TVN Style (HD)

Pozostałe kanały nadawane przez Grupę TVN i Discovery w naszym kraju.
Awatar użytkownika
piciu
VIP Expert
x 2
x 11

TVN Style (HD)

Post autor: piciu » 15 kwie 2011, 22:22

Tyle, że oprócz MDR i ZDF reszta stacji nie są najbardziej popularne. Poza tym n-tv to kanał informacyjny (jeśli mnie pamięć nie myli).
3q33 pisze:Logo ekranowe też nieźle odświeżone - od dziś pojawia się za pomocą animacji, jak w TVN-ie i TVN Turbo. Dzięki odświeżonemu logotypowi ekranowemu od dziś pod logiem są ozdobniki "za chwilę". Oprawa do zapowiedzi też ładna - choćby dzięki temu, że taka prosta. No i od dziś krótsze są jingle "TVN Style poleca" i jingle reklamowe.
O animacji logo - bardzo mi się to podoba. Natomiast ozdobniki "za chwilę" pojawiały się w poprzedniej oprawie (ale były w dolnym rogu). Warto także dodać, że zmieniono także stronę internetową.
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
SNOL
VIP Expert
x 66
x 63
Kontakt:

TVN Style (HD)

Post autor: SNOL » 16 kwie 2011, 12:39

Haha, myślałem, że odkryłem Amerykę zauważając dziś po raz pierwszy nową oprawę, więc wskoczyłem na forum podzielić się dobrą wiadomością. :) Bo z pewnością jest to dobra wiadomość - po pierwsze od kolorystyki (modny fiolet w połączeniu z pomarańczą i żółcią - przejrzyjcie pierwszy lepszy katalog z modą jesień 2010 - wiosna 2011), przez jingle muzyczne (każda plansza ma nieco inny dźwięk od pozostałych, a nie jak dotychczas - wszędzie nudne już "na na"), na świetnym wykonaniu graficznym kończąc. Te powiększające się okręgi (np. na belkach zapowiedzi) bardzo przypominają mi oprawę BBC World News (BBC News, regionalnych oddziałów BBC, etc.) - idea jest taka sama.

Przeczytałem Wasze dotychczasowe komentarze i widzę, że nie zauważyliście jednego szczegółu - motyw muzyczny oprawy pozostał taki sam. Zrezygnowali jedynie z tego "jodłowania" ;) i przyspieszyli rytm. W sferze graficznej autorzy porzucili ornamenty kwiatowe, które razem z bielą i różem były wyjątkowo kobiece. W obecnej oprawie widzimy jakieś zawijasy, ale z kwiatkami bym tego nie skojarzył... :) Z pewnością wyglądają fajnie w ruchu.
Ogólnie pisząc: doskonała robota, jest lepiej niż dotychczas.

PS Ja akurat nie byłem zaskoczony, kiedy pokazali nam pierwsze elementy oprawy, bo od jakiegoś miesiąca we Wrocławiu w wielu miejscach można natknąć się na billboardy reklamujące 1. polską edycję "Trinny & Susannah..." opatrzone właśnie nową identyfikacją wizualną.
PS2, OT:Jest też trochę billboardów TVN Turbo, widać, że TVN zainwestował w reklamę outdoorową tych kanałów tematycznych.
0 x
tylko prywatne opinie. Tutaj od ponad dziesięciu lat.
Awatar użytkownika
piciu
VIP Expert
x 2
x 11

TVN Style (HD)

Post autor: piciu » 16 kwie 2011, 20:06

W Poznaniu też. Idę dzisiaj po meczu Lecha z Legią do domu i widzę billboard "Trinny & SUsannah...".
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod
x 98
x 224

TVN Style (HD)

Post autor: Direct » 13 maja 2011, 20:46

Tak ostatnio zerknąłem na nową produkcję TVN Style "Szpital Zachodni" i stwierdzam, że to prawie to samo, co "Dyżur" TV Puls, tyle, że lekarze są inni. A najlepsze, że jak można przeczytać na stronie stacji - "Szpital zachodni” jest adaptacją holenderskiej telenoweli dokumentalnej. Nawet przy tak prostym docu-reality TVN musi opierać się na formacie.
0 x
Pozdrawiam, Direct
Awatar użytkownika
Dijon
VIP Expert
x 2
x 3

TVN Style (HD)

Post autor: Dijon » 02 cze 2011, 18:30

http://media2.pl/media/79378-cejrowski- ... ramie.html

Ciekawe, czy puszczą w otwartym TVN.
0 x
Awatar użytkownika
Mocny FULL
Activist
x 5

TVN Style (HD)

Post autor: Mocny FULL » 02 cze 2011, 18:38

W to wątpię, może za rok latem kilka odcinków powtórkowych, jak to w TVN-e bywa z serialami kanału TVN Style i pozostałych z tej paczki.
0 x
Srały muchy, będzie wiosna. Będzie trawka lepiej rosła - wł.

