Wrzesień w N-ce

Tematy oraz posty nie pasujące do tego forum.
Awatar użytkownika
strongash
Użytkownik
Posty: 64
Rejestracja: 10 sie 2008, 11:10
Lokalizacja: Radom

Wrzesień w N-ce

Post autor: strongash »

Co myślicie o polecanych propozycjach platformy n :D .. mnie osobiście interesują najbardziej 72metry;)

Happy feet: Tupot małych stóp
Flight of the conchords
Bar na rozdrożu
Chłopaki mojego życia
Riding in cars with boys
Twarda laska
Saving Silverman
Arsmstrong i Miller show, odc 3
Mściciel
72 metry
Przygody Hucka Finna
Detektyw bez pamięci
Szaleństwa króla Jerzego
The Madness of King George
Dzikuska
Styczniowy Człowiek
Piorun i Lekka Stopa
Thunderbolt and Lightfoot
Wrota niebios
Ratatuj

http://n.pl/tv/polecane.html
maciej
Użytkownik
Posty: 104
Rejestracja: 15 gru 2007, 19:16

Wrzesień w N-ce

Post autor: maciej »

moga byc ale n-ka bardzej by sie postarala.
Pawel

Wrzesień w N-ce

Post autor: Pawel »

To co oni polecają mnie kompletnie nie interesuje. Interesują mnie głównie amerykańskie seriale no i filmy na HBO. Trzeba wykorzystać te 3 miesiące za free ;).
Awatar użytkownika
strongash
Użytkownik
Posty: 64
Rejestracja: 10 sie 2008, 11:10
Lokalizacja: Radom

Wrzesień w N-ce

Post autor: strongash »

Może i faktycznie dość banalne są te ich "polecamy" ale tu wygrzebałem coś całkiem nie banalnego:p
We wrześniu na kanale Wojna i Pokój BECZKA ŚMIECHU - czyli tydzień z radziecką komedią oraz BECZKA PROCHU - czyli przegląd filmów Aleksieja Bałabanowa.

BECZKA ŚMIECHU

Beczka śmiechu, czyli najlepsze, najpopularniejsze, kultowe radzieckie komedie. Ironiczne, satyryczne spojrzenie na radziecką rzeczywistość i absurdy socjalistycznej codzienności. Fajerwerki doskonałego humoru, nieustanne zwroty akcji i gagi rodem z komedii slapstickowej. Do tego muzyczne szlagiery i znakomite dialogi, które na stałe weszły do rosyjskiego słownika. Filmy cieszące się od lat niesłabnącą popularnością i bijące kasowe rekordy.Absolutna klasyka radzieckiego kina!

Hełm Aleksandra Macedońskiego, 15 września, godz. 21.00.00
Bezcenny, starożytny, szczerozłoty hełm pada łupem groźnej szajki. Rabusie szybko lądują za kratkami, ale nie chcą zdradzić, gdzie ukryli skarb. Dzielni milicjanci wykorzystują łudzące podobieństwo pewnego przedszkolnego wychowawcy do szefa gangu: peruka, tatuaż i nasz „agent specjalny” przenika w szeregi wroga. Zadziwiające, jak utalentowany pedagog może wpłynąć na morale bandziorów.

Brylantowa ręka, 16 września, godz. 21.00
Skromny ekonomista podczas zagranicznej podróży łamie rękę. Jego spontaniczna reakcja: „niech to diabli!” okazuje się być tajnym hasłem międzynarodowego gangu przemytników. W gipsie założonym na rękę nieszczęśnika bandyci ukrywają złoto i diamenty. Ciamajdowaty urzędnik zostaje nagle przynętą w niebezpiecznej rozgrywce pomiędzy milicją a szajką szmuglerów.

Operacja Y, 17 września, godz. 21.00
Trzy farsy filmowe z jednym bohaterem. Najpierw Szurik zadziera z krzepkim chuliganem, którego następnie będzie reedukował przez pracę na budowie - ze skutkiem przekomicznym. Potem student Szurik, w przedegzaminacyjnym amoku, zdobywa wiedzę w sposób nietuzinkowy – ze skutkiem romantycznym. Na zakończenie, w brawurowej i najzupełniej przypadkowej akcji, broni składziku przed napaścią rabusiów – ze skutkiem heroicznym. A wszystko to pośród klownady, bójek, dzikich pościgów i fajerwerków humoru.

Kaukaska branka, 18 września, godz. 21.00
Poczciwy młodzieniec Szurik przyjeżdża do jednej z republik Kaukazu, celem zbadania miejscowego folkloru. Przypadkiem wplątany zostaje w porwanie pięknej Niny, studentki, sportsmenki, komsomołki, która wpadła w oko miejscowemu kacykowi. Czy uprowadzenie panny młodej to naprawdę stara kaukaska tradycja?

