TVN Meteo (kanał internetowy)

Pozostałe kanały nadawane przez Grupę TVN i Discovery w naszym kraju.
Awatar użytkownika
waldus_5
Junior
Kontakt:

TVN Meteo Active

Post autor: waldus_5 » 28 sie 2010, 16:50

TVN meteo zrezygnował i ja wolę tak jak jest teraz ta poprzednia "strzelana" oprawa potrafiła doprowadzić do szału, jeżeli co 30 sekund słyszysz ten sam dźwięk to jest to forma chińskiej tortury. TVN 24 też sporadycznie używa swojej głównej czołówki, częściej dźwięk i nalot na prezentera i to nie jest tylko oszczędność czasu antenowego, ale też zabieg stylistyczny.
Wybieranie spośród Faktów tylko tych Wiadomości, które składają się na wyimaginowaną spójną Panoramę Wydarzeń jest zwykłym tchórzostwem informacyjnym i formą ucieczki od rzeczywistości.
morus1000
Junior

TVN Meteo Active

Post autor: morus1000 » 28 sie 2010, 16:52

Mi chodzi żeby się w TVN Meteo przydał pasek jaki jest w SKY Meteo 24 plus do tego pasek informacyjny który teraz jest.
Awatar użytkownika
Mocny FULL
Activist

TVN Meteo Active

Post autor: Mocny FULL » 28 sie 2010, 19:44

Moim zdaniem 2 paski, to za dużo, owszem na kanałach biznesowych mogą być, ale nie na kanale o prognozie pogody.
Srały muchy, będzie wiosna. Będzie trawka lepiej rosła - wł.

INNA
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod

TVN Meteo Active

Post autor: matik » 28 sie 2010, 19:50

morus1000 pisze:Mi chodzi żeby się w TVN Meteo przydał pasek jaki jest w SKY Meteo 24 plus do tego pasek informacyjny który teraz jest.
zgadzam się w 100%
Mocny FULL pisze:Moim zdaniem 2 paski, to za dużo, owszem na kanałach biznesowych mogą być, ale nie na kanale o prognozie pogody.
Najpierw zobacz w Internecie jak to wygląda, a przekonasz się, że to świetny pomysł z drugim paskiem
Awatar użytkownika
Mocny FULL
Activist

TVN Meteo Active

Post autor: Mocny FULL » 28 sie 2010, 19:59

Wiem, jak wyglądają te paski.
Sądzę, że to tylko zaśmiecanie ekranu, bardzo często jest emitowana pogoda, więc to wystarczy.

INNA
sziraczek17
Junior
Kontakt:

TVN Meteo Active

Post autor: sziraczek17 » 28 sie 2010, 20:14

Też tak uważam. 2 paski to zdecydowanie za dużo. Podobne zjawisko jest podczas Agrobiznesu na jedynce. Dużo obrazu jest zasłonione i troche to denerwuje.
carmen
Użytkownik

TVN Meteo Active

Post autor: carmen » 29 wrz 2010, 9:12

TVN Meteo to jak dla mnie kanał, który wypada lepiej w swojej reklamie niż w realnej odsłonie. Jesli go ogkadam to bardzo sporadycznie.
Warblade52
Użytkownik

TVN Meteo Active

Post autor: Warblade52 » 31 paź 2010, 9:51

Okropnie wygląda teraz TVN METEO.W głównej pogodzie brakuje kilkudziesięciu miast;teraz na dzień nie wiedzą,
jaka pogoda będzie np.w Olsztynie,jeśli oglądają pogodę wieczorem.Według mnie niech wróci ta inna grafika.
1:Główna pogoda o 18:00.
2:Przed pogodą mapki Europy:satelitarne,fronty,ciśnienie,temperatura,strefy opadów.
3:Inaczej wygląd dziennej ciekawszej,odmienionej mapki na dzień.
4:W niedzielę o 18:00 po głównej pogodzie pogoda długoterminowa.
5:KONIEC Z KOSMICA TV!JUŻ WYSTARCZY,ŻE JEST NA TELE5,TO JESZCZE NA TVN METEO?PROTESTUJĘ!
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod

