Zakupy elektroniki przez internet

Tematy oraz posty nie pasujące do tego forum.
Lolita
Użytkownik

Post autor: Lolita » 14 paź 2009, 22:18

Hej, piszcie czy często kupujecie elektronikę przez internet. Jeśli tak to co najczęściej kupujecie? Dlaczego robicie tego typu zakupy? W jakich sklepach? Na co zwracacie uwagę przy wyborze sklepów internetowych?
0 x
Awatar użytkownika
wenter13
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: wenter13 » 17 paź 2009, 13:58

Ja kupuję w Toys4Boys, Argos, Tesco Direct itp. i kupuję co jakieś 2,3,4 miesiące.
0 x
Powiedz dwa razy, zanim pomyślisz - moje motto.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
kasskass
Użytkownik

Post autor: kasskass » 06 lis 2009, 13:45

Ja zwracam uwagę na głównie na ceny. Poza tym czytam też opinie użytkowników o danym sklepie. I pytam znajomych, bo wielu z nich też często kupuje przez internet. A kupuję kiedy potrzebuję jakiejś konkretnej rzeczy, więc z częstotliwością bywa różnie. Ostatnio np. kupowałam akcesoria do komputera (mysz, klawiaturę i mikrofon) w wasserman.pl. Słyszałam o tym sklepie dobre opinie i faktycznie, wszystko było w najlepszym porządku, a zamówione rzeczy miałam w domu już następnego dnia.
Nie ma takiej rzeczy, którą kupuję najczęściej ;) wszystko zależy od aktualnych potrzeb
0 x
peyton
Użytkownik

Post autor: peyton » 24 lis 2009, 16:00

elektronikę kupuję tylko w internecie, bo wychodzi o wiele taniej i wybór jest większy, także kupiłam w necie już laptopa, nawigicję, a ostatnio na sklep-palmtopy.pl kupiłam sobie nowy telefon Blackberry 8900 i dzięki obsłudze tego sklepu doszłam do wniosku, że jednak w takich sklepach pracują bardziej kompetentni ludzi, którzy przynajmniej wiedzą, co sprzedają
0 x
nora
Użytkownik

Post autor: nora » 13 lut 2010, 12:11

Ja może elektorniki nie kupuję, ale dużo drogiego sprzętu sportowego. Z racji tego, że posiadam ośrodek sportowy to muszę kupować tam gdzie taniej, a w necie jest najtaniej. Myślę, że podstawa to znalezienie zaufanego sklepu internetowego. Ja taki sprzęt kupuję w Presto i jeszcze na nich nie narzekałem:)
0 x
zamulek
Użytkownik

Post autor: zamulek » 15 lut 2010, 9:57

kupuje w sklepach internetowych zrzeszonych i mających konto w allegro, najczęściej decyduje cena
0 x
Elżbieta
Użytkownik

Post autor: Elżbieta » 24 maja 2016, 15:52

Ja sprzęt elektroniczny kupuję w http://allinside.pl Zawsze w stu procentach sprawny. Cenowo za to zaskoczenie ponieważ ceny są dużo niższe nic gdzie indziej.
0 x
juliav
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: juliav » 24 maja 2016, 18:49

elektronikę jak najbardziej, podobnie jak kasskass - najpierw ceny, później opinie o sklepie na forach i serwisach z opiniami i na koniec jeszcze sprawdzam czy są dane firmy, do której należy sklep. Jak wszystko wygląda wiarygodnie, robię zakupy.
0 x
NiebieskiArchipelag
Użytkownik

Post autor: NiebieskiArchipelag » 09 cze 2016, 13:50

Zależy w zasadzie o jakiej elektronice mówimy - jednakże głównie nie mam problemu z kupowaniem takich rzeczy jak blendery etc. z kolei jeśli chodzi o laptopa to wolałbym jednak stacjonarnie. Oczywiście to zależy o jakich kosztach mówimy
0 x
Usunięto /matik/
kkorde
Użytkownik

Post autor: kkorde » 14 cze 2016, 15:24

A czy mieliście w ostatnim czasie przy płatnościach online jakiekolwiek problemy z https://www.ideabank.pl/ ?
Nie wiem czemu, ale kilkakrotnie w ostatnim czasie coś było u mnie nie tak, jak powinno...
0 x
Zablokowany

Wróć do „Kosz”