Iwan Wasilewicz zmienia zawód, 19 września, godz. 21.00
Nienaukowo-fantastyczny, nie całkiem realistyczny i niezbyt historyczny film na motywach sztuki Michaiła Bułhakowa. Wynalazca Szurik konstruuje wehikuł czasu. Zupełnym przypadkiem, w rezultacie jednego z eksperymentów, wścibski sąsiad Szurika, Iwan przeniesiony zostaje się na dwór Iwana Groźnego, zaś sam car pojawia się we współczesnym moskiewskim mieszkaniu. Nieoczekiwana zamiana ról skutkuje lawiną przezabawnych sytuacji.

Ach wodewil, wodewil, 20 września, godz. 21.00
Stary utytułowany aktor traci angaż w teatrze. Postanawia wyjechać na prowincję, przedtem jednak musi wydać swoją córkę za mąż. Idealnym kandydatem jest stary chorąży w stanie spoczynku. Niestety, dziewczyna wcale nie pali się do małżeństwa. Co gorsza, chce pójść w ślady ojca i zostać aktorką. Wymyśla więc chytry plan i odgrywa przed niechcianym narzeczonym rolę swego życia.

Noc sylwestrowa, 21.00 września, godz. 21.00
To miał być niezapomniany bal karnawałowy: orkiestra, chór, balet, fajerwerki i szampańska zabawa. Wszystko już zapięte na ostatni guzik, a tu nagle – zmiana dyrektora! Nowa władza ma do sztuki podejście serio i zarządza całkowitą zmianę repertuaru: poezja dydaktyczna, muzyka poważna, a o północy wystąpienie prelegenta z naukowym referatem. Sztab karnawałowy pod wodzą sprytnej Leny nie podda się jednak tak łatwo.

BECZKA PROCHU

Beczka prochu, czyli kino Aleksieja Bałabanowa: kaukaski tygiel z rosyjsko-czeczeńskim konfliktem zbrojnym, Petersburg, przygotowujący się do rewolucji, Rosja po pierestrojce, świat gangsterów i mafijnych porachunków…. Bałabanow eksperymentuje z różnymi gatunkami: od kasowych hitów po ambitne kino artystyczne. Od filmów akcji, przez czarne komedie, ekranizacje Kafki i Becketta, po surrealistyczne arcydzieła. Nazywany „rosyjskim Quentinem Tarantino” i „rosyjskim Davidem Lynchem”, Bałabanow jest jednym z najwybitniejszych współczesnych rosyjskich reżyserów, laureatem największych światowych festiwali filmowych. W ostatnim tygodniu września zaprezentujemy siedem jego filmów:

Spowiedź czułego serca, 22 września, godz. 21.00
Misza, Oleg i Alja, trójka przyjaciół z Sankt Petersburga, otwierają własny interes: projektanctwo wnętrz. I to wnętrz luksusowych. Brak kapitału i doświadczenia zastępują entuzjazmem, energią i talentem. Biznes szybko się rozkręca - ciekawe zlecenia, drogie obiady, ogromne honoraria. Jedna z pierwszych klientek biura skrywa pewien sekret. I to właśnie w niej zakochuje się Misza…

Ciuciubabka, 23 września, godz. 21.00
Zadanie jest proste: pojechać w umówione miejsce i zamienić walizkę pełną pieniędzy na walizkę pełną heroiny. Nawet pośród gangsterów jednak są tacy, którzy potrafią spartaczyć nawet najprostszą sprawę… Haracze, narkotyki, dresy, złote łańcuchy oraz zamiłowanie do bezmyślnych strzałów. Rewelacyjne dialogi i plejada najlepszych aktorów, z Nikitą Michałkowem w roli szefa podmoskiewskiej mafii na czele.

Brat, 24 września, godz. 21.00
Po dwóch latach służby w armii Daniła wraca domu. Za namową matki jedzie do Sankt Petersburga, gdzie jego starszy brat Wiktor rozkręcił własny interes i nieźle sobie radzi. Daniła szybko odkrywa, że tak podziwiany przez niego brat, jest po prostu płatnym zabójcą. Świat mafijnych porachunków kusi łatwą forsą… Znakomite aktorstwo, sukces kasowy i kilkanaście nagród na całym świecie.

Brat 2, 25 września, godz. 21.00
Daniła spotyka w Moskwie towarzyszy broni z wojny czeczeńskiej. Okazuje się, że brat bliźniak jednego z nich, hokeista grający w NHL, wpadł w kłopoty: uciekając przed mafią kijowską wpadł w ręce mafii …amerykańskiej. Daniła obiecuje pomoc. Kilka dni później znajduje kolegę martwego. Daniła wzywa swojego brata Wiktora i razem wyruszają do Ameryki, by wesprzeć hokeistę i pomścić śmierć przyjaciela.

