Polsat Sport, Polsat Sport HD i Polsat Sport Extra

Tematy oraz posty nie pasujące do tego forum.
OmegaOpio
Użytkownik

Post autor: OmegaOpio » 12 sie 2006, 21:11

Oj Panowie nie zgadzam się. W zeszłym sezonie Barca TV pokazywała niektóre mecze ligowe u siebie na zywo.
Sam się o to kłóciłem z kuzynem w lutym. I jako, że wtedy miałem D+ to sprawdziłem i miał racje. Też mi się wierzyć nie chciało.
Nie wiem jak będzie w tym sezonie, ale w tamtym mecze na Barca TV na zywo z LaLiga były.
Awatar użytkownika
Mario98
Junior
Kontakt:

Post autor: Mario98 » 13 sie 2006, 12:13

OmegaOpio pisze:Oj Panowie nie zgadzam się. W zeszłym sezonie Barca TV pokazywała niektóre mecze ligowe u siebie na zywo.
Sam się o to kłóciłem z kuzynem w lutym. I jako, że wtedy miałem D+ to sprawdziłem i miał racje. Też mi się wierzyć nie chciało.
Nie wiem jak będzie w tym sezonie, ale w tamtym mecze na Barca TV na zywo z LaLiga były.
wiem ze były :) pisał o tym satkurier, wirtualnemedia, czy nawet To i Owo :) No ale ja się będę przekonywał kogoś jak ktoś nie ma o tym zielonego pojecia ;)
www.forum-soccer.home.pl

Kazik o Tusku: "Wku... mnie, że dozorca mojego kraju jest kretynem"
Awatar użytkownika
stevie
VIP Expert
Kontakt:

Post autor: stevie » 18 sie 2006, 12:22

Koszykówka w Polsacie

Telewizja Polsat wygrała z Telewizją Polską. Polska koszykówka przez trzy lata będzie pojawiała się w Polsacie - dwie transmisje z każdej kolejki ligowej, relacje na żywo z meczów pucharowych, półgodzinny magazyn.

Oferta ze strony telewizji Polsat spowodowała, że kluby koszykarskiej ekstraklasy rezygnują ze współpracy z TVP. Jak informuje "Gazeta Wyborcza", Polsat Sport będzie prezentował na żywo dwa mecze w każdej kolejce, w sobotni wieczór (transmisje zaczynać będą się ok. godz. 20) oraz niedzielne popołudnie (godz. 15). Jeden mecz będzie Polsacie Sport, drugi w otwartym kanale TV 4. Co tydzień pojawiać się będzie półgodzinny magazyn podsumowujący wydarzenia w lidze.

Według dziennika, Polsat chce, aby koszykówka stała się jej wizytówką, planuje też transmisje z meczów Anwilu w Pucharze ULEB.

Na razie wiadomo na pewno, że mecze Dominet Basket Ligi będą pokazywane w Polsacie Sport. Marian Kmita, szef sportu w Polsacie, spotkał się z prezesami czołowych klubów koszykarskiej ekstraklasy. Jak zdradził "Gazecie", z efektów rozmów jest bardzo zadowolony.
Żródło: Media2.pl

No,nareszcie coś ciekawego bedzie można obejrzeć w Polsacie Sport.
Pozdrawiam.

Stevie
Awatar użytkownika
stevie
VIP Expert
Kontakt:

Post autor: stevie » 18 sie 2006, 21:36

Zaskakująco dużo zmienia się w ofercie sportowej kanału Polsat Sport. Po piłkarskiej lidze portugalskiej i ligowej koszykówce przyszedł czas na dyscypliny zimowe. Na stronie www.polsatsport.tv pojawiła się informacja o zakupie praw do nadawania Pucharu Świata w narciarstwie alpejskim, Pucharu Świata w narciarstwie biegowym i Pucharu Świata w kombinacji alpejskiej.

Na razie nie podano szczegółów. Mają się one pojawić wkrótce.
Żródło: skysunsat
Pozdrawiam.

