Wymiana kart w cyfrze.

Tematy oraz posty nie pasujące do tego forum.
bapumi
Użytkownik

Wymiana kart w cyfrze.

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bapumi »

Szczesciarze!!! ja nie moge sie dodzwonic do cyfry plus. napisalam wiec do nich maila a oni ciagle odpowiadaja mi , ze wysylaja sygnal uprawniajacy do odbioru grrrrr tylko ,ze nadal to nic nie daje!!! nie mam juz sil i cierpliwosci!!!
bapumi
Użytkownik

Wymiana kart w cyfrze.

Post autor: bapumi »

Dostalam odpowiedz na mojego maila. I zgadnijcie!!! Oczywiscie wina zostal obarczony moj dekoder, ktory nie jest wynajety od cyfry ale kupiony przeze mnie!!! brak slow!!!!!
sunny
Użytkownik

Wymiana kart w cyfrze.

Post autor: sunny »

Jeśli są problemy z niektórymi kanałami np. macie komfort, a nie macie wszystkich kanałów, które tam się znajdują to wystarczy kontakt z CTA, wyślą uprawnienia na kartę i kanały wrócą - teraz trzeba ustawić dekder zamiast na TVP1 lub Canal + na TVP Info - Poprzez ten kanał dochodzą uprawnienia i odkodowują to co być powinno w pakiecie za który płacicie.
Pozdrawiam i miłego wieczorku.
S.
Animal
Użytkownik

Wymiana kart w cyfrze.

Post autor: Animal »

bapumi pisze:Dostalam odpowiedz na mojego maila. I zgadnijcie!!! Oczywiscie wina zostal obarczony moj dekoder, ktory nie jest wynajety od cyfry ale kupiony przeze mnie!!! brak slow!!!!!
Jak jest kupiony od C+ na własność to jest na niego gwarancja/przynajmiej rok/i powinni wymienić.W moim przypadku miałem odkupiony od C+ dekoder Kenwooda za 1 zl z roczną gwarancją i ponieważ nie akceptował nowej karty wymienili mi w ramach gwarancji/ważna chyba do lutego/i nowy działa teraz OK.Pozdrowienia
Lucyfer
Użytkownik

Wymiana kart w cyfrze.

Post autor: Lucyfer »

Czy jeśli ustawie na kanał TVPinfo i zostawie Go w takim stanie na jakis czas to kanały tvp1,tvp2 itp zaczną działać? Czy musze sie skontatkować z CTA?
joan1412
Użytkownik

Wymiana kart w cyfrze.

Post autor: joan1412 »

Witam,
czy ktoś może wie co mam zrobić?
We wrześniu nie było mnie w domu i nikt nie zainteresował się wymianą karty, po jakimś czasie (2miesiące) siostra zmieniła karte, ale nie według instrukcji, ponieważ nie mogła ustawić kanału 19 i tak zostało, mam teraz 3 kanały i nic więcej, ktoś wie co z tym zrobić puki nie dodzwonię się do centrum telefonicznego abonentów ...

Pozdrawiam Katarzyna
b4nan
Użytkownik

Wymiana kart w cyfrze.

Post autor: b4nan »

Witam
Jestem tu nowy pozdrawiam wszystkich,mam pytanko, mam juz nowa karte odbieram wszystkie kanaly z mojego abonamentu dekoder Kenwood chce wziasc sama karte za granice i czy bedzie odbierac na starym dekoderze Wizji Filiphs ?
pozdrawiam...
Belmondo
Użytkownik

Wymiana kart w cyfrze.

Post autor: Belmondo »

Witam
mam problem.Od czasu aktywacji nowej karty programy TVINFO i TV4 pokazuja brakm dostepu.Kontaktowalem sie kilka razy z centrum i aktualizowylem kilka razy.Mieszkam za granica.Teraz bylem w Polsce i poszedlem do cyfry z moja nowa karta.Sprawdzili ze TV4 faktycznie nie chodzil ale info chodzilo.Dostalem nowa karte ktora sprawdzili i zaktywowali.Tam wszystko bylo w porzadku.Gdy wrocilem do domu okazalo sie ze TVINFO i TV4 znowu wskazuja brak dostepu.Poczytalem na Waszym forum ze trzeby uaktualizowac dekoder /mam Philipsa 3010/
Czy ktos moze napisac jak to sie robi
Pozdrawiam
Zablokowany

Wróć do „Kosz”