BBC PRIME

Tematy oraz posty nie pasujące do tego forum.
alicja1313
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 02 lut 2008, 11:21

BBC PRIME

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: alicja1313 »

i nic.....Piszę do BBC do Cyfry i nic. Wszyscy mają moje potrzeby w nosie. Jak mogę uzyskać BBC Prime w Polsce?
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

BBC PRIME

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Cyfra+ nie odpowiada za brak BBC Prime w jej ofercie. Skargi należy kierować do BBC Worldwide w Londynie.
Awatar użytkownika
Hubert
Obserwator
Posty: 302
Rejestracja: 24 wrz 2007, 11:51
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Kontakt:

BBC PRIME

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Hubert »

Najłatwiej wziąć CP i będziesz miała 4 kanały BBC ;)
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Posty: 2722
Rejestracja: 25 maja 2006, 0:21
Lokalizacja: Białystok
x 1
Kontakt:

BBC PRIME

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Axel »

A tak w ogóle to BBC Prime jeszcze istnieje ? Nie mam na myśli polskiej wersji ale ogólnie brytyjskiej, bez polskich napisów.
gosc
VIP Expert
Posty: 2144
Rejestracja: 24 maja 2006, 17:54
x 3

BBC PRIME

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gosc »

Istnieje. A ludziom chodzi o kanał BBC z napisami po polsku i paczka BBC w CP im G daje.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

BBC PRIME

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Jedna rzecz mnie bawi. Wiem, że istnieją fani tego kanału i nie mam zamiaru podważać ich wiarygodności, jednak dziwię się niektórym, że tak płaczą po wycofaniu BBC Prime z Cyfry+, a tak naprawdę nawet nie spoglądali na ten kanał. Po prostu idą za większością - i to jest śmieszne.
gosc
VIP Expert
Posty: 2144
Rejestracja: 24 maja 2006, 17:54
x 3

BBC PRIME

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gosc »

Działa ta sama zasada co w przypadku gdy jakiegoś kanału jeszcze nie ma w C+..... Jak już jest to pies z kulawą nogą nie zwraca nań uwagi.
maciej
Użytkownik
Posty: 104
Rejestracja: 15 gru 2007, 19:16

BBC PRIME

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: maciej »

MOZE DOBRZE ZE BBC PRIME NIE MA W CYFRZE. ALE ZA TO BBC POWIEKSZA SWOJE UDZALY NA POLSKIM RYNKU. A JEDNO JEST PEWNE KANALY BBC KIEDYS STRACA WYLACZNOSC I MOZE POLAWIA SIE W CYFRZE LUB W N.
Miro
Obserwator
Posty: 436
Rejestracja: 28 maja 2007, 17:10
Lokalizacja: Chojnice
x 1
Kontakt:

BBC PRIME

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Miro »

maciej pisze:MOZE DOBRZE ZE BBC PRIME NIE MA W CYFRZE. ALE ZA TO BBC POWIEKSZA SWOJE UDZALY NA POLSKIM RYNKU. A JEDNO JEST PEWNE KANALY BBC KIEDYS STRACA WYLACZNOSC I MOZE POLAWIA SIE W CYFRZE LUB W N.
dobrze,ale nie krzycz.
Awatar użytkownika
danielpes5
VIP Expert
Posty: 454
Rejestracja: 24 maja 2006, 19:38
x 1

BBC PRIME

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: danielpes5 »

Pewnym wyjściem z sytuacji może być subskrybcja na BBC Prime.Idywidualni odbiorcy mogą zaopatrzyć sie w kartę w systemie Viaccess PC 2.6 do odbioru tego programu
lmpo
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 28 cze 2008, 1:47

BBC PRIME

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: lmpo »

Jak i u kogo zamówić subskrypcję BBC PRIME w Polsce? Błagam niech ktoś odpowie, piszcie do woli - polskie kanały BBC niestety nie rekompensują braku BBC PRIME (brak jest wielu seriali a pojawiające się co chwila reklamy po polsku niszczą cały klimat tego kanału). "danielpes5" napisał: "Pewnym wyjściem z sytuacji może być subskrybcja na BBC Prime.Idywidualni odbiorcy mogą zaopatrzyć sie w kartę w systemie Viaccess PC 2.6 do odbioru tego programu" - tylko do kogo się z tym zwrócić?
Awatar użytkownika
Artu
Junior
Posty: 917
Rejestracja: 05 lis 2007, 14:10
x 2

BBC PRIME

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Artu »

Pamiętaj, że do takiej karty będzie Ci potrzebny odpowiedni dekoder (nie zadziała z dekoderami CP, C+, N) oraz program nie będzie po polsku.
Animal
Użytkownik
Posty: 73
Rejestracja: 12 sie 2006, 15:23

BBC PRIME

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Animal »

Ten program nigdy nie był po Polsku tylko z napisami/nie wszystkie programy.Tak i pozostało po wyłączeniu go z oferty C+.Był dostępny edukacyjnie i napisy polskie nadal były dostępne ale edukacja się chyba już skończyła.Pozdrowienia
Zablokowany

Wróć do „Kosz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości