Banowanie: Dla kogo?

Tematy oraz posty nie pasujące do tego forum.
patryk691

Post autor: patryk691 » 31 paź 2007, 17:35

a dlaczego nie moge kopiowac informacji ? a inni moga
nie badz za cwany Arturze B.
Awatar użytkownika
stevie
VIP Expert
Kontakt:

Post autor: stevie » 31 paź 2007, 19:09

Wiesz,ale jak się kopiuje informacje z innego serwisu to trzeba podawać żródło,skąd wziąłeś dany news.

I jeszcze lepiej jakbyś zaczął oznaczać newsy jako cytat.Dla przykładu:
Cyfrowy Polsat ma już ponad milion abonentów...
I tutaj podajesz żródło skąd wziąłeś taką informację.
Pozdrawiam.

Stevie
gosc
VIP Expert

Post autor: gosc » 31 paź 2007, 19:15

Powiem szczerze, iż prawie-zwyczaj proponowania banów jest niedobry: prowadzi do kłótni. Kolegom-banofilom proponuję pisanie pm do moderatorów :)
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Kontakt:

Post autor: Axel » 31 paź 2007, 19:49

A ja uważam, ze ten temat jest potrzebny bo gdy komentuje sie kogo zbanować to ten od razu wyskakuje żeby tego nie robić - w ten sposób można poznać i ocenić czy warto zbanować tego użytkownika.

Proponuje dać jakieś ostrzeżenie dla użytkownika loter56 bo pisze takie posty ze nic z nich nie da sie zrozumieć, tak jakby pisal pod wpływem emocji.
Evil
Junior

Post autor: Evil » 31 paź 2007, 20:00

Wiem, że moje zdanie się nie liczy, ale proponuje ostrzeżenie dla Herosa, oto przykłady jego "dziwnych postów":

http://forum.media2.pl/viewtopic.php?id=1567
http://forum.media2.pl/viewtopic.php?id=552&p=2

Pisze post, nie zapoznając się z tematem. :D
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

Post autor: Karol » 31 paź 2007, 23:38

patryk691 pisze:a dlaczego nie moge kopiowac informacji ? a inni moga
heros pisze:no właśnie ma do tego prawo
patryk691: dziecko, wierz mi, że nie raz miałem ochotę dać Ci bana ale ostatnio się opanowuje. Twoje posty nic nie wnoszą do dyskusji na forum, a jeśli już usiłujesz się wykazać, to zakładasz jakieś dublujące tematy. To przede wszystkim łamie regulamin forum. Nie będę Ci tłumaczył reszty zarzutów w twoim kierunku, bo do niektórych użytkowników tego forum one nie dotrą i Ci dalej będą robić swoje.

heros: ma prawo jeśli prócz kopiowania fragmentów tekstów potrafi się konstruktywnie wypowiedzieć. Jednak tego nie potrafi. Zamknąłem mu kiedyś ze 2-3 tematy, drugie tyle razy zwróciłem mu uwagę, a on założył temat z wielkim zażaleniem na moje zachowanie. To jest dziecinada. Albo ktoś uczy się normalnie pisać albo żegna się z forum. Pewne rzeczy można zrozumieć: człowiek wchodzi na forum, nie wie dokładnie jak odbywa się na nim dyskusja, ok. Też kiedyś byłem nowy na ś.p. forum Medialinka. Też pisałem gówniarzowato - ok. Zwrócono mi kilka razy uwagę i potem było już ok. Dotarło do mnie. Poza tym nie rób z siebie wielkiego obrońcy, bo wcale lepszy nie jesteś.
patryk691

Post autor: patryk691 » 01 lis 2007, 7:23

dzieckiem to ty jestes karol a nie ja.
a co do kopiowania to dlaczego nie mozna kopiowac?? na te pytanie nie odpowiedziales.
czyli mozna kopiowac
Awatar użytkownika
wojt.20
Obserwator
Kontakt:

Post autor: wojt.20 » 01 lis 2007, 10:43

gosc pisze:Powiem szczerze, iż prawie-zwyczaj proponowania banów jest niedobry: prowadzi do kłótni. Kolegom-banofilom proponuję pisanie pm do moderatorów :)
Mądre słowa bo to ,co tutaj czasami się dzieje przypomina mi szukanie na gwałt "wroga ludu". Ja też od czasu do czasu mam lepsze i gorsze dni ale to nie znaczy ,żeby wyżywać się na innych z powodu swoich nie powodzeń. Przypomina się sytuacja sprzed paru dni kiedy Kisiel błagał ,żeby go nie zbanować bo pewien "życzliwy obywatel-forumowicz" chciał donieść na niego. Straszne :(
ARTUR B.

Post autor: ARTUR B. » 01 lis 2007, 10:52

patryk691 pisze:a dlaczego nie moge kopiowac informacji ? a inni moga
Ty w ogóle się nie wypowiadasz, tylko kopiujesz informacje. Po tym mogę stwierdzić, że nie masz własnego zdania i nie umiesz się wypowiadać
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

Post autor: Karol » 01 lis 2007, 11:43

Żeby nie było, ze usuwam niewygodnych użytkowników forum. Zbanowałem Patryka do 3 listopada, w ramach małej kary. Może się uspokoi.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

Post autor: Karol » 01 lis 2007, 13:54

No i widzisz, twoje posty także niczego nie wnoszą na forum. Sorry, ale stwierdzenie "tylko na 2 dni" było w tym wypadku niepotrzebne, bo każdy sobie potrafi to policzyć....
Daredevil
Użytkownik

Post autor: Daredevil » 01 lis 2007, 15:58

Ja bym mimo wszystko proponował jakąś karę dla herosa. Odkopuje stare wątki, dopisując 2-3 słowa, do tego źle napisane.
Awatar użytkownika
Alan
VIP Expert

Post autor: Alan » 01 lis 2007, 16:05

Wyjąłeś mi to z ust. Niestety trochę głupio mi to pisać, ale Forum obniża loty. Zauważyłem, że normalni ludzie pomału, ale systematycznie przestają tu pisać.
"Kiedy się chce otrzymać dobrą odpowiedź, trzeba zadać dobre pytanie"

Obrazek
szymi
Użytkownik

Post autor: szymi » 01 lis 2007, 17:14

jak ci się nie podoba to się przenieś
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Kontakt:

Post autor: Axel » 01 lis 2007, 17:26

Jeśli nadal wszyscy chcemy aby forum trzymało wysoki poziom to radze pozbyć sie takich userow jak ci wyżej nade mną.
Zablokowany

Wróć do „Kosz”