INNA
Awatar użytkownika
Dijon
VIP Expert
x 2
x 3

TVN Style (HD)

Post autor: Dijon » 02 cze 2011, 18:46

Właśnie o takie powtórki mi chodziło.
0 x
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod
x 98
x 224

TVN Style (HD)

Post autor: Direct » 02 cze 2011, 19:28

Ja myślałem, że program trafi do standardowej emisji w TVN. Przecież miejsce by się znalazło, np. w sobotę czy niedzielę po DDTVN lub nawet można skrócić program poranny i jakoś upchnąć Cejrowskiego. Myślę, że byłoby to opłacalne, patrząc na popularność, jaką jego program miał w TVP2.
0 x
Pozdrawiam, Direct
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 2309
x 976

TVN Style (HD)

Post autor: Trzeciak » 02 cze 2011, 19:53

Jeśli chodzi o powtórki, to zapewne pojawią się na TVN-ie, ale po emisji całej serii w TVN Style. Podobnie jak z programem "Trinny i Susannah ubierają Polskę", który od lipca w niedzielne popołudnia będzie leciał na głównym TVN-ie.
0 x
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
michalek84
Obserwator

TVN Style (HD)

Post autor: michalek84 » 04 lip 2011, 17:32

Widzę, że wasz opinie są przede wszystkim pozytywne, a generalnie ludzie twierdzą, że to nuda:
http://www.recomena.pl/pozycja,1866,tvn-style.html
Ja mam u nich kilka ulubionych programów, które zawsze oglądam i bynajmniej nie uważam, że są nudni ;-)
0 x
ared
Użytkownik

TVN Style (HD)

Post autor: ared » 05 sie 2011, 13:40

Pierwsze zapowiedzi z jesiennej ramówki http://telewizja.npx.pl/news.php?readmore=2055
0 x
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod
x 98
x 224

TVN Style (HD)

Post autor: Direct » 29 sie 2011, 8:47

media2.pl/media/82885-katarzyna-pakosin ... style.html - Katarzyna Pakosińska ma prowadzić swój autorski talk-show w TVN Style. I to jest dobry pomysł, bo jej solowe występy kabaretowe z własnymi tekstami są po prostu marne. W Kabarecie Moralnego Niepokoju błyszczała tekstami Roberta Górskiego, a w pojedynkę jest bardzo słaba. Może w prowadzeniu własnego talk-show lepiej się sprawdzi.
0 x
Pozdrawiam, Direct
Awatar użytkownika
piciu
VIP Expert
x 2
x 11

TVN Style (HD)

Post autor: piciu » 29 sie 2011, 10:41

Popełniła błąd odchodząc z Kabaretu Moralnego Niepokoju. No cóż, "Taniec..." jest ważniejszy...
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
waldus_5
Junior
x 1
Kontakt:

TVN Style (HD)

Post autor: waldus_5 » 29 sie 2011, 11:38

Z KMN jest jak z każdym zespołem, gdy odnoszą sukces, nie chcą się nim dzielić, zaczynając coś sami, a skutki zwykle opłakane.

Katarzyna sobie poradzi, przynajmniej narazie sobie radzi, mówię oczywiście o aspekcie finansowo-finansowym
0 x
Wybieranie spośród Faktów tylko tych Wiadomości, które składają się na wyimaginowaną spójną Panoramę Wydarzeń jest zwykłym tchórzostwem informacyjnym i formą ucieczki od rzeczywistości.
Awatar użytkownika
Dijon
VIP Expert
x 2
x 3

TVN Style (HD)

Post autor: Dijon » 29 sie 2011, 14:03

To Pakosińska odeszła z Kabaretu Moralnego Niepokoju?
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kanały tematyczne TVN/Discovery”