Hejt w wątku o "BB"

Tematy oraz posty nie pasujące do tego forum.
Lolunio
Użytkownik
x 220
x 83

Hejt w wątku o "BB"

Post autor: Lolunio » 03 kwie 2019, 14:35

Tak czytam niektóre komentarze i oczom nie wierzę.Na początku było tak- ten burak,ten gej,ta leniwa,ta się maluje,ten prostak ta celebrytka....Poznaliscie uczestników w ciągu tych 2 tygodni i większość wyrobiła sobie konkretne zdanie na tematy uczestników...I OK.
A wczoraj ok 21 wchodzi nowa uczestniczka i....o 21.07 pierwsze oceny osoby, której NIKT z Was nie zna...prostaczka,brzydka, głośna, irytująca,pusta...pracę ma dzięki koneksjom,bo ojciec z PSLu, niewykształcona itp itd....stuknijcie się w te Wasze raczej puste łby co wypisujcie...W ubiegłym tygodniu Igor zajebisty,śmieszny,pocieszny- od wczoraj- trafił prostak na prostaka,pokazuje jaki jest prymitywny....normalnie żal mi Was...
0 x
Kati33
Obserwator
x 366
x 385

Żenada po Polsku

Post autor: Kati33 » 03 kwie 2019, 14:42

Lolunio pisze:
03 kwie 2019, 14:35
Tak czytam niektóre komentarze i oczom nie wierzę.Na początku było tak- ten burak,ten gej,ta leniwa,ta się maluje,ten prostak ta celebrytka....Poznaliscie uczestników w ciągu tych 2 tygodni i większość wyrobiła sobie konkretne zdanie na tematy uczestników...I OK.
A wczoraj ok 21 wchodzi nowa uczestniczka i....o 21.07 pierwsze oceny osoby, której NIKT z Was nie zna...prostaczka,brzydka, głośna, irytująca,pusta...pracę ma dzięki koneksjom,bo ojciec z PSLu, niewykształcona itp itd....stuknijcie się w te Wasze raczej puste łby co wypisujcie...W ubiegłym tygodniu Igor zajebisty,śmieszny,pocieszny- od wczoraj- trafił prostak na prostaka,pokazuje jaki jest prymitywny....normalnie żal mi Was...
Nie wrzucaj tu wszystkich do jednego worka, bo nie kazdy tylko i wylacznie obgaduje. poza tym kogo mamy tu oceniac jak nie uczestnikow?? :P
Moge ciebie-DNO! Nie obrazaj! 8)
1 x
Awatar użytkownika
bee
Użytkownik
x 7
x 60

Żenada po Polsku

Post autor: bee » 03 kwie 2019, 14:50

Lolunio pisze:
03 kwie 2019, 14:35
Kim Ty jesteś żeby mi tu pisać, że mam pusty łeb. Mało jeszcze wiesz o życiu, a piszesz takie obraźliwe oceny forumowiczów. Ja czasem nie potrzebuję nawet z kimś słowa zamienić w realu i wiem, że nie chce mi się nawet z nim słowa zamienić, a na inną spojrzę i nie muszę nic mówić, a od razu ciągnie mnie by zamienić słowo. Tu akurat na live oglądając można po kilku godzinach można sobie pierwsze zaznaczam pierwsze wrażenia wyrobić i tu napisać. To są pierwsze wrażenia i można o nich napisać, a teraz na sympatię musi sobie zapracować. Bo jak pierwsze wrażenie, które można tu na forum wyrazić nie jest zbyt pozytywne. Co jak co tu akurat chodzi o to, że jak wchodzi jedna osoba to to będzie bardziej brana pod lupę i będzie miała szybciej oceny wstępne, bo jest już stworzony plan, stan, całego domu.
1 x

Zobaczcie jakie to wspaniałe gdy patrzy się na ludzi nie posiadających TYCH smartfonów :) Mają czas by jak ludzie porozmawiać przy stole, czy jak siedzą na kanapie, podłodze. Jacy są WOLNI !!!
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 1482
x 596

Hejt w wątku o "BB"

Post autor: Trzeciak » 03 kwie 2019, 15:24

Przeniosłem posty psujące atmosferę do kosza. Na razie się kończy tylko tym, ale kolejnym razem autorzy takich wpisów mogą otrzymać ostrzeżenia, jeśli nie bana.
0 x
Pozdrawiam, Trzeciak
Zablokowany

Wróć do „Kosz”