Czy kanały HD w C+ to podatek od luksusu?

Tematy oraz posty nie pasujące do tego forum.
Animal
Użytkownik

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Animal »

Za każdy nawy kanał HD niezależnie czy jest odpowiednikiem kanału SD czy nowym jak NGHD trzeba dodatkowo płacić dlatego mam takie skojarzenia jak to kiedyś w PRL-u trzeba było płacić coś na wzór podatku od luksusu.Czyżby na podobny pomysł wpadła nasza C+ karząc płacić sobie za każdy dołączany kanał HD/nie rozróżniając czy to jest zupełnie nowy kanał czy powtórzony z SD/Co sądzicie w tej sprawie i jakie są ewentualne inne rozwiązania/opłata jakieś stawki za dostęp kanałów HD niezależnie od ich ilości,osobny pakiet kanałów HD czy jakieś inne nowatorskie rozwiązanie.Pozdrowienia
matley
Użytkownik

Post autor: matley »

Trzeba było kupic sobie platformę N. Tam się nie płaci osobno za kanał HD. A co do Cyfry to taką mają politykę i już. Być może kiedyś to się zmieni.
Miś Uszatek
Użytkownik

Post autor: Miś Uszatek »

Jeśli kogoś stać na tv HD to stać go na wyłożenie paru złotych miesięcznie na kanały HD. Przypuszczam że posiadacze tv HD i kin domowych, z prawdziwego zdarzenia, nie narzekają.
Ciekawe czy autor wątku ma sprzęt do odbioru programów HD czy tylko tak filozofuje?
gosc
VIP Expert

Post autor: gosc »

Te "parę złotych" to konkretnie 11zł za 4 kanały z których 3 nadają to samo co w SD (Eurosport, C+Film, C+Sport) :) plus ew. 15zł za tuner HD. Nie liczę jeszcze HBO HD.
Miś Uszatek
Użytkownik

Post autor: Miś Uszatek »

To dużo czy nie? Przypuszczam że 99% posiadaczy telewizorów HD i tak ma full pakiet. Dodatkowa opłata i tak nie zrobi im różnicy.
Dla mnie obecna oferta HD jest bez sensu. Powiedziałem sobie że HD zacznę sie interesować za 2 lata. I sprzęt będzie tańszy i oferta normalna.
Pawel

Post autor: Pawel »

Właśnie w dużej mierze ze względu na to że w Cyfrze trzeba jeszcze dodatkowo płacić za kanału HD zrezygnowałem i od jesieni jestem abonentem N gdzie kanały HD mam w cenie abonamentu za dany pakiet. Mnie takie rozwiazanie o wiele bardziej odpowiada.
Liber
Użytkownik

Post autor: Liber »

Dziś, gdy telewizor z HD Ready można kupić za 2 tys., a lepszy za 3 tys. to każdy może być potencjalnym oglądaczem HD. Ja mam telewizor 32calowy, mam świadomość, że nie uświadczę na nich wszelkich walorów HD, ale widzę ewidentną różnicę między kanałami HD i SD. I do samego SD nie zamierzam się cofać. Nie zamierzam tez jednak dopłacać, dlatego od roku jestem zadowolonym abonentem N. Nie muszę tam dopłacać do każdego kanału. I taka polityka się Nce na pewno opłaci. A Cyfra+ niech dalej celuje do klasy wyższej z usługami, które u konkurencji są przeznaczone dla klasy średniej i niżej. Może sądzą, że jak nazwą coś luksusem i narzucą odpowiednią cenę to dany produkt jest luksusowym?
Awatar użytkownika
Artu
Junior
x 1

Post autor: Artu »

Moim zdaniem to jednak dobry pomysł dla posiadaczy telewizorów SD. Bo po co mi 2x Canal+, skoro i tak nie ma (na telewizorze SD) różnicy między SD a HD.
maciej
Użytkownik

Post autor: maciej »

racja ta polityka cyfry wobec abonentow jest okropna jeszcze troche to za pakiet prostizowy+ opcja relaxxx+wszystkie kanaly hd bedzie trzeba placicz okolo 250 zl co miesac. ja mam n-ke od grudnia i jestem bardzo zadowolony bo wiem za co place.
Zablokowany

Wróć do „Kosz”