Oceńmy OC?

Tematy oraz posty nie pasujące do tego forum.
Awatar użytkownika
otrik
Użytkownik

Oceńmy OC?

Post autor: otrik »

Gdzie aktualnie najlepiej wykupić OC jeśli jest się młodym kierowcą i to pierwsze własne auto? Może mieliście podobny problem? Stawki są zróżnicowanie i właściwie to nie wiem co ważniejsze cena czy pewność, że ubezpieczycie będzie wypłacalny i bez problemowy?
Awatar użytkownika
RaPi
VIP Expert
x 2
Kontakt:

Oceńmy OC?

Post autor: RaPi »

W sumie jeżeli chodzi o OC to wszystko jedno. Grunt żeby było jak najtaniej. Niestety młodzi kierowcy maja prze... u naszych ubezpieczycieli.
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
x 1
Kontakt:

Oceńmy OC?

Post autor: Witu »

Z tego co mi wiadomo, to najtaniej jest w HDI Asekuracja. Ja za ubezpieczenie skutera zapłaciłem tam 50zł za rok. Po zniżkach będę miał płacić 20 czy 25 zł nie pamiętam już dokładnie. Ale ty ubezpieczasz auto to pewnie więcej cię to wyjdzie ;)
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
oc

Oceńmy OC?

Post autor: oc »

Najlepszym rozwiazaniem jest wziasc OC na osobe ktora ma juz znizki - np. ojciec, wujek.... itp... idzesz do Allianz, (wczesniej auto musi byc rowniez na ta osobe zajrejestrowane ) gdzie istnieje tzw. rozdzielnosc kont. tj, ty masz wszsytkie znizki przyslugujace tej drugiej osobie - ale w razie jakiejkolwiek kolizji traci TYLKO ta osoba ktora spowodowala wypadek... i jest taniej niz PZU>

:D i =D wynik:
Awatar użytkownika
PPM
VIP Expert
x 25
x 43

Oceńmy OC?

Post autor: PPM »

Ja mam auto na siebie zarejestrowane, ale wspołwłasccielem jest tez brat, i dlatego mam wszystki znziki! Dzieki temu zamiast placic ok 800 zlotych, wychodzi mnie, tylko... ok 270 :) Jest roznica:)
doro

Oceńmy OC?

Post autor: doro »

Najbezpieczniej jest w PZY, ta firma nigdy nie robi problemów przy wypłacie odszkodowania i to jest najważniejsze. A co do cen to wszędzie są bardzo podobne, jest to składka obowiązkowa więc nikt nie wymyśli niewiadomo czego.
Awatar użytkownika
otrik
Użytkownik

Oceńmy OC?

Troche sie orientowałem w temacie i chyba masz rację, zresztą warto chyba tesz wspierać nasze Polskie przedsiębiorstwa. To też może być jakis argument za pzu, nie uważacie?
gosc
VIP Expert

Oceńmy OC?

Post autor: gosc »

Nie, nie widzę powodu żeby płacić dwa razy więcej, chyba że z góry zakładasz że będziesz rozjeżdżał innych użytkowników dróg :)
Awatar użytkownika
otrik
Użytkownik

Oceńmy OC?

Dwa razy więcej? Skąd ty to wziąłeś, chyba nie z reklam link4, które nijak mają się do rzeczywistości?
gosc
VIP Expert

Oceńmy OC?

Post autor: gosc »

Z własnego przykładu - zależy dokąd odchodzisz z PZU
loveras
Użytkownik
Kontakt:

Oceńmy OC?

Post autor: loveras »

Ubezpieczenie OC reguluje ustawa i wszędzie jest takie samo trzeba kierować się tylko składką. Tu znalazłam najtańsze sami oceńcie http://etapia.pl/kaluklator-oc/
B_art
Użytkownik

Oceńmy OC?

Post autor: B_art »

Z kalkulatorów ten jest prosty w wypełnianiu i szybko przelicza oferty 20 ubezpieczycieli
http://www.kalkulator-oc-ac.cuk.com.pl/
Spooky
VIP Expert
x 3
x 5

Oceńmy OC?

Post autor: Spooky »

Ale wykop :D Sprzed kilku lat, ja osobiście jako młody kierowca wybrałem Axa Direct, u konkurencji musiałbym zapłacić najczęściej o 200-300zł więcej.
nikon
Użytkownik

Oceńmy OC?

Post autor: nikon »

Temat ubezpieczeń ciągle aktualny. Jeżeli chodzi o OC auta to wybierałem zawsze najtańszą firmę, obecnie mam OC i AC w pakiecie i nawet nie wiem ile samo OC wyszło. Z racji wykonywanego zawodu wykupuję również co roku obowiązkowe ubezpieczenie dla doradców podatkowych.
Kornela
Użytkownik

Oceńmy OC?

Post autor: Kornela »

B_art pisze:Z kalkulatorów ten jest prosty w wypełnianiu i szybko przelicza oferty 20 ubezpieczycieli
http://www.kalkulator-oc-ac.cuk.com.pl/
Też z niego korzystam :)
Zablokowany

Wróć do „Kosz”