TVN MED

Tematy oraz posty nie pasujące do tego forum.
Awatar użytkownika
herons77
Użytkownik
Kontakt:

TVN MED

Post autor: herons77 » 27 wrz 2007, 8:54

Chciałbym, aby ktoś mi wytłumaczył dlaczego cały projekt o nazwie tvn med jest taki dziwny. Mam tutaj na myśli fakt, iż jest on przeznaczony tylko dla lekarzy i nie jest pobierana jakakolwiek opłata za udostępnienie tego kanału. Gdybym to ja był nadawcą to zależałoby mi na jak najszerszej widowni lub też na "zdarciu" trochę kasy z biednych lekarzy. Nic tutaj nie rozumiem. Jest tu jakaś logika postępowania?
Times have not become more violent. They have just become more televised.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

TVN MED

Post autor: Karol » 27 wrz 2007, 15:07

Podobno TVN Med ma zostać udostępniony abonentom platformy N. Zresztą jak dla mnie nie ma tam nic ciekawego. Miałem, oglądałem i wiem.
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
Kontakt:

TVN MED

Post autor: Witu » 27 wrz 2007, 18:44

Wogóle nie rozumiem po co był on odkodowywany tylko osobom pracującym w służbie zdrowia. Wg mnie to bez sensu. Jakby "zwykły" abonent nie mógł obejrzeć tego co może obejrzeć pielęgniarka :)
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
arczi13_90
Użytkownik

TVN MED

Post autor: arczi13_90 » 27 wrz 2007, 18:59

ale zapewne lekarze i pielęgniarki też nie ogladają ciągle tego kanału. TVN MED - kanał dla wybranych :D
To jest zachęta dla młodzieży aby wybrała medycynę!
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Kontakt:

TVN MED

Post autor: Axel » 27 wrz 2007, 19:45

Ale kiedyś ten kanał był zapowiadany jako konkurencja dla kanału Polsat Zdrowie i Uroda a jak sie okazało ten kanał jest przecież dostępny tylko dla lekarzy.
kubik
Użytkownik

TVN MED

Post autor: kubik » 27 wrz 2007, 20:39

Witu pisze:[..] Jakby "zwykły" abonent nie mógł obejrzeć tego co może obejrzeć pielęgniarka :)
akurat pielęgniarki nie mogą oglądać TVN Med - z prostej przyczyny, nie posiadają pozwolenia wykonywania zawodu lekarza...

także zwykli ludzie nie mogą oglądać, ponieważ na tym kanale są emitowane reklamy leków refundowanych - czyli na receptę.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

TVN MED

Post autor: Karol » 27 wrz 2007, 21:49

Axel pisze:Ale kiedyś ten kanał był zapowiadany jako konkurencja dla kanału Polsat Zdrowie i Uroda a jak sie okazało ten kanał jest przecież dostępny tylko dla lekarzy.
Nawet nie widzę podobieństwa. Przede wszystkim nie mógłby być konkurencją dla kanału ze stajni Polsatu, bo jeden mówi o zdrowym stylu życiu, natomiast drugi o sposobach leczeniu chorób, ich opisywaniu, itp.
Awatar użytkownika
herons77
Użytkownik
Kontakt:

TVN MED

Post autor: herons77 » 28 wrz 2007, 8:58

Karol pisze:
Axel pisze:Ale kiedyś ten kanał był zapowiadany jako konkurencja dla kanału Polsat Zdrowie i Uroda a jak sie okazało ten kanał jest przecież dostępny tylko dla lekarzy.
Nawet nie widzę podobieństwa. Przede wszystkim nie mógłby być konkurencją dla kanału ze stajni Polsatu, bo jeden mówi o zdrowym stylu życiu, natomiast drugi o sposobach leczeniu chorób, ich opisywaniu, itp.
Pewnie i masz rację Karol. Axel ma jednak rację w tym co pisze. Sam o tym czytałem.
Times have not become more violent. They have just become more televised.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

TVN MED

Post autor: Karol » 28 wrz 2007, 22:49

Ja słyszę pierwszy raz. W każdym razie formuła może bardzo minimalnie (na dodatek do kwadratu) się pokrywać. To, że kanał Zdrowie i Uroda transmitował operację nie oznacza, że jest kanałem medycznym. Ogólnie to jakiś niewypał.
Awatar użytkownika
Artu
Junior

TVN MED

Post autor: Artu » 20 lip 2008, 11:59

Awatar użytkownika
Karol
Administrator

TVN MED

Post autor: Karol » 20 lip 2008, 12:23

Myślę, że temat można zamknąć z uwagi na to, że podobny już istnieje.
Zablokowany

Wróć do „Kosz”