TVN Meteo Active

Post autor: matik » 31 paź 2010, 11:41

Warblade52 pisze:Okropnie wygląda teraz TVN METEO.W głównej pogodzie brakuje kilkudziesięciu miast;teraz na dzień nie wiedzą,
jaka pogoda będzie np.w Olsztynie,jeśli oglądają pogodę wieczorem.Według mnie niech wróci ta inna grafika.
1:Główna pogoda o 18:00.
2:Przed pogodą mapki Europy:satelitarne,fronty,ciśnienie,temperatura,strefy opadów.
3:Inaczej wygląd dziennej ciekawszej,odmienionej mapki na dzień.
4:W niedzielę o 18:00 po głównej pogodzie pogoda długoterminowa.
5:KONIEC Z KOSMICA TV!JUŻ WYSTARCZY,ŻE JEST NA TELE5,TO JESZCZE NA TVN METEO?PROTESTUJĘ!
Na głównej mapce nie zmieszczą jeszcze kilkudziesięciu miast, a pogoda z podziałem na regiony jest co ok 15 minut więc z tym moim zdaniem nie ma problemu.
1."Główną" jak ty to nazwałeś to masz o każdej pełnej godzinie i w pół do
2.To również jest tylko nie w każdej pogodzie by nie przynudzać
3.Co ile mają mapki wymieniać? Co rok? Tak jak jest teraz to jest dobrze
4.Pogoda długoterminowa w niedziele jest po 21 w wieczorze meteo
5.Stacja musi na siebie zarabiać. Były plany zamknięcia tvn meteo, więc kosmica tv poniekąd uratowała tvn meteo przed zagładą
Awatar użytkownika
Mocny FULL
Activist

TVN Meteo Active

Post autor: Mocny FULL » 31 paź 2010, 13:39

Aż tak źle było z tą stacją?
Ostatnio dużo kanałów TVN zamyka a mało otwiera.

INNA
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod

TVN Meteo Active

Post autor: matik » 31 paź 2010, 15:54

Mocny FULL pisze:Aż tak źle było z tą stacją?
Ostatnio dużo kanałów TVN zamyka a mało otwiera.
Mieli zamknąć TVN Med lub Meteo. Wybór padł na Med (TVN METEO mimo wszystko był/jest tani w utrzymaniu), jakiś czas później powstała Kosmica, która miała być od początku na tele 5 i tvn meteo, ale na tvn meteo z kilkutygodniowym opóźnieniem się pojawiła.
Warto odnotować też fakt że dawali szanse TVN CNBC (Biznes) jak po dwóch latach stacja była nadal nierentowna. Teraz na koniec sierpnia mimo iż nadal są nierentowni to skrócili nazwę i dali nową oprawę graficzną, lecz zapowiedzieli że rentowność do końca roku osiągną
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod

TVN Meteo Active

Post autor: matik » 20 gru 2010, 19:58

Dziś czekając na pogodę zauważyłem, że TVN METEO zaczeło emitować serwisy informacyjne. Dziś prowadził je Tomasz Wasilewski. Mówił m.in. o utrudnieniach na drogach krajowych w Polsce, o problemach lotniczych w Europie. To nie była Encyklopedia pogody, tylko taki mini serwis informacyjny z wirtualnego studia, które bardzo ciekawie wyglądało, przeważał kolor biały, a w tle była jak by mapa Europy ale tu nie jestem pewien.
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod

TVN Meteo Active

Post autor: matik » 03 maja 2011, 12:33

TVN METEO przestało emitować nocne wydanie KOSMICI.tv, nadal emitują to między 12 a 14
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod

TVN Meteo Active

Post autor: Direct » 04 cze 2011, 8:17

Na stronie TVN Meteo pojawił się licznik odmierzający czas do startu nowego serwisu tvnmeteo.pl. Aktualnie podaje on nieco ponad 6 dni.
Pozdrawiam, Direct
Awatar użytkownika
piciu
VIP Expert

TVN Meteo Active

Post autor: piciu » 04 cze 2011, 22:35

No ciekawe. Dobrze, że zmieniają, bo ten jest już trochę "starawy". Ale mam nadzieje, że nie spieprzą tego. Poczekamy...
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kanały tematyczne TVN/Discovery”