Canal+ Family (HD)

Wątki poświęcone autorskim kanałom Canal+.
AreQ
Użytkownik

Canal+ Family (HD)

Post autor: AreQ » 09 mar 2013, 10:33

Fuzja nabiera rumieńców http://media2.pl/media/101070-Start-pla ... lplus.html
Prawdopodobnie będa to kanały w zastępstwie za nPremium
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
odrodzony
Obserwator
Kontakt:

Canal+ Family (HD)

Post autor: odrodzony » 06 kwie 2013, 0:22

Proponuję przenieść temat do działu Polskie Stacje Telewizyjne.

Zrobione :). Przy okazji rozbudowałem trochę nazwę tematu, zawierając w niej Canal+ Family i Canal+ Family 2 z dopiskami HD. [Direct]
0 x
Awatar użytkownika
matti
Obserwator

Canal+ Family (HD)

Post autor: matti » 06 kwie 2013, 11:16

Wczoraj ruszyły nowe kanały Canal+ i powiem szczerze, że jestem nieco zdziwiony strategią C+. Po co im kanał sportowy skoro najważniejsze transmisje sportowe i tak są w kanale Family? Skoro mają tak dużo transmisji to powinni zrobić dwa kanały sportowe. Tymczasem kanały Family przejęły rolę n Premium tylko, że ja zawsze myślałem, że wszystkie kanały C+ to kanały premium. Czyli teraz C+ Family to kanał premium premium. Kompletna paranoja
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod

Canal+ Family (HD)

Post autor: matik » 06 kwie 2013, 12:53

Ja tam nie widzę, aby w Family były najważniejsze transmisje sportowe (chyba, że dla kogoś takowa jest polska kopanina), bo jednak Liga Fracuska, Hiszpańska, czy Włoska, to tylko pojedyncze mecze będą na Family.
0 x
Awatar użytkownika
matti
Obserwator

Canal+ Family (HD)

Post autor: matti » 06 kwie 2013, 15:19

Do tej pory C+ tak traktowało Ekstraklasę.
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
piciu
VIP Expert

Canal+ Family (HD)

Post autor: piciu » 06 kwie 2013, 16:25

Ale chyba nareszcie C+ zrozumiało, że nasza Słaobklasa nie nadaje się do kanału premium. Najlepsze transmisje (czyli te z lig: angielskiej, włoskiej, hiszpańskiej i francuskiej, a także Liga Mistrzów, Euroliga i NBA) zostają w C+ Sport.
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

Canal+ Family (HD)

Post autor: Karol » 07 kwie 2013, 9:17

Fakt, że C+ Family przejęły rolę nPremium, jednak z drugiej strony ktoś nareszcie zajął się takimi widmami jak C+ Gol czy C+ Weekend, które tylko zabierały miejsce na satelicie i w sieciach kablowych nie nadając nic albo notując zerową oglądalność. Uruchamianie dodatkowych kanałów stricte sportowych nie ma sensu, bo nadmiar transmisji można upchnąć teraz w nSport, który zasięgiem technicznym goni Polsat Sport, a wyjątki zawsze mogą pojawić się na antenie głównej Canal+ lub w paczce C+ Family, jeśli nadawca chce się ograniczyć jedynie do własnych abonentów.

Cenowo nowe Canal+ mi nie odpowiadają, jednak filmowo nawet mogą być. Cieszy mnie, że nawet w "tańszym" C+ Family będą pojawiać się premiery filmowe, bo to poniekąd zachęca do wykupienia ich pakietu - jednak każdy z nich powinien być z 10zł tańszy.
0 x
Awatar użytkownika
jack
Junior

Canal+ Family (HD)

Post autor: jack » 07 kwie 2013, 10:29

A C+Cyfrowy wchłonie ITI i TVN czy odwrotnie czy też będzie partnerstwo na stałe? Bo ITI wydaje się być bardziej zaangażowane w nc+ i nie wynika aby ITI miało się rozpaść i zakończyć medialną działalnosć pozbywając się najcenniejszych aktywów.
0 x
Nienawidzę TVP 1. I ogólnie całego TVP.
jaceknowak1975
Użytkownik
Kontakt:

Canal+ Family (HD)

Post autor: jaceknowak1975 » 07 kwie 2013, 22:01

No nieżle z tym wszystkim kombinują. Ja czekam cały czas za czymś konretnym miałem pełen pakiet w C+ za 130 zł a teraz aby miec te same kanały muszę dorzuć 30 zł wkurza mnie taka zmiana. Najlepsze że 2 miesiące temu dzwonił do mnie konsulatnt z cyfry i probował wepchnąć mi ten sam pakiet co miałem za 160 zł i przedłużyć umowę o 18 miesięcy jak mu kazełem się posłuchac co on do mnie mówi to obniżył do 130 zł ale i tak bezsensowna rozmowa wciskają to samo tylko za większa kase ;/. Mam nadziję że mienią te cenniki i będzie wreszcie to na co czekam w sensownej cenie.
0 x
Serdecznie zapraszam do Biuro rachunkowe poznań oraz Sklep mebly poznań
Awatar użytkownika
Pawel
Activist

Canal+ Family (HD)

Post autor: Pawel » 04 sie 2013, 15:26

Jak na razie Canal+ Family 1 i 2 mają najlepsze jingle ze wszystkich kanałów Canal+. No i w HD, bo na Sport, głównym C+ i Film nie wszystkie jingle są w HD.
0 x
Tradycjonalista
Thinker

Canal+ Family (HD)

Post autor: Tradycjonalista » 14 paź 2014, 11:52

Koszykarska Turkish Airlines Euroliga Mężczyzn po krótkiej przygodzie na FOX HD wraca do CANAL+ Family na dwa kolejne sezony, 14/15 i 15/16. Polskę będzie w Eurolidze w sezonie 14/15 reprezentować PGE Turów Zgorzelec. Link:
http://satelitarne.tv/nc-plus/item/1107 ... eague-w-nc
0 x
Kasacz
VIP Expert
Kontakt:

Canal+ Family (HD)

Post autor: Kasacz » 04 paź 2015, 12:36

Właśnie teraz na Canal + Family leci pierwsza część Epoki Lodowcowej która nie dawno była na Polsacie.
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Canal+ / ITI Neovision”