Discovery Channel / Discovery Science / ID (KOSZ)

Tematy oraz posty nie pasujące do tego forum.
bustram
Activist

Discovery Channel / Discovery Science / ID (KOSZ)

Post autor: bustram » 23 lis 2019, 22:02

Jak można mieć aż tak duży bęben ? Przecież to naprawdę przekracza wszelkie normy... Dziwię się, że Discovery stawia na takich ludzi i nie robi nic, aby zadbali o swoje zdrowie.
Przechwytywanie.JPG
Przechwytywanie2.JPG
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

Discovery Channel / Discovery Science / ID

Post autor: Karol » 24 lis 2019, 0:28

Jedna z ciekawszych postaci w kanałach Discovery. Myślę, że gdyby ten "bęben" się dobrze zamachnął w twoją stronę za te denne przytyki pod adresem jego wyglądu, pisałbyś na forum dopiero po opuszczeniu OIOMu.

Co, ciężko sobie wyobrazić Marka nago? Bo w ten sposób chyba oceniasz gwiazdy telewizji, jak ostatnio Gabi Drzewiecką.

Jesteś prostakiem.
bustram
Activist

Post autor: bustram » 24 lis 2019, 1:18

@Karol
Nic a nic nie rozumiesz człowieku, a na OIOM to Marka wysyłacie wy, oglądając jego program i zaśmiewając się z niego, jednocześnie nie widząc w jakim ten człowiek jest stanie. Sekielski, Grabowski zrobili sobie operacje - no ale oni są gwiazdami, więc należy im się zdrowie i dobry wygląd. Markowi już nie, bo jest złomiarzem ? Myślę, że Discovery w ramach podziękowań za dobrą oglądalność powinno mu zafundować przynajmniej pakiet zdrowotny - otyłość to choroba jak każda inna.

PS. nawet tak odległy temat potrafisz powiązać z Gabi, no naprawdę...brak słów.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

Post autor: Karol » 24 lis 2019, 1:33

@bustram Co jakiś czas odnoszę wrażenie, że niżej niż Ty juz upaść nie można i że w końcu odbiejsz się od dna, przestaniesz oceniać po wyglądzie, skończysz traktować i wytykać palcem ludzi jakby byli zwierzętami w ZOO.

Szkoda, że nie potrafisz napisać o innych nic więcej niż ocena ich "kształtów".

Jestem w stanie zrozumieć wynaturzenia charakteru u obcych mi ludzi, jak również wypaczone pojęcie i oczekiwanie wolności słowa w sieci, która jednak ograniczana jest przez pewne zasady panujące w naszej kulturze, w internecie, na forum i ogólnie etyce - wszystko jest dobre dopóki nie mam z tym styczności. Być może zamiary masz dobre, ale posiadasz także talent to nieforutnnego dobierania słów, przez co robisz innym krzywdę, odbierasz godność i sprowadzasz do poziomu podłogi.

Skończ z tym.

PS. Akurat jej osoba jest w tym przypadku całkiem przypadkowa. Gdybyś z kogokolwiek innego robił swoją wymarzoną dmuchaną lalę, także bym się do tego odniósł.
bustram
Activist

Post autor: bustram » 24 lis 2019, 1:38

@Karol
Można upaść niżej np. przekręcając komuś nick tak by zawierał w sobie słowo "sram" :) Jesteś nadwrażliwy, każde słowo nawet tak niewinne jak "bęben" oceniasz z góry skrajnie negatywnie. A prawda jest taka, że dużo materiałów z Markiem i Edkiem obejrzałem, mam o nich swoją opinię, ale akurat dziś postanowiłem poruszyć problem otyłości, który przecież rzuca się w oczy, czy tego chcemy czy nie. Co w tym złego ?

A Gabi nie jest przypadkowa, bo masz do niej wyraźną słabość. Dmuchana lala ? No nie, teraz to już coś sobie ubzdurałeś :lol: A może to są twoje skryte pragnienia ? :P
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

Post autor: Karol » 24 lis 2019, 1:43

Złe jest w tym to, że pomyliłeś wątki. Powinieneś założyć taki o otyłości i umieścić go w Hyde Parku.

Troskliwy @bustram:
Jak można mieć aż tak duży bęben ?
Przecież to naprawdę przekracza wszelkie normy...
Dziwię się, że Discovery stawia na takich ludzi i nie robi nic, aby zadbali o swoje zdrowie.
Dobranoc.
Zablokowany

Wróć do „Kosz”