tego operatorzy, dźwiękowcy, oświetleniowcy, prowadzący, także wbrew pozorom takie programy mogą być droższe.
W każdym razie kanał ma szansę na sukces i liczę że takowy osiągnie.
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
x 8

TTV (HD)

Post autor: Ice »

kisiel205 pisze:Mi niestety się drogi matik'u nic takiego nie wyświetla tylko ta strona co była ze zwiniętym polem na wiadomości. Korzystam z najnowszej Opery.
Najwidoczniej już się na Ciebie zawczasu wyczulili. ]:->
Awatar użytkownika
piciu
VIP Expert
x 2
x 14

TTV (HD)

Post autor: piciu »

Również w Google Chrome takie okienko się wyświetla. Widać, że wiedzieli kto to Kisiel :). Albo po prostu to wina Opery.
Obrazek
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
x 46
x 130

TTV (HD)

piotrekmessi pisze:
Również w Google Chrome takie okienko się wyświetla.
Co widać również na moim obrazku ;)
Dominik pisze:Wydaje mi się, że takie programy typu "W trasie" nie są jakieś bardzo drogie. Bo ekipa ma może trzy osoby. Wiadomo, że trzeba opłacić noclegi, wyżywienie benzynę, ale to wszystko.
Programy studyjne natomiast mają kilkuosobową redakcję, do tego operatorzy, dźwiękowcy, oświetleniowcy, prowadzący, także wbrew pozorom takie programy mogą być droższe.
Większość programów realizowanych poza studiem jest zazwyczaj droższa w realizacji, a programy realizowane w studio mają zazwyczaj ekipę liczącą od 12 do 20 osób. Wyjątkiem jest program Godzina na poddaszu, gdzie nawet do 30 osób pracuje przy produkcji. Na temat co jest droższe, a co tańsze sugerowałem się TVN Warszawa.
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 18
x 191
Kontakt:

TTV (HD)

piotrekmessi pisze:
Również w Google Chrome takie okienko się wyświetla. Widać, że wiedzieli kto to Kisiel :). Albo po prostu to wina Opery.
Już rozgryzłem sprawę - po prostu na niektórych stronach funkcja komentarzy jest nieaktywna a tak jest przykładowo w temacie ''Czym jest TTV?'' zaś w innych tematach można bez problemowo dzielić się swoimi opiniami.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kanały tematyczne TVN/Discovery”