Czekamy z niecierpliwością;)

Tematy oraz posty nie pasujące do tego forum.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

Czekamy z niecierpliwością;)

Post autor: Karol »

Moim zdaniem oferta cenowa i programowa nowej platformy ITI jest dość interesująca. 'n' z pewnością jest lepsza programowo od Cyfrowego Polsatu i dużo tańsza od Cyfry+. Poczekam do listopada na wprowadzenie dekoderów z twardym dyskiem i myślę, że bez żadnych wątpliwości kupię dla siebie. Nie potrzebne mi kanały premium tj. Canal+ czy HBO, ponieważ nie mam czasu na oglądanie filmów. Po co mam płacić za kanał, który albo będę oglądał albo nie? Wolę skorzystać z VOD, PVR i w ogóle wybierać płacić za to, co oglądam (tutaj odnoszę się do proponowanych pakietów.

Co do pakietów, interesują mnie: "Hity filmowe", "Kultura, Nauka, Świat" i "Style, moda, muzyka". Ewentualnie "Cinemax". - to będzie 44 zł albo 60 zł. Moim zdaniem i tak dużo lepiej niż kablówka, z której i tak jestem zmuszony korzystać.
Awatar użytkownika
mad85
VIP Expert
Posty: 522
Rejestracja: 24 maja 2006, 17:08
Lokalizacja: Pruszków
x 1

Czekamy z niecierpliwością;)

Post autor: mad85 »

Co do Vodu to pewnie bedzie haczyk w postaci posiadania full pakietu. Bo nie wierze ze dadza kazdemu VOD co ma minimalna ilosc kanłow.
MKS Nie Jest Sprawą Życia Lub Śmierci To Coś Wiecej!!!!!!!!!!
__________________________________________________________
C+ Prestiżowy
Obrazek
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

Czekamy z niecierpliwością;)

Post autor: Karol »

Myślę, że nie koniecznie musi być to full pakiet. Już teraz widać, że nie jest to typowa platforma cyfrowa, z którymi dotąd mieliśmy do czynienia. Może każa wybrać trzy pakiety żeby mieć VOD? Zobaczymy.
Awatar użytkownika
master
Obserwator
Posty: 409
Rejestracja: 03 cze 2006, 16:17
Lokalizacja: Gdzieś daleko stąd...
x 1
Kontakt:

Czekamy z niecierpliwością;)

Post autor: master »

Niby dlaczego ma tak być????

VOD przeciez będzie płatne i dla każdego a nie dla tych co maja Full Pakiet
ARTUR B.

Czekamy z niecierpliwością;)

Post autor: ARTUR B. »

Dla mnie poza VOD rewolucji nie ma. nie potrzebuje obrazu ostrego jak "żądło". Na dzień dzisiejszy mogę z czystym sumieniem Wam powiedzieć, że zostaje przy Cyfrowym Polsacie :)
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

Czekamy z niecierpliwością;)

Post autor: Karol »

master pisze:Niby dlaczego ma tak być????

VOD przeciez będzie płatne i dla każdego a nie dla tych co maja Full Pakiet
A co ty taki obcykany?
Awatar użytkownika
RaPi
VIP Expert
Posty: 1874
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:38
Lokalizacja: Poland
x 2
Kontakt:

Czekamy z niecierpliwością;)

Post autor: RaPi »

Karol pisze:'n' z pewnością jest lepsza programowo od Cyfrowego Polsatu
Z tym stwierdzeniem nie mogę się z tobą zgodzić. Na dzień dzisiejszy oferta CP jest atrakcyjniejsza w ITI nie ma Polsatu i kanałów ZONE oprócz ZE. Brak ESPN i EX Nie ma żadnego erotyka i nic nie mówili o stacjach radiowych....
Pakiet Dzieci ma tylko o Baby TV więcej i kosztuje 10 PLN-ów czyli prawie połowę tego co bajeczka w CP
Ogólnie wszystko to jedna wielka tajemnica nie wiem czemu tak się boją ujawnić wszystkich szczegółów...
Nie wiem po co reklamują kanały FTA takie jak PULS czy FTV. A umieszczenie TVN Gra w prezentacji to dla mnie śmiech na sali... Szkoda że o mango zapomnieli....
VOD ruszy najwcześniej w listopadzie wraz z dekoderami z dyskiem

Ja podobnie jak Artur zostaje przy Cyfrowym Polsacie i czekam na nowe kanały które ma zamiar wprowadzić...
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
Posty: 1798
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:37
Lokalizacja: Tuchów (Małopolska)
x 1
Kontakt:

Czekamy z niecierpliwością;)

Post autor: Witu »

Moim zdaniem, jak już dawali do prezentacji kanały FTA to mogli się postarać i wszystkie tam wrzucić :D
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
RaPi
VIP Expert
Posty: 1874
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:38
Lokalizacja: Poland
x 2
Kontakt:

Czekamy z niecierpliwością;)

Post autor: RaPi »

Dla mnie telewizja nowej generacji która reklamuje sie jako rewolucje na polskim rynku telewizyjnym umieszczajac kanaly FTA na liscie swoich kanalow w oficjalnej precentacji poprostu sie błaźni....
Reklamują że ich platforma bedzie miałą ponad 200 knałów co z tego jak 70% to FTA
Matiq
VIP Expert
Posty: 93
Rejestracja: 24 maja 2006, 21:06
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Czekamy z niecierpliwością;)

