Konferencja N-ki - 2 września 2008

Tematy oraz posty nie pasujące do tego forum.
Awatar użytkownika
wojt.20
Obserwator
Kontakt:

Post autor: wojt.20 »

strongash pisze:
Hubert pisze:Konferencję będzie można oglądać na kanale 999 w nboxie ;)
Oficjalna informacja już na http://n.pl/news/show/-c9ba820270.html
będzie można oglądać właśnie na kanale 999
na n.pl
i na żywo po wypełnieniu formularza:) dla 100pierwszych
Jej macie już mokro? Zachowujecie się ,jakby to miało byc rozdanie Oskarów w LA.
... a tekst, że dla 100 pierwszych konfe na żywo to już powaliło mnie na kolana.
Awatar użytkownika
Tomala
Obserwator

Post autor: Tomala »

Pod adresem http://satkurier.pl/news/42636/6-konfer ... rmy-n.html podano, że "...do pakietu Kultura Nauka Świat włączono niekodowany kanał TVP Historia z Astry"
Macie ten kanał na n-ce, czy trzeba mieć Astrę, żeby odbierać TVP Historia... Jak trzeba odbierać Astrę to co to za miana niby...
CZYNY NIE CUDA... ;)
Pawel

Post autor: Pawel »

Zdaje się że trzeba będzie posiadać zeza na Astrę. Ja już szykuję reklamację (a co ;) ). Swoją drogą konferencja cieniutka. Zrobiona na odwal. Nie wiem czym chcą dobić do tych 520tys abonentów bo na pewno nie tymi kanałami dla dzieci. Zabrakło głównie The History Channel HD oraz Viasatów, które na pewno wzmocniłby pakiet KNŚ.
Krótko mówiąc, po tej konferencji mam wrażenie jakby to nie była TA konferencja na którą wszyscy czekaliśmy.
Awatar użytkownika
Tomala
Obserwator

No to co to za łaska skoro i każdy kto ma satelitę ustawioną na 19 stopni wschód może oglądać ten program...;)
CZYNY NIE CUDA... ;)
Pawel

tomala_k pisze:No to co to za łaska skoro i każdy kto ma satelitę ustawioną na 19 stopni wschód może oglądać ten program...;)
Nie na tunerach Nki.
Awatar użytkownika
Tomala
Obserwator

Na konferencji była też mowa o odkodowaniu i przeniesieniu kanału Filmbox do pakietu filmowego... Od kiedy będzie ta zmiana?
CZYNY NIE CUDA... ;)
Awatar użytkownika
Peter Parker
VIP Expert
x 1

Post autor: Peter Parker »

Zapewne wtedy, kiedy do oferty dołączą Filmbox Family, żeby była ciągłość ilościowa ('żeby się klienci nie denerwowali' :D)
Awatar użytkownika
strongash
Użytkownik

Post autor: strongash »

Nowe usługi telewizji n, m.in.:
zdalne nagrywanie przez Internet i telefon komórkowy
nowa wersja interaktywnego programu TV dostepna na stronie www.n.pl
internetowe Biuro Obsługi Klienta (nBOK) – na ekranie telewizora
moliwosc wyswietlania filmów w nPortalu

Nowe kanały w ofercie programowej:
Filmbox Family – dostepny w opcji dodatkowej “Filmbox” od 06.09
JimJam - dostepny w pakiecie “dzieci” od 02.09, od godz. 13.00
Nickelodeon - dostepny w pakiecie “dzieci” od 02.09, od godz. 13.00
Disney Channel – dostepny w pakiecie “dzieci” od 02.09, od godz. 13.00
MTVNHD – dostepny w pakiecie “style moda muzyka” od 15.09
TVP HD – dostepny od 07.08 w pakiecie “informacja i rozrywka” w wersji testowej

nie wydaje mi się, żeby konferencja byłą nie udaną.. co prawda miałem nadzieję na większy dysk nBoxa ale cóż, przynajmniej już niedługo nie będę płacił za filmboxa:D no i pierwszy kanał muzyczny HD w europie rusza także w Polsce bez żadnych opóźnień w stosunku do UE zach. MTVNHD!
Awatar użytkownika
Tomala
Obserwator

piotrtomkiewicz pisze:Zapewne wtedy, kiedy do oferty dołączą Filmbox Family, żeby była ciągłość ilościowa ('żeby się klienci nie denerwowali' :D)
Czyli w piątek - 05.09
CZYNY NIE CUDA... ;)
maciej
Użytkownik

Post autor: maciej »

n-ka juz tyle wprowadzila fajnych kanalow. ale mam kilka propozycji kanalow tv. oto one. ZONE REALITY,ZONE CLUB,ESPN CLASSIC SPORT,EXTRIME SPORT,AIR BOX -ten kanal juz jest ale mugl byc troche blizej kanalow muzycznych. ORAZ KILKA RADIOWYCH RADIO ESKA,RADIO ZACHOD ZIELONA GORA. i nowe uslugi gry na ekranie tv (podobna usluga jest w cyfrze plus). i kilka kanalow hd moze discovery science hd jest nadawany w USA.
Pawel

Z HD do pakietu KNŚ to zdecydowanie The History Channel HD, który nie dość że jest już na naszym rynku do jest do wzięcia bo nie ma go na żadnej platformie cyfrowej. Oczywiście czekamy też na kolejne kanały Discovery - Science Channel HD i Animal Planet HD, ale tutaj jeszcze musi być wola po stronie Discovery uruchomienia tych kanałów na naszym rynku.
Awatar użytkownika
strongash
Użytkownik

Post autor: strongash »

Pawel pisze:Z HD do pakietu KNŚ to zdecydowanie The History Channel HD, który nie dość że jest już na naszym rynku do jest do wzięcia bo nie ma go na żadnej platformie cyfrowej. Oczywiście czekamy też na kolejne kanały Discovery - Science Channel HD i Animal Planet HD, ale tutaj jeszcze musi być wola po stronie Discovery uruchomienia tych kanałów na naszym rynku.
Na mnogość kanałów HD będziemy wydaje mi się musieli poczekać, gdyż w Polsce technologia HD jest wdrażana bardzo czynnnie i szybko w stosunku do np Niemiec, gdzie HD ma nikły odbiór:/
The History Channel HD jest tylko w kablówkach, co jest moim zdaniem dość dziwne tym bardziej, że jak czytamy http://media2.pl/reklama-pr/40274-kampa ... toria.html reklamować się będzie... myślę, że The History Channel HD już wkrótce trafi do cyfrówek i do n oczywiście no bo HDTV w nazwie zoobowiązuje uważam:)
Zablokowany

Wróć do „Kosz”