[TVN/TVN7] Big Brother (KOSZ)

Tematy oraz posty nie pasujące do tego forum.
Kati33
Junior

Post autor: Kati33 » 06 cze 2019, 20:15

Abbot- won na Wykop!
Awatar użytkownika
Abbott
Poster

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Abbott » 06 cze 2019, 20:20

Kati33 pisze:
06 cze 2019, 20:15
Abbot- won na Wykop!
Jak Kim Dzong Un odpali atomówki i będzie się z tego śmiał to nie będzie jego wina, że nie może się powstrzymać. To takie normalne.😂
A poza tym kim jesteś by mnie gdziekolwiek wyrzucać? Awansowałaś na moderatora?🤔
Kati33
Junior

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Kati33 » 06 cze 2019, 20:24

Tak , Abbott awansowalam! Ta dam! :P :P :P :P :P :P
Nie chcemy sie znizac do twojego poziomu a na wykopie jak napiszesz te mongolskie teorie to zaraz znajdziesz poparcie :rolleyes:
balarion
Junior

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: balarion » 06 cze 2019, 20:29

Abbott pisze:
06 cze 2019, 20:20
Kati33 pisze:
06 cze 2019, 20:15
Abbot- won na Wykop!
Jak Kim Dzong Un odpali atomówki i będzie się z tego śmiał to nie będzie jego wina, że nie może się powstrzymać. To takie normalne.😂
A poza tym kim jesteś by mnie gdziekolwiek wyrzucać? Awansowałaś na moderatora?🤔
Jak jestes za Lukaszem lub Madzia- to mozesz tu wszystko- rzadzic, obrazac, wyzywac- I uczestnikow I forumowiczow. Natomiast jak masz inne zdanie- automatycznie atakuje Cie stado okolo 10 osob w minute. Kazdy kazdemu odpisuje dajac poparcie, lub lajki. Propaganda straszna. A co najlepsze- niektórzy z nich jak sami twierdzą, ze blokują posty tych co maja inne zdanie- jak u Kim Dzong Una;)
Jest jeden moder, ktory jest uczciwy, ale chyba nawet on tych zmasowanych atakow nie ogarnia.
Mimi29
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Mimi29 » 07 cze 2019, 8:55

To forum mnie zadziwia. Moderator Karol również. Zwraca uwagę ludziom normalnym na równi z Abbottem. Przeciez ten facet to jakiś nienawistnik. Obraża uczestników, obraża ludzi. Wiadomo jakiej partii i jakim ludziom kibicuje. Nienawiść górą?
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

Post autor: Karol » 07 cze 2019, 10:00

@Mimi29
Przeniosłem Twój post do Kosza, ponieważ jest on sprzeczny z moimi prośbami o trzymanie się tematu, jednak odpowiem na zarzuty.

Zdecydowałem się na upomnienie, jednak zawsze mogłem wszystkich zwyczajnie ukarać ostrzeżeniami. Też nie odpowiada mi język niektórych użytkowników, w tym @Abbotta, jednak zamiast tylko zgłaszać posty, większość decyduje się także na nie odpowiadać, co skutkuje kłótnią, offtopiciem i generalnie sprawia, że winni stają się wszyscy.

Na 9 dni przed finałem "Big Brothera" nie chcę pozbawić nikogo dostępu do forum, jednak pora by wszyscy się wzięli w garść. Inaczej będę musiał zmienić postępowanie.

Reasumując. Zglaszajcie posty, ale nie wdajcie się w niepotrzebne dyskusje, bo potem to ja czy inny moderator musi oceniać kto zawinił "bardziej".

@Abbott Ty też się ogarnij, bo testujesz cierpliwość u innych użytkowników, jednak póki co bez żadnych konsekwencji.
Zablokowany

Wróć do „Kosz”