Post autor: Matiq »

dla mnie oferta jest wyjątkowo biedna i spodziewałem się o niebo lepszego startu. Fakt, może jest tanio ale ilość kanałów jest bardzo mała więc nie dziwię się ze jest tak tanio. Praktycznie platforma nie ma nic do zaoferowania ludziom bez telewizora HD albo 450zł na dekoder, bo jak dla mnie wydanie tylu kasy na dekoder który za jakiś czas i tak muszę oddać to zdecydowanie za dużo. bez VOD praktycznie na platformie ITI nie miałbym co oglądać nawet jakbym miał wykupione wszystkie pakiety. nie ma ani reszty kanałów dokumentalnych, lepszych od discovery (planete, national geographic np) ani kanałów Polsatu, TV4, ani reszty kanałów filmowych (ale kino!, zone europa którego nie ma w ofercie). platforma nie zaproponowała nic nowego jeśli chodzi o kanały - comedy central jest bardzo dobry, ale będzie w kablówkach; Baby.TV to żaden powód dla którego miałby ktoś kupić platforme bo cały kanał jest stworzony z 5 minutowych bajeczek dla niemowlaków, a kanał Wojna i Pokój to taka bzdura, że aż nei warto komentować.
wolę swoją kablówkę za 50zł miesięcznie z 60 kanałami niż iti za 70zł z 30 kanałami, z których połowa jest FTA

jeszcze co do moich pomysłów nie wiem kto tam myśli w tym ITI ale przecież mogliby stworzyć np z 5 kanałów muzycznych nadających same klipy w różnych stylach (np POP, ROCK, POLSKA) i multioknem na podgląd wszystkich tych kanałów - taka prosta do zrobienia rzecz a już urozmaiciła by pakiet muzyczny

VOD w stylu push nie podoba mi się bo tak naprawdę albo kupujesz wszystko albo nic
Awatar użytkownika
RaPi
VIP Expert
Posty: 1874
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:38
Lokalizacja: Poland
x 2
Kontakt:

Czekamy z niecierpliwością;)

Post autor: RaPi »

Matiq pisze:(...)ani reszty kanałów filmowych (ale kino!, zone europa którego nie ma w ofercie).
eSiK pisze:Dobra jak sie na inforlinii dowiedziałem...
Trzeba zakupić minimum 2 pakiety (+ ten bezpłatny).
Aktualnie w pakiecie "style moda muzyka" z muzycznych jest tylko MTV, VH1 i VIVA ale Pan z infolinii powiedział że dojdzie jeszcze pare nowych kanałów muzycznych (i standardowa odpowiedź: "więcej informacji po 12stym października).
Niestety Comedy Central będzie niestety w pakiecie "hity filmowe" za 16zł. Dodatkowo będzie tam TVP Film, Kino Polska, Wojna i Pokój, Zone Europa, wszystkie AXNy oraz nowy kanał z Hollywood w HD (prawdopodonie MGM - ale to tylko moje domysły)...
Dekoder postawowy w cenie 99zł brutto będzie można później wymienić na Recordera dopłacając różnicę ceny aktywacyjnej (to uważam na wielki plus).
Dekodery nie przechodzą nigdy na własność abonenta :(
To chyba tyle z najważniejszych informacji ;)
Wg informacji esik'a ZE będzie w ofercie..(Orginalny post 5 strona tego wątku)
Matiq
VIP Expert
Posty: 93
Rejestracja: 24 maja 2006, 21:06
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Czekamy z niecierpliwością;)

Post autor: Matiq »

panie z infolinii mówią że trwają rozmowy z kanałami ZONE, ale jeszcze oficjalnie w ofercie ich nie ma
Awatar użytkownika
RaPi
VIP Expert
Posty: 1874
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:38
Lokalizacja: Poland
x 2
Kontakt:

Czekamy z niecierpliwością;)

Post autor: RaPi »

Ja nie wiem na infolinie nie dzwoniłem, opieram sie tylko na tym co piszą inni w tym wątku.
gosc
VIP Expert
Posty: 2144
Rejestracja: 24 maja 2006, 17:54
x 3

Czekamy z niecierpliwością;)

Post autor: gosc »

W ofercie Cyfry+ znajduje się najbogatszy jeśli chodzi o zawartość programową pakiet,w tym na wyłączność obydwa dostępne w Polsce kanały premium: Canal+ i HBO.Oferta tych dwóch stacji zbudowana jest na bazie długoterminowych umów na wyłączność z wszystkimi największymi światowymi wytwórniami filmowymi, a także, w przypadku Canal+, wyłącznych praw telewizyjnych do pokazywania na żywo rozgrywek najważniejszych i najbardziej popularnych dyscyplin sportowych (piłkarska liga polska i najlepsze europejskie, NBA, WNBA, Euroliga, żużel, boks).
http://www.satkurier.pl/?cyfra+/&kat=44&id=34161

No i co będziecie oglądać w n skoro nawet HBO nie będzie?
Awatar użytkownika
stevie
VIP Expert
Posty: 1449
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:35
Lokalizacja: z domu
x 1
Kontakt:

Czekamy z niecierpliwością;)

Post autor: stevie »

Ciekawe,czy będzie w ofercie Zone romantica.I co z TV 4??
Dzwonił ktoś na Infolinię,i zapytał się o ten kanał,czy będzie dostępny w N?
Powinni dać także TMT.
Pozdrawiam.

Stevie
Zablokowany

Wróć do „Kosz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości