Canal+ (HD) / Canal+ Film (HD) / Canal+ Seriale (HD)

Wątki poświęcone autorskim kanałom Canal+.
Awatar użytkownika
piciu
VIP Expert

Postautor: piciu » 14 maja 2015, 18:15

Wydaje mi się, że obie te grafiki pojawiają się dopiero od wiosny, ale pewny nie jestem. Jedna pojawiła się chyba dopiero od półfinałów, tylko też nie pamiętam, która/obydwie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Dijon
VIP Mod

Postautor: Dijon » 16 maja 2015, 15:10

No i kolejny jednosezonowy cancel trafia do C+, tym razem do Canal+ Family (sic!). Chodzi o Red Band Society, a po polsku "Bractwo czerwonej opaski"... http://media2.pl/media/122541-Nowe-seriale-w-Canalplus-Family.html

Rozumiem, że serial ma charakter "familijny", ale wstawiać go do C+ Family, kiedy ma się kanał serialowy? No i po co kolejny słaby jednosezonowiec, którego tak naprawdę nie ma sensu oglądać? Niech mi ktoś wytłumaczy politykę Canal+ w tej sprawie, bo ja odpadam...

[spoiler]Red Band Society było emitowane od września 2014 do lutego 2015 w amerykańskim FOX (z pewnymi przerwami oczywiście), bo serial nie dostał zamówienia kolejnego sezonu.[/spoiler]
Awatar użytkownika
Pawel
Activist

Postautor: Pawel » 17 maja 2015, 7:56

Jak widać Canal+ pod względem seriali jest niereformowalny i nawet powstanie Canal+ Seriale nic tego nie zmieniło. A żądają jeszcze dodatkowej kasy za ten badziew C+ Seriale przy przedłużaniu umowy :lol: .
Johnny
Obserwator

Postautor: Johnny » 18 maja 2015, 16:21

Mateusz Borek udzielił obszernego wywiadu portalowi Weszlo dzięki, któremu dowiadujemy się że Francuzi nie szanują byłych pracowników:

''Postanowiłem, że nie będę się o nich wypowiadał. Długo byłem lojalny, wręcz za często ich komplementowałem, czego nie dostawałem zwrotnie. Uważam też, że wypadałoby mnie jako byłego pracownika zaprosić na jubileusz tej stacji. Skoro ktoś uznał, że nie zasługuję? Cóż, mam do tego tak chłodny stosunek, jak do tego Frugo, które właśnie piję.''
Jak długi byłby nos TVNu gdyby TVN był pinokiem?
Awatar użytkownika
SNOL
VIP Expert
Kontaktowanie:

Postautor: SNOL » 18 maja 2015, 17:40

Śmieszą mnie teksty typu "nie obchodzi mnie to" i jednoczesne utyskiwanie na coś. Zero konsekwencji.

"Nie wspomnę o tym, że..." :)
tylko prywatne opinie. Tutaj od ponad dziesięciu lat.
Awatar użytkownika
TiM
VIP Expert

Postautor: TiM » 27 maja 2015, 21:49

Widzę, że Canal+ ma własne studio na narodowym i to sporo większe od odpowiednika TVP
Obrazek
Awatar użytkownika
SNOL
VIP Expert
Kontaktowanie:

Postautor: SNOL » 27 maja 2015, 23:45

Mogę się mylić, bo jeszcze nie miałem okazji być na Stadionie Narodowym, ale wygląda mi to na lożę zaaranżowaną na studio telewizyjne.
tylko prywatne opinie. Tutaj od ponad dziesięciu lat.
Awatar użytkownika
Pither216
Użytkownik

Postautor: Pither216 » 28 maja 2015, 15:38

Tak, zgadza się. Ja byłem na Stadionie Narodowym i to studio mieści się obok studia Polsatu i TVP. (Następna loża w prawo)
Awatar użytkownika
matti
Obserwator

Postautor: matti » 28 maja 2015, 16:57

SNOL pisze:Mogę się mylić, bo jeszcze nie miałem okazji być na Stadionie Narodowym, ale wygląda mi to na lożę zaaranżowaną na studio telewizyjne.

Nie do końca loże. Na poziomie trybun, na którym znajdują się loże, w narożniku znajdują się chyba cztery studia telewizyjne.
Obrazek
Awatar użytkownika
TiM
VIP Expert

Postautor: TiM » 17 lip 2015, 22:48

Programy sportowe w Canal+ uzyskały nową oprawę, dostosowaną do obecnej identyfikacji Canal+

Obrazek
[spoiler]Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek[/spoiler]
Awatar użytkownika
TiM
VIP Expert

Postautor: TiM » 18 lip 2015, 23:16

Liga+ także z nową oprawą
Obrazek
Zbychu51
Thinker

Postautor: Zbychu51 » 19 lip 2015, 3:54

Czyli Liga+ Extra i Sport+ również z nową oprawą? Na razie nie mam jeszcze wyrobionego zdania czy ładniejsze te stare czy te nowe oprawy.
Awatar użytkownika
piciu
VIP Expert

Postautor: piciu » 19 lip 2015, 16:21

Warto też dodać, że "Liga+" od tego sezonu jest emitowana w nowej formule. W programie występuje w pojedynkę i na stojąco Rafał Dębiński.
Obrazek
Awatar użytkownika
Pawel
Activist

Postautor: Pawel » 22 lip 2015, 10:14

Niestety Canal+ coraz bardziej upodabnia się do Polsatu, TVN czy Pulsu czyli zwykłych telewizji. Po zamienieniu świetnych nie rzucających się w oko logosów na te obecne żałobne logotypy teraz przyszedł czas na belki z zapowiedziami innych programów, które emitowane są podczas emisji filmu czy serialu. HBO przynajmniej robi to na napisach końcowych.
Awatar użytkownika
Pawel
Activist

Postautor: Pawel » 15 paź 2015, 19:29

Blindspot od 12 listopada w Canal+ (głównym, nie Canal+ Seriale). Emisja po dwa odcinki czyli może nadrobią 2 miesięczne opóźnienie bo serial dostał w USA pełny sezon, będzie emitowany do maja, więc jakieś przerwy w emisji będą.

Wróć do „Canal+ / ITI Neovision”