Podział rang [KOSZ]

Tematy oraz posty nie pasujące do tego forum.
Pawel

Podział rang [KOSZ]

Post autor: Pawel » 17 gru 2018, 12:04

W dodatku te odznaki vipa są nic nie warte. Taki jeden vip w temacie o TVP Info zostaje upomniany aby skończył z off topem, bo już nawet nikt z nim na ten temat nie ma zamiaru dyskutować, a ten vip po upomnieniu dalej leci z off topem. Oczywiście moderacja nic nie robi, bo ręka rękę myje.

viewtopic.php?f=105&p=476522#p476520

Zazwyczaj na forach odznaka vip zobowiązuje do tzw. świecenia przykładem dla innych userów. Cóż jeśli tutaj jest podobnie to właśnie jeden z vipów pokazuje że można sobie off topikować ile się chce nawet po napomnieniu.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

Podział rang

Post autor: Trzeciak » 17 gru 2018, 13:38

Moderacja nic nie robi, bo takie posty nie miały znamiona off topicu. Zresztą w tym przypadku nie sposób uniknąć dyskusji politycznej.
Pozdrawiam, Trzeciak
Pawel

Podział rang

Post autor: Pawel » 17 gru 2018, 14:16

Trzeciak pisze:Moderacja nic nie robi, bo takie posty nie miały znamiona off topicu.
To się zdecydujcie, bo jeden upomina żeby zaprzestać off topicu, a drugi pisze że nie było znamion off topicu. A potem bana dostanie wiadomo kto :P.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

Podział rang

Post autor: Trzeciak » 17 gru 2018, 14:17

@AtoMan mam wrażenie, że czegoś niedoczytał. Zdarza się.
Pozdrawiam, Trzeciak
kamil2505
VIP Expert

Podział rang

Post autor: kamil2505 » 17 gru 2018, 15:22

Pawel pisze:W dodatku te odznaki vipa są nic nie warte. Taki jeden vip w temacie o TVP Info zostaje upomniany aby skończył z off topem, bo już nawet nikt z nim na ten temat nie ma zamiaru dyskutować, a ten vip po upomnieniu dalej leci z off topem. Oczywiście moderacja nic nie robi, bo ręka rękę myje.
Faktycznie... Nikt nie chce ze mną w tym temacie dyskutować oprócz... Ciebie. Dlatego też wciąż odpowiadasz dodając do tego teksty o "totalnych" itp. :D :lol:

Niby ranga jest "nic nie warta", a od miesięcy wokół niej robisz zamieszanie. Hmmm... :rolleyes: :lol:
Awatar użytkownika
Iluzjonista
Junior
Kontakt:

Podział rang

Post autor: Iluzjonista » 17 gru 2018, 16:12

Jeszcze w styczniu żalił się i pokantował wybory na moderatora.
Polska najlepsza w skokach! 4ever
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

Podział rang

Post autor: Karol » 17 gru 2018, 16:21

Starczy już tych pomówień. Nie masz dowodów, to zamilcz.
Pawel

Podział rang

Post autor: Pawel » 17 gru 2018, 20:51

tefałen pisze:Jeszcze w styczniu żalił się i pokantował wybory na moderatora.
Karol pisze:
@Karol, rozumiem że ten człowiek przedstawi tutaj teraz dowody tych kantów, inaczej powinien wylecieć na zbity pysk.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

Podział rang

Post autor: Karol » 17 gru 2018, 20:52

Zwróciłem już mu uwagę. Macie sobie coś do powiedzenia, to na priv.
Pawel

Podział rang

Post autor: Pawel » 17 gru 2018, 20:54

kamil2505 pisze: Faktycznie... Nikt nie chce ze mną w tym temacie dyskutować oprócz... Ciebie. Dlatego też wciąż odpowiadasz dodając do tego teksty o "totalnych" itp. :D :lol:
Po prostu pokazuję że piszesz pierdoły tworząc off top, na który zwrócono ci nawet uwagę, ale nic sobie z tego nie robisz. A wystarczy przeczytać moje posty ze zrozumieniem to byś wszystkiego się wcześniej dowiedział.
Niby ranga jest "nic nie warta", a od miesięcy wokół niej robisz zamieszanie. Hmmm... :rolleyes: :lol:
Jedynie pokazuję przykłady z innych forum. Tak, ta ranga jest tutaj nic nie warta i dlatego, jak pisałem wcześniej, większym wyczynem jest nie mieć jej tutaj, a że dla ciebie to za trudne do zrozumienia to już pokazałeś w temacie TVP Info :P.
Karol pisze:Zwróciłem już mu uwagę. Macie sobie coś do powiedzenia, to na priv.
Nie będzie żadnego privu. Skoro rzucił oskarżenia publicznie, to oczekuję teraz publicznych dowodów albo przeprosin.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

Podział rang

Post autor: Karol » 17 gru 2018, 21:04

Pawel pisze:Nie będzie żadnego privu. Skoro rzucił oskarżenia publicznie, to oczekuję teraz publicznych dowodów albo przeprosin.
To zapomnij o żądaniu jakichkolwiek przeprosin na forum publicznym w kolejnych postach. Posty trafiły do Kosza. Koniec.
Zablokowany

Wróć do „Kosz”