TVP INFO (HD) [KOSZ]

Tematy oraz posty nie pasujące do tego forum.
kamil2505
VIP Expert

TVP INFO (HD) [KOSZ]

Post autor: kamil2505 » 15 gru 2018, 13:28

Pawel pisze:
United pisze: Rozumiem, że to samo sądzisz o wotum zaufania z 13 grudnia, które TVP Info transmitowało całe?
No właśnie, sam sobie odpowiedziałeś. Transmitowali wcześniejsze całe, wynik wiadomy, nie ma sensu robić powtórki chwilę później. Równie dobrze mogli dać powtórkę tamtego i byłoby to samo :P.
Tylko wcześniej stwierdziłeś, że nie ma sensu transmitowania wczorajszej transmisji, bo wynik przesądzony. W takim razie po co tranamitowali wydarzenia sejmowe dotyczące wotum zaufania 13 grudnia? Przecież tam wynik też był przesądzony.
Pawel

TVP INFO (HD)

Post autor: Pawel » 15 gru 2018, 13:50

Przecież już to wyjaśniałem. Transmitowali 13 grudnia bo było to pierwsze takie wydarzenie od trochę dłuższego czasu. Nie transmitowali wczoraj bo po cholerę transmitować dwa takie same wydarzenia pod rząd, z takimi samymi wynikami? Jak napisałem wcześniej, równie dobrze mogli dać powtórkę z 13 grudnia i wyszło by na to samo :P.
kamil2505
VIP Expert

TVP INFO (HD)

Post autor: kamil2505 » 15 gru 2018, 13:55

Przeczytaj sobie post z 9:49.
Dopiero jak @United zadał Ci pytanie o transmisje wydarzeń z 13 grudnia to twierdziłeś, że wczorajsze wydarzenia to przecież to samo.

Jakoś i tvn24 i Polsat News potrafili wczoraj dać transmisje. A TVP Info - publiczny nadawca, który powinien być najbardziej obiektywny - i pokazywać racje obu stron - jakoś tego nie zrobił.
Pawel

TVP INFO (HD)

Post autor: Pawel » 15 gru 2018, 14:30

Nie wiem co tutaj insynuujesz ale od początku pisałem to samo. Nie było sensu wczoraj dawać transmisji bo równie dobrze mozna było dać retransmisję z 13 grudnia. I tak było wiadomo że wynik będzie taki sam.
Jak pisałem wcześniej, są ważniejsze tematy.
kamil2505
VIP Expert

TVP INFO (HD)

Post autor: kamil2505 » 16 gru 2018, 18:28

Skoro wynik był wiadomy to po co pokazywano wydarzenia z Sejmu związane z wotum zaufania z 12 grudnia? Przecież tam wynik też był podobno wiadomy. :D

Nawet w "Wydarzeniach" Polsat dokonano porównania z wydarzeń z 12.12 i 14.12.

Co tu dużo mówić. Stacje prywatne stanęły na wysokości zadania. TVP Info w tym czasie wolało nadać swój słynny program "Nie da się ukryć" (nawet pojawił się pasek z poprzedniej strony).
Pawel

TVP INFO (HD)

Post autor: Pawel » 16 gru 2018, 22:36

kamil2505 pisze:Skoro wynik był wiadomy to po co pokazywano wydarzenia z Sejmu związane z wotum zaufania z 12 grudnia? Przecież tam wynik też był podobno wiadomy. :D
Przecież już raz to tłumaczyłem. Rozumiem że dla ciebie zbyt trudne jest cofnięcie się tych kilka postów wstecz więc jeszcze raz:
12 grudnia transmitowali bo było to pierwsze wotum zaufania od dłuższego czasu. Natomiast nie było potrzeby transmitować drugiego z rzędu wotum zaufania dzień po dniu bo, jak pisałem wielokrotnie, równie dobrze mogli puścić powtórke z dnia wcześniejszego.