Stevie
gosc
VIP Expert

Post autor: gosc » 18 sie 2006, 21:54

Sprawa jest prosta. Jak nikt czegoś nie chce to Polsat chętnie to weźmie Gorzej jakby trzeba było za coś zapłacić....
Awatar użytkownika
Mario98
Junior
Kontakt:

Post autor: Mario98 » 19 sie 2006, 8:09

gosciu, sport to nie tylko (s)kopana piłka, a kanał ten nie nazywa się Polsat Piłka Nozna, tylko Polsat Sport.... canal+ powinien zmienić mazwę swojego kanału "niby" sportowego na Cana+ Futbol :lol:
www.forum-soccer.home.pl

gosc
VIP Expert

Post autor: gosc » 19 sie 2006, 10:31

Zapytaj dziesięć przypadkowych osób jaką dyscyplinę sportu chcieliby oglądać w PS. Rad bym był poznać wynik tej sondy :) Chyba nie chcesz mi wmówić że nie kupili Bundesligi, LM czy PD bo planowali zająć się narciarstwem?

A co do PD to C+ podkreśla w komunikacie że nabył wyłączne prawa do tej ligi.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

Post autor: Karol » 19 sie 2006, 15:04

gosc pisze:A co do PD to C+ podkreśla w komunikacie że nabył wyłączne prawa do tej ligi.
Podkreśla, bo od posiada ją w ofercie już od 9 lat, a to już jest fenomen w polskiej telewizji... PD w Canal+ niedługo dogoni przygody psa Szarika w TVP :D
Animal
Użytkownik

Post autor: Animal » 19 sie 2006, 20:50

Mario98 pisze:gosciu, sport to nie tylko (s)kopana piłka, a kanał ten nie nazywa się Polsat Piłka Nozna, tylko Polsat Sport.... canal+ powinien zmienić mazwę swojego kanału "niby" sportowego na Cana+ Futbol :lol:
Kolego Mario 98 po co tyle zgryzliwości w stosunku do C+Sportu bo jak byś poczytał dobrze program to byś wiedział ,że nie tylko piłka nożna ale i koszykówka i to z najwyższej półki,GP w żużlu,Golden leage w LA a narciarstwa C+ nie musi kupować bo w odróżnieniu od CP mamy dostęp do obu Eurosportów a tam to wszystko masz.Odnośnie ligi hiszpańskiej to po wykupieniu wszyskich praw live przez C+ na polskę wątpie aby PS mogła w tych warunkach transmitować poprzez TV Barce jakiś meczy live jagby taki nadawały.Pozdrowienia
Awatar użytkownika
Mario98
Junior
Kontakt:

Post autor: Mario98 » 19 sie 2006, 22:24

Animal ja pisze o kanale sportowym a nie o platformie C+ :)
www.forum-soccer.home.pl

Animal
Użytkownik

Post autor: Animal » 19 sie 2006, 22:53

A Ja staram Ci wytłumaczyć biorąc program tego niby kanału sportowego że oprócz piłki nożnej której jest dużo a jak ma nie być jak transmituje rozgrywki 1 ligowe polskie,angielskie ,hiszpńskie ,francuzkie,włoskie są inne dziedziny sportu a innych nie ma potrzeby transmitować bo to robią 2 kanały Eurosportu gdzie tu jest pisanina o platformie C+ a jedynie jest ustosunkowanie się niebiektywnej oceny kanału sportowego C+.Pozdrowienia
Awatar użytkownika
Mario98
Junior
Kontakt:

Post autor: Mario98 » 20 sie 2006, 11:18

Mecze Rosyjskiej PremierLigi na PS - info tu: www.polsatsport.tivi.pl
www.forum-soccer.home.pl

Awatar użytkownika
stevie
VIP Expert
Kontakt:

Post autor: stevie » 31 sie 2006, 11:09

Nowe w Polsacie Sport

Polsat Sport kupuje prawa do meczy drużyn, w których grają Polacy. Stacja nabywa również prawa do dyscyplin zimowych.

W Polsat Sport już niedługo będzie można śledzić mecze rosyjskich, ukraińskiej i greckich lig piłki nożnej.

„W tej chwili prowadzone są końcowe negocjacje dotyczące zakupu praw do ligi greckiej, rosyjskiej i ukraińskiej. Zainteresowanie tymi ligami to fragment naszej strategii, polegającej na śledzeniu karier polskich piłkarzy grających poza krajem” – powiedział Marian Kmita, szef kanału Polsat Sport.

„Najprawdopodobniej już w kolejce 9-10.09 2006 pokażemy pierwsze mecze Polaków w Grecji z Olympiakosem, PAOK-iem i Skodą Xanthii. Niebawem też częściej będziemy pokazywać występy Grzegorza Rasiaka w Coca Cola Championship. Co tydzień, włączając w tę liczbę mecze Celticu Glasgow i Nijmegen, będziemy na czterech, sześciu stadionach, gdzie grają Polacy” – dodaje Marian Kmita.

Polsat Sport i Polsat Sport Extra nabył też prawa do dyscyplin zimowych.

„Mamy prawa do kilkunastu wydarzeń Pucharu Świata w narciarstwie alpejskim, biegach narciarskich i kombinacji norweskiej. To m.in. zawody w Soldem, Hinterstoder, Semmerling, Kitzbuhel, Schladming, Ramsau i Seefeld” – mówi Kmita.

Stacje najprawdopodobniej przez 3 lata będzie pokazać mecze koszykarskiej ekstraklasy. Niebawem ma zostać podpisana stosowna umowa.

Przypomnijmy, że ostatnio Polsat Sport stracił prawa do piłkarskiej Ligi Mistrzów, Pucharu UEFA oraz niemieckiej Bundesligi.
Żródło: skysunsat
Pozdrawiam.

Stevie
gosc
VIP Expert

Post autor: gosc » 31 sie 2006, 11:25

Zainteresowanie tymi ligami to fragment naszej strategii, polegającej na śledzeniu karier polskich piłkarzy grających poza krajem
Hahahahaha To się uśmiałem :) Niech kupią np. prawa do meczy Al-Nasar Qatar czy innego dziadaństwa bo gra tam Bąk czy ktoś inny. Albo Huraganu Kozłówek bo podobno kwitnie tam talent na miarę Bońka :lol:

Dziadostwo i tyle. Nałapali ludzi na MŚ i doją ich teraz z kasy. Stara strategia Zygi. :)
Awatar użytkownika
stevie
VIP Expert
Kontakt:

Post autor: stevie » 20 wrz 2006, 11:00

Koszykówka w Polsacie

Telewizja Polsat powoli ale skutecznie nabywa kolejne prawa do pokazywania wydarzeń sportowych. Tym razem Polsat powiększył swoją sportową ofertę o mecze koszykówki.

Jak informuje "Gazeta Wyborcza" telewizja Polsat w 2007 roku będzie pokazywała finałowe mecze z udziałem Polaków i Polek w ramach Mistrzostw Europy. Niektóre spotkania będzie można zobaczyć na antenie otwartego Polsatu lub TV4, a niektóre jedynie w Polsacie Sport lub Polsat Sport Extra.

Dodatkowo - jak czytamy w "Gazecie" - telewizja Polsat będzie pokazywać także męską ligę koszykówki. Stacja kończy w tej sprawie negocjacje z Polską Ligą Koszykówki, która wypowiedziała umowę TVP.

Wszystkie szczegóły umowy już są uzgodnione - w środku tygodnia oraz w soboty jedno spotkanie pokazywać będzie Polsat Sport, w niedziele TV4, pojawi się także koszykarski magazyn. W Polsacie Sport będą także transmisje z meczów Euroligi koszykarek Wisły Kraków.
Żródło: Media2.pl
Pozdrawiam.

Stevie
Zablokowany

Wróć do „Kosz”