Polsat Sport, Polsat Sport HD i Polsat Sport Extra

Tematy oraz posty nie pasujące do tego forum.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 601
x 3052

Post autor: Karol »

Ciekawe... wczoraj na Polsacie Sport i Polsacie Sport Extra transmitowany był na żywo ten sam mecz..... (nie pamiętam już jaki, a w ramówce nie mogę znaleźć pokrycia) i teraz wytłumaczcie mi - dlaczego płacimy za takie g***o?
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Kontakt:

Post autor: Axel »

To już nie pierwszy raz tak się dzieje, że w tym samym momencie leci ten sam mecz. Sytuacja ta zdarzala sie już kilka razy na mistrzostwach świata. A było też tak, że na Polsacie Sport leciał mecz i był wynik np. 3:2 a na Polsacie Sport Extra ten sam mecz, ale puszczony pare minut później i wynik 2:1 - no i powiedzcie mi, kto niby to ma oglądać ? Pierwszy kanał czy drugi ? :/:/:/
Awatar użytkownika
Golbi
Obserwator

Post autor: Golbi »

Zalezy od jakiego momentu chcesz ogladac mecz moze np nie widziałes goli
Był, bedzie, jest Czeladzki CKS

www.cks1924.boo.pl i www.cks1924.pl
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
x 1
Kontakt:

Post autor: Witu »

Karol pisze:Ciekawe... wczoraj na Polsacie Sport i Polsacie Sport Extra transmitowany był na żywo ten sam mecz..... (nie pamiętam już jaki, a w ramówce nie mogę znaleźć pokrycia) i teraz wytłumaczcie mi - dlaczego płacimy za takie g***o?
Może i był ten ja,m mecz ale to jaki :D Liga włoska serie A :D
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Mario98
Junior
x 2
Kontakt:

Post autor: Mario98 »

Dzisiaj była fajna relacja :D Relaca z A1 Grand Prix - kjto nie oglądał nich żałuje :)
Awatar użytkownika
stevie
VIP Expert
Kontakt:

Post autor: stevie »

Koszykówka w Polsat Sport i TV4

Już w ten weekend, 14 października 2006 roku, telewizja Polsat rozpoczyna transmisje meczów w ramach Dominet Basket Ligi. Polska koszykówka na antenie Polsatu będzie gościła przez trzy lata.

Do tej pory prawa do pokazywania polskiej koszykówki miała TVP, ale rzadko była pokazywana na ekranie telewizora. To spowodowało, że kluby koszykarskie zrezygnowały ze współpracy z TVP.

Skorzytał na tym Polsat, który będzie prezentował na żywo dwa mecze - w sobotnie wieczory na antenie Polsatu Sport, a w niedzielne popołudnia na antenie TV4. Już w sobotę o 17.55 w Polsacie Sport spotkanie: Czarni Słupsk - Polpharma Starogard Gdański. W niedziele o 15 na antenie TV4 mecz Turów Zgorzelec - Śląsk Wrocław

Przypomnijmy, że Redakcja Sportowa Telewizji Polsat pokaże jesienią w przyszłym roku finałowe turnieje Mistrzostw Europy w koszykówce panów i pań.
Żródło: Media2.pl
Pozdrawiam.

Stevie
x4-22

Post autor: x4-22 »

PS nie ma w cale takiej tragicznej oferty. Mistrzostwa Świata w siatkę, polska liga siatkówki, eliminacje ME 2008, puchar ekstraklasy, liga portugalska, gale boksu, Gran Derby w koszykówkę były ostatnio. Dla wyjadaczy futbolu na najwyższym poziomie faktycznie C+ jest lepszy, jednak dla miłośników nie tylko piłki nożnej PS jest dobrym wyborem.
wwww

Post autor: wwww »

x4-22 pisze:PS nie ma w cale takiej tragicznej oferty. Mistrzostwa Świata w siatkę, polska liga siatkówki, eliminacje ME 2008, puchar ekstraklasy, liga portugalska, gale boksu, Gran Derby w koszykówkę były ostatnio. Dla wyjadaczy futbolu na najwyższym poziomie faktycznie C+ jest lepszy, jednak dla miłośników nie tylko piłki nożnej PS jest dobrym wyborem.
zapomniałeś napisać TENIS (Masters Sereis,WImbledon i inne)\to dla tenisa niektórzy tylko i wyłącznie mają ten kanał :)
ps.do kiedy mają prawa na te imprez?
Awatar użytkownika
zoltar
Użytkownik

Post autor: zoltar »

Zgadza sie ja takze wykupuje pakiet SPORT wylacznie dla tenisa czyli 9 turniejow MASTERS SERIES i naturalnie WIMBLEDON i dzieki temu moge posluchac komentarza legendarnego redaktora Bogdana Tomaszewskiego to uczta dla ucha i wielbicieli bialego sportu...
Awatar użytkownika
Jarek
VIP Expert
Kontakt:

Post autor: Jarek »

No i Formuła 1 w POLSACIE
Awatar użytkownika
master
Obserwator
Kontakt:

Post autor: master »

Powiem że dobrze żeniekiedy spotkania sie pokrywają z chwilowym opóxnieniem...
Kto przegapił jakiś fragment może do niego powrócić...

Ciekawe czy TV4 zniknie z Cyfry+ potym jak Polsat kupił F1??
gosc
VIP Expert

Post autor: gosc »

Wy chyba jesteście głusi albo ja coś źle słyszałem. Z informacji polsatowskich wcale nie wynikało że F1 nie będzie w tv4.
gosc
VIP Expert

Post autor: gosc »

Polsat Sport nabył prawa telewizyjne do transmisji Klubowego Pucharu Świata FIFA 2006, najmłodszych futbolowych rozgrywek firmowanych przez Międzynarodową Federację Piłkarską. W rywalizacji o tytuł Klubowego Mistrza Świata bierze udział sześć najlepszych drużyn z każdego kontynentu.
medialink.pl
Awatar użytkownika
danielpes5
VIP Expert
x 1

Post autor: danielpes5 »

A kiedy się zaczyna ta impreza ?
Awatar użytkownika
Mario98
Junior
x 2