O potworach i ludziach, 26 września, godz. 21.00
Sankt Petersburg końca XIX wieku. Podczas gdy znudzone rodziny z wyższych sfer wiodą spokojne, dekadenckie życie na salonach, w piwnicach ich domostw rodzi się nowa sztuka. Pokątni fotograficy robią pornograficzne zdjęcia, rozpowszechniane później wśród służby bogatych domów. Jedną z modelek zostaje córka inżyniera, a na horyzoncie pojawia się nowinka techniczna – kinematograf, który daje zupełnie nowe możliwości… Nostalgiczno – perwersyjna opowieść o narodzinach kina erotycznego.

Wojna, 27 września, godz. 21.00
Kaukascy mudżahedini porywają parę angielskich aktorów. Cena ich wolności to dwa miliony funtów lub uwolnienie czeczeńskiego jeńca - bratanka wodza ekstremistów. Rosyjski rząd z terrorystami nie negocjuje, więc John, niespodziewanie uwolniony, musi zdobyć pieniądze, aby wykupić swoją narzeczoną. Ma na to tylko dwa miesiące. Rozpoczyna walkę z czasem, urzędami i międzynarodowymi instytucjami. Wie, że czeczeńscy bojownicy są bezwzględni.

Radosne dni, 28 września, godz. 21.00
Właśnie opuścił szpital dla obłąkanych. Nie zna swojego imienia. Dla kobiety, która przez krótki czas wynajmuje mu mieszkanie jest Siergiejem Siergiejewiczem. Niewidomy żebrak na cmentarzu nazywa go Piotrem. Dla młodej prostytutki arystokratycznego pochodzenia jest Borysem… Nie ma nic, oprócz starej pozytywki, budzika i jeża. Włóczy się po opustoszałym, ponurym Petersburgu, rozpaczliwie poszukując przyjaźni, zrozumienia i miejsca, w którym mógłby się zatrzymać. Film inspirowany twórczością Samuela Becketta.

zapodała Izolda
http://nhdtv.pl/forum/showthread.php?t=8599
Awatar użytkownika
wojt.20
Obserwator
Posty: 252
Rejestracja: 11 wrz 2007, 21:29
Kontakt:

Wrzesień w N-ce

Post autor: wojt.20 »

może w końcu ktoś zrobi coś z ludźmi, którzy co chwila zakładają nowe tematy dotyczące platformy n : "wrzesień w n-ce", "konferencja n-ki 2 września", itd. za miesiąc jest pażdziernik i kolejne niepotrzebnie zakładane tematy o n będą. Nie wspominając już o świętach, czy następnych tak "ekscytujących" konferencjach n-ki o dodaniu jakiegoś pożal sie Boże kanału. Te wszystkie tematy powinny pójśc prosto do kosza i zostac tylko jeden np. "N", czy jak tam chcecie.

Nie zły bajzel czasami tu się tworzy, dotyczy to nie tylko n (,zeby nie było ,że się czepiam tylko n).
Awatar użytkownika
Tomala
Obserwator
Posty: 281
Rejestracja: 05 lip 2008, 20:00

Wrzesień w N-ce

Post autor: Tomala »

Przenieśmy wszelką dyskusję o nowościach do wątku :
http://forum.media2.pl/viewtopic.php?pid=55065#p55065
i będzie ład i porządek... ;)
CZYNY NIE CUDA... ;)
Awatar użytkownika
strongash
Użytkownik
Posty: 64
Rejestracja: 10 sie 2008, 11:10
Lokalizacja: Radom

Wrzesień w N-ce

Post autor: strongash »

wojt.20 pisze:może w końcu ktoś zrobi coś z ludźmi, którzy co chwila zakładają nowe tematy dotyczące platformy n : "wrzesień w n-ce", "konferencja n-ki 2 września", itd. za miesiąc jest pażdziernik i kolejne niepotrzebnie zakładane tematy o n będą. Nie wspominając już o świętach, czy następnych tak "ekscytujących" konferencjach n-ki o dodaniu jakiegoś pożal sie Boże kanału. Te wszystkie tematy powinny pójśc prosto do kosza i zostac tylko jeden np. "N", czy jak tam chcecie.

Nie zły bajzel czasami tu się tworzy, dotyczy to nie tylko n (,zeby nie było ,że się czepiam tylko n).
aŁ! wziĄłem to do siebie:P
ale przecież wątek dyskusji jest czymś innym niż dyskusji temat - pierwszy ogólny bardziej, jak SPORT, INTERNET, TVP, C+ czy N.. wątek z kolei jest czymś związanym z tematem .. czy więc ma sens zakładanie takich wądków w temacie SPORT jak Liga Mistrzów, Uprawiane przez was sporty! czy Reprezentacja Polski na EURO 2008 ... skoro wystarczyłby "tylko jeden" -SPORT- czy coś tam .. :/
bez paraniki - a następnym wątkiem jaki proponuję może być "w jaki sposób trzymacie pilota" :D
Zablokowany

Wróć do „Kosz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości