[Amazon] Władca Pierścieni (dubel)

Tematy oraz posty nie pasujące do tego forum.
Awatar użytkownika
kacper3100
Thinker
Kontakt:

[Amazon] Władca Pierścieni (dubel)

Post autor: kacper3100 » 22 maja 2019, 17:44

Amazon szykuje nowy serial na podstawie powieści Tolkiena. Premiera prawdopodobnie w 2021 roku, planowanych jest pięć sezonów, do produkcji dołączył scenarzysta Gry o tron.
naekranie.pl pisze:Władca Pierścieni to nowy projekt serialowy platformy Amazon na podstawie powieści Tolkiena. Mówi się, że serial zadebiutuje w 2021 roku, a zdjęcia do niego powstaną w Nowej Zelandii. Całość ma również składać się z 5 sezonów, które zostaną zrealizowane przy wysokim budżecie. Jak podaje portal Variety nowym nabytkiem w ekipie serialu jest Bryan Cogman, scenarzysta i producent wykonawczy serialu Gra o tron. Twórca będzie współpracował z zespołem scenarzystów projektu, JD Paynem i Patrickiem McKayem.

Jak informowaliśmy jakiś czas temu mapa, która została ujawniona na oficjalnym koncie na Twitterze projektu zdradziła, że serialowa produkcja będzie dziać się w Drugiej Erze. Dla przypomnienia wydarzenia ukazane w filmowej trylogii dzieją się w Trzeciej Erze. Druga Era to okres od zniszczenia Morgotha aż do upadku Saurona. To właśnie wtedy wykuto Pierścienie Władzy.
Awatar użytkownika
Łotr1SW_TVN
Poster
Kontakt:

[Amazon] Władca Pierścieni

Post autor: Łotr1SW_TVN » 23 maja 2019, 20:37

Jesteś szybki niczym błyskawica panie
[ Spoiler ]
"I AM Groot"
( I’m one with the Force. The Force is with me.) – Chirrut Îmwe
Awatar użytkownika
kacper3100
Thinker
Kontakt:

[Amazon] Władca Pierścieni

Post autor: kacper3100 » 23 maja 2019, 21:06

viewtopic.php?f=158&t=10291&p=420035&hi ... ni#p420035

Aha, istnieje już taki wątek, zatem ten można zamknąć. Przed założeniem sprawdziłem, czy nikt nie stworzył tematu pod polskim tytułem i takiego nie dostrzegłem, więc myślałem, że nikt go nie stworzył, ale jak na złość, musiałeś napisać po angielsku. ;/
Zablokowany

Wróć do „Kosz”