Zerwanie umowy

Tematy oraz posty nie pasujące do tego forum.
mariusz831230
Użytkownik

Zerwanie umowy

Post autor: mariusz831230 »

Witam!
Złożyłem wypowiedzenie umowy z CP! Zastosowałem 3miesiące wypowiedzenia zgodnie z umową,okres wypowiedzenia zakończył się 13 sierpnia!Dziś mamy 25sierpień i jeszcze odbieram wszystkie programy!Dekoder działa a mam opłacone do 13.08!!!!moje pytanie jest następujące"Czy CP obciąży mnie rachunkiem za okres po rozwiązaniu umowy który nie jest opłacony a dekoder jeszcze działa???"i "Czy przez dekoder będę mógł odbierać standardowe programy takie jak POLSAT TVP1 TVN itp.jak przez zwykłą antenę???"
pozdrawiam Mariusz
Awatar użytkownika
Tomala
Obserwator

Zerwanie umowy

Post autor: Tomala »

Napisz kiedy złożyłeś pismo z wypowiedzeniem... Okresy wypowiedzenia trwają zawsze pełne miesiące także 3-miesięczny okres wypowiedzenia trwa od pierwszego dnia miesiąca do końca tj. do 30/31 dnia trzeciego miesiąca... Nie ma możliwości, żeby okres wypowiedzenia kończył się 13 dnia miesiąca...
Jeżeli Polsat dostał pismo np. 20 maja to okres wypowiedzenia zaczyna się 01.06 i umowa wygasa automatycznie 31.08. Tak sie liczy okresy wypowiedzenia wszelkich umów cywilno - prawnych...
Ważna jest bardzo data wpływu Twojego pisma z wypowiedzeniem...
Zadzwoń do Polsatu i się spytaj, co z tym wypowiedzeniem... Ja jak zadzwoniłem to się okazało, że moje pismo gdzieś posiali, ale na szczęście babka z którą gadałem je znalazła...;) także z dnia 31.08. kończę wszelką współpracę z Cyfrowym Polsatem... Chociaż w sumie dekoder już dawno w szafie leży....:)
CZYNY NIE CUDA... ;)
mariusz831230
Użytkownik

Zerwanie umowy

witam!
13 maja zakończył mi się ostatni okres rozliczeniowy !czyli ostatni 17miesiąc umowy zawartej na okres podstawowy!wypowiedzenie wysłałem 6 maja2008r.licząc od początku kolejnego miesiąca tj od 13 maja zaczyna się okres wypowiedzenia!!!!ostatniej wpłaty dokonałem do 13lipca czyli zakończenie umowy powinno zakończyć się do 13sierpnia08r.!!!!!!!!!!pozdr
Awatar użytkownika
Tomala
Obserwator

Zerwanie umowy

Chyba nie.... Nie wiem jak to było w regulaminie twojej umowy, prawdopodobnie była tam zapisana możliwość rozwiązania umowy dokładnie za 3 miesięcznym okresem wypowiedzenia po upływie terminu umowy na czas określony...
Jeżeli miałeś umowę do 13 maja i jej nie wypowiedziałeś to z dniem 14 maja wszedłeś w umowę na czas nieokreślony z 3-miesięcznym okresem wypowiedzenia (jeżeli umowa tak stanowi)... Jeżeli chcesz wypowiedzieć tą umowę i Twoje wypowiedzenie dotarło do CP jeszcze w maju to okres wypowiedzenia zaczyna się z dniem 01.06, a kończy z dniem 31.08... Więc jeżeli Polsat nie zgubił Twojego pisma to umowa wygasa własnie ostatniego dnia sierpnia...
CZYNY NIE CUDA... ;)
mariusz831230
Użytkownik

Zerwanie umowy

WITAM!
WCZORAJ CYFROWY POLSAT WYŁĄCZYŁ MI DOSTĘP DO KANAŁÓW!
POZDR MARIUSZ
maciej
Użytkownik

Zerwanie umowy

Post autor: maciej »

trzeba czytac regulamin
Awatar użytkownika
Tomala
Obserwator

Zerwanie umowy

U mnie CP postępuje podobnie jak u mariusza831230... Od 01.09. nie powinienem mieć możliwości odbioru ich programów i do dziś nie wyłączyli... Dostaje tylko telefony od automatu z CP, że nie zapłaciłem abonamentu za wrzesień i że jak nie zapłacę to wyłącza... Brak słów co za dziwni ludzi tam pracują... Polsat ma swoich abonentów głęboko w d... nic tylko płacić i oglądać (tylko, że tam nie ma co oglądać...). W sumie mam gdzieś to, że mi nie wyłączyli sygnału, byleby mnie do Kruka nie podali, bo słyszałem, że oni tak robią jak ludzie od nich odchodzą...
CZYNY NIE CUDA... ;)
dorotadorota
Użytkownik

Zerwanie umowy

Post autor: dorotadorota »

witam wszystkich i proszę o pomoc
3 czerwca wysłałm listem poleconym rezygnację umowy z polsatem. 1 września mi wyłączyli polsat i już 10 września nie opłacałam bo stwierdziłam że widocznie 3 miesiące już minęły i jak mi wyłączyli to już nie musze płacić. 22 września przysłali mi jakieś pismo windykacyjne że muszę zapłacić jakieś odsetki ok 150 zł tylko nie wiem za co bo jakbym musiała zapłacić tego 10 wrzesnia jeszcze abonament to przecież w ciągu 12 dni nie naliczyliby mi aż tylu odsetek
pozdrawiam dorota
accept
Użytkownik

Zerwanie umowy

Post autor: accept »

-witam w klubie OSZUKANYCH przez polsat
-siedzę i płaczę bo się z nimi związałem
Zablokowany

Wróć do „Kosz”