Patio TV zamiast Podróże TV

Tematy oraz posty nie pasujące do tego forum.
krzysiek9215
Użytkownik

Post autor: krzysiek9215 »

W związku z tym, że w miejsce kanału, który kończy nadawanie zapewniony zostanie inny - zmiana ta nie daje podstaw do odstąpienia od umowy bez ponoszenia dodatkowych konsekwencji.

http://www.satnews.pl/n-patio-tv-zastap ... v,1488.htm

smutna wiadomosc :)
www.upc.fora.pl - Nieoficjalne forum UPC Polska
Awatar użytkownika
Ali
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: Ali »

To znaczy że Patio TV od stycznia zmieni numer na liście nboxa ze 156 na 80? Bo tak to zrozumiałem z Twojego postu.
"TV Puls jest warta tego, żeby powalczyć o jej przyszłość i będziemy to robić" - powiedział Dariusz Dąbski, który po wycofaniu się Franciszkanów jest jedynym udziałowcem TV Puls.

Oglądalność TV Puls: 2,2%

Obrazek
krzysiek9215
Użytkownik

Post autor: krzysiek9215 »

tak.
www.upc.fora.pl - Nieoficjalne forum UPC Polska
Awatar użytkownika
Ali
Użytkownik
Kontakt:

Szkoda, myślałem że coś nowego dadzą.
"TV Puls jest warta tego, żeby powalczyć o jej przyszłość i będziemy to robić" - powiedział Dariusz Dąbski, który po wycofaniu się Franciszkanów jest jedynym udziałowcem TV Puls.

Obrazek
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
x 15
x 38

Post autor: Kamil »

A Patio TV - Ali nie jest nowym kanałem twoim zdaniem? Powinieneś się cieszyć, że stacja adresowana do ciebie będzie miała szansę na wybicie się i polepszanie swojej (moim zdaniem już dobrej) oferty programowej. A może napisałbyś jakiego kanału się spodziewałeś? Że jak niby "n" ma utworzyć nowy kanał w kilka tygodni bo jakiś śmieć zakończył nadawanie?
Awatar użytkownika
Ali
Użytkownik
Kontakt:

Ka.mil pisze:Powinieneś się cieszyć, że stacja adresowana do ciebie będzie miała szansę na wybicie się i polepszanie swojej (moim zdaniem już dobrej) oferty programowej.
Przecież Patio TV już jest w ofercie n-ki (kanał 157). Tylko jak ten kanał zostanie przeniesiony do płatnego pakietu ("style moda muzyka"), abonenci którzy nie mają go wykupionego nie będą mogli go oglądać. To samo dotyczy innych kanałów, np. ITV czy Mango 24. Taka sytuacja sprawi, że Patio TV straci część widzów.
A może napisałbyś jakiego kanału się spodziewałeś? Że jak niby "n" ma utworzyć nowy kanał w kilka tygodni bo jakiś śmieć zakończył nadawanie?
No w sumie masz rację.

Obrazek
Czaja
Obserwator

Post autor: Czaja »

Co z tego, że zostanie przeniesiony do płatnego pakietu jak jest on FTA? ITV i Mango tak samo.
Awatar użytkownika
Ali
Użytkownik
Kontakt:

Ale n-ka "blokuje" kanały FTA przenosząc je do płatnych pakietów. Czytałem o tym. Abonenci, którzy nie mają wykupionego płatnego pakietu nie mogą oglądać kanałów w nim zawartym. Czyli jeśli nie masz wykupionego pakietu "style moda muzyka" nie możesz oglądać Mango 24, ITV i Podróży TV (od stycznia Patio TV).

Obrazek
Pawel

Post autor: Pawel »

Jest dokładnie tak jak pisze @Ali. Na razie chyba jeszcze VIVA uchroniła się od zakodowania w Nce, ale nie jestem tego w stanie sprawdzić bo aktualnie mam wszystkie pakiety aktywne.
Zablokowany

Wróć do „Kosz”