Cartoon Network

Tematy oraz posty nie pasujące do tego forum.
Gongi
Użytkownik

Cartoon Network

Post autor: Gongi »

Cartoon Network u mnie po 21:00 zmienia sie w TCM ... ale w programie telewizyjnym widze ze przed 21:00 TCM tez jest nadawany i ze po 21:00 Cartoon Network tez jest nadawany... chciałbym oglądać cartoon network po 21:00 i jeden koleś powiedział m ize muszę go wyszukać drugi raz... ja dekoder mam pożyczony od kilku dni jest to Echostart DSD 606 i nie umiem w nim wyszukiwać kanałów :/ pomożecie mi w tej sprawie ?
Awatar użytkownika
_Kamilos_
Użytkownik

Cartoon Network

Post autor: _Kamilos_ »

Menu/Konfiguracja/Instalacja programow/Sprawdz sygnał wyszukujesz czestotliwosc 10.949 V. Siec powinny sie oba kanaly TCM i CN pojawic na liscie wszystkie kanały
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
x 1
Kontakt:

Cartoon Network

Post autor: Witu »

W polsce jest tylko tak, że można oglądać Cartoon Network tylko do 21 a potem TCM. Choćby niewiadomo jakybś chciał to tego nie zmienisz :) I żadne ustawienia tutaj nie pomogą bo to sprawa kanału co w danym momencie nadaje :)
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
_Kamilos_
Użytkownik

Cartoon Network

Program Cartoon Network Polska nadawany jest codziennie całą dobę od 1 marca 2007. Ta wersja jest dostępna obecnie tylko dla abonentów platformy Cyfra+ i Cyfrowy Polsat.
Równolegle prowadzona jest transmisja Cartoon Network tak jak dotychczas od 3:00-21:00.
Gongi
Użytkownik

Cartoon Network

Ale moj dekoder byl zakupiony w 2006r. i wtedy aktulizowany... i ciagle mi CN zmienia sie na TCM po 21 :/ co mam zrobic ?
Awatar użytkownika
_Kamilos_
Użytkownik

Cartoon Network

Na liscie Cyfrowego Polsatu jest tylko Cartoon/TCM, ale odzielne kanaly TCM i CN nie sa kodowane dla abonetow CP ktorzy posiadaja CN/TCM zobacz tutaj http://www.spor.moto.webpark.pl/tcm24cn24.jpg
Gongi
Użytkownik

Cartoon Network

Bardzo mi pomogles :] znalazlem cartoon network :] ale chce teraz jeszcze go przenies z listy wszytkie kanaly na cyfrowy polsat :] co mam zrobic ?
Awatar użytkownika
_Kamilos_
Użytkownik

Cartoon Network

Niemozna na liste cyfrowy Polsat. Mozesz utwozyc wlasna liste i wrzocic tam wlasne kanaly jest to lepsze rozwiazanie niz korzystanie z listy cyfrowy polsat poniewaz mozesz programy ukladac w kolejnosci jakiej chcesz np 1.TVP1
2.TVP2 itd.
zielonym wchodzisz w Lista TV 1, Bialym dodaj i dodaj z listy wszystkie kanaly potem bialy przenies i mozesz ustawiac sobie w danej kolejnosci. Mozesz takze zmienic nazwe listy np. CyfrowyPolsat
pyrokar
Użytkownik

Cartoon Network

Post autor: pyrokar »

a w jaki sposób ustawić oddzielnie TCM i CN na dekoderze SAMSUNGA?
Zablokowany

Wróć do „Kosz”