Jedynie TVP, słusznie uznała, że są ciekawsze tematy niż pokazywanie kolejnej porażki totalnych. Można powiedzieć że nawet okazała im litość :P.
kamil2505
VIP Expert

TVP INFO (HD)

Post autor: kamil2505 » 16 gru 2018, 23:11

Co to za argument? Żaden.
"Wydarzenia" Polsatu świetnie zobrazowały różnice pomiędzy wydarzeniami z środy i piątku. Więc nie było "to samo".
Bardzo dobrze, że stacje prywatne stanęły na wysokości zadania i pokazały zarówno środowe jak i piątkowe wydarzenia.
Pawel

TVP INFO (HD)

Post autor: Pawel » 16 gru 2018, 23:45

Oczywiście że było to samo i od początku do końca było wiadomo jak się zakończy. Totalni zrobili sobie szopkę z tym drugim wotum praktycznie dzień po dniu i nie TVP nawet im przysługę zrobiło nie pokazując ich kompromitacji.
kamil2505
VIP Expert

TVP INFO (HD)

Post autor: kamil2505 » 16 gru 2018, 23:57

Nie masz bladego pojęcia o czym piszesz.
Awatar użytkownika
AtoMan
VIP Expert
Kontakt:

TVP INFO (HD)

Post autor: AtoMan » 17 gru 2018, 0:28

Obu panów prosze o zakończenie offtopu, bo to nie jest temat o tym, czy skompromitowała się totalna opozycja czy totalna koalicja, tylko totalna telewizja ;)
dość
kamil2505
VIP Expert

TVP INFO (HD)

Post autor: kamil2505 » 17 gru 2018, 0:32

Ja nie pisze o kompromitacji którejkolwiek ze stron politycznych tylko o tym czy Telewizja Publiczna, finansowana również z abonamentu, powinna pokazać debatę i głosowanie nad wnioskiem o wotum zaufania dla rządu czy nie.
Pawel

TVP INFO (HD)

Post autor: Pawel » 17 gru 2018, 14:21

I TVP tutaj się niczym nie skompromitowała a jedynie ci co wymyślili dwa wotum zaufania praktycznie dzień po dniu. TVP przynajmniej nie marnowało miejsca w ramówce na powtórkę z (wątpliwej) rozrywki.
kamil2505
VIP Expert

TVP INFO (HD)

Post autor: kamil2505 » 17 gru 2018, 15:00

Czyli kto się Twoim zdaniem skompromitował? Rząd? Premier? W końcu rozpatrywanie wniosku o wotum nieufności było zaplanowane na piątek już kilka tygodni wcześniej.
To premier niespodziewanie zwrócił się do rządu o wotum zaufania dwa dni przed planowanymi wydarzeniami. Po co to organozował skoro doskonale wiedział co wydarzy się w piątek? Więc kto się według Ciebie kompromituje organizując "dwa wotum zaufania praktycznie dzień po dniu"?

Oglądałeś wogole wydarzenia środowe i piątkowe? Chyba nie skoro w ten sposób się wypowiadasz.

Masz racje Info zamiast "powtórki z (wątpliwej) rozrywki" wolało pokazać to o czym trąbiono przez cały dzień na ich antenie.
Bo kto by się tam przejmował zaplanowanym od kilku tygodni wnioskiem o wotum zaufania.

Dobrze, że inne stacje tego nie pominęły. Szkoda tylko, że widzowie telewizji naziemnej byli pozbawieni transmisji na żywo.
Pawel

TVP INFO (HD)

Post autor: Pawel » 17 gru 2018, 15:13

Pisałem już wszystko wcześniej więc zamiast tworzyć dalej swoją pisaninę możesz wrócić do wcześniejszych postów i się dowiesz. Problem w tym że ty nie chcesz się dowiedzieć.

Ale z drugiej strony - racja. Mogli pokazać to drugie wotum zaufania. Pokazywanie kolejnych klęsk opozycji zawsze na propsie :P. Dziękuję, dobranoc, bo szkoda czasu na odpisywanie.
kamil2505
VIP Expert

TVP INFO (HD)

Post autor: kamil2505 » 17 gru 2018, 15:17

Tak, tak. Piszesz co innego przed 10-tą, a co innego po 11-tej.
Dobrze to przeczytałem.
I dalej brniesz w swoje nie mając pojęcia o czym piszesz (albo po prostu nie potrafisz dostrzec różnicy pomiędzy środowymi i piątkowymi wydarzeniami).
Polecam zobaczyć "Wydarzenia" - tam celnie to wypunktowano. :)
Zablokowany

Wróć do „Kosz”