Kanały Platformy ITI?

Tematy oraz posty nie pasujące do tego forum.
Awatar użytkownika
master
Obserwator
Kontakt:

Kanały Platformy ITI?

Post autor: master » 03 cze 2006, 16:25

Powinneś podac źródło.. Ale wszytko jest możliwe skoro na TEST na kanale 399 nadaje fonia jednego z niemieckich kanałów Premiere bo słychac wyraźnie reklamy Premiere HD
0 x
Awatar użytkownika
master
Obserwator
Kontakt:

Kanały Platformy ITI?

Post autor: master » 05 cze 2006, 11:16

To by było akurat bez sensu! Totak jak na CP by byłby Canal+!
0 x
Dawid
Użytkownik

Kanały Platformy ITI?

Post autor: Dawid » 05 cze 2006, 11:41

michal2180217 pisze:Z dostepnych w tej chwili powinni wziac jak najmniej,od konkurencji wycofac wszystkie tematyczne,zostawic im tylko glowny nawet za darmo,
I zabiorą TVN 24 ponad milion odbiorców?
michal2180217 pisze:od poczatku ruszyc z HDTV i w DD,a zamiast nedznej mtv puscic paczke MCM.Sukces gwarantowany,a przy okazji wielce prawdopodobne zniszczenie jednego konkurenta,a w przyszlosci (5-6lat) przejecie,badz fuzja z drugim dotychczasowym operatorem.
Hehehe...tak, TVN przejmie interesy Canal+ w Polsce, heheheh...a czytałeś bajke o Kopciuszku?

Jedynym logicznym rozwiązaniem jakie widze w tym przypadku to wprowadzenie PPV i usług interaktywnych. Tworzenie trzeciej platformy działającej na tej samej zasadzie co C+ i PC byłoby szaleństwem. Rynek jest juz zapchany i zdobycie kazdego jednego abonenta kosztowałoby TVN setki jeśli nie tysiące złotych. Konkurencja tez raczej nie zasypie gruszek w popiele i będzie dojeżdżać TVN jak tylko sie będzie dało - w koncu nic tak nie jednoczy jak wspólny wróg.
0 x
Awatar użytkownika
Pawop
Obserwator

Kanały Platformy ITI?

Post autor: Pawop » 05 cze 2006, 12:41

[email protected] pisze:Gdzies czytalem ze TVN podpisala umowe z Niemieckim SUPER RTL w sprawie zakupu od nich filmow animowanych.Od wrzesnia niby ma powstac SUPER TVN,ale nie wiem ile w tym prawdy.Pozyjemy zobaczymy...
Super RTL nadaje głównie produkcje Disneya, więc to nie z RTL'em musiałby sie TVN porozumieć.
0 x
Awatar użytkownika
danielpes5
VIP Expert

Kanały Platformy ITI?

Post autor: danielpes5 » 06 cze 2006, 19:03

prędzej musieliby się dogadać z Disney Channel
0 x
Awatar użytkownika
master
Obserwator
Kontakt:

Kanały Platformy ITI?

Post autor: master » 10 cze 2006, 11:46

Cytat z TO&OWO
ITI poinformowała o planach uruchomienia jesienią własnej platformy cyfrowej. Na razie wiadomo jedynie, że bedzie ona twozona wokół istniejącej "paczki" programów TVN! Przekaz realizowany bedzie za pośrednictwem Hot Birda i bedzie kodowany. Bedzie to już trzecia platforma na naszym rybku. Zakłada się, że z nowej oferty będzie można korzystać także za posrednictwem internetu.
0 x
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 342
x 1829

Kanały Platformy ITI?

Post autor: Karol » 10 cze 2006, 15:24

Nic nowego nie wniosłeś w tym momencie na forum.
0 x
Awatar użytkownika
master
Obserwator
Kontakt:

Kanały Platformy ITI?

Post autor: master » 10 cze 2006, 15:42

Na innym serwisie pisali ze beda kanały których dotychczas niema w Polsce a tutaj piszą że bedzie się skłądac tylko w kanałów ITI! Więc może powstanie takie Polskie Slovak Link w wydaniu TVN-u??
0 x
gosc
VIP Expert

Kanały Platformy ITI?

Post autor: gosc » 19 cze 2006, 1:12

http://muzyka.onet.pl/tv/

A może to - w wersji rozwiniętej -będzie element platformy ITI ? :)
0 x
Awatar użytkownika
master
Obserwator
Kontakt:

Kanały Platformy ITI?

Post autor: master » 19 cze 2006, 9:01

A dla czego??? Co ma to wspólnego z ITI??? I to jest TV Internetowa...
0 x
gosc
VIP Expert

Kanały Platformy ITI?

Post autor: gosc » 19 cze 2006, 10:39

To ma wspólnego że po pierwsze to Onet który o ile wiem należy do ITI a po drugie platforma ma korzystać z rozwiązań internetowych.
0 x
Awatar użytkownika
master
Obserwator
Kontakt:

Kanały Platformy ITI?

Post autor: master » 19 cze 2006, 12:08

TV FLY dostepna w Neostradzie na stronie głównej! Jednym ze sponsorów jest właśnie TP a tego kanału niema w podstawowym pakiecie TP!
0 x
Awatar użytkownika
Leszek1979
VIP Expert

Kanały Platformy ITI?

Post autor: Leszek1979 » 19 cze 2006, 15:27

master pisze:TV FLY dostepna w Neostradzie na stronie głównej! Jednym ze sponsorów jest właśnie TP a tego kanału niema w podstawowym pakiecie TP!
Ogólnie rzecz ujmując to co robi TP jest delikatnie mówiąc dziwne i nie sądzę żeby było wzorem do naśladowania dla innych firm :).

Widzę że ITI ma ciekawą podbudowę do stworzenia paczki muzycznej w stylu MCM.
0 x
Radzio
x 232

Kanały Platformy ITI?

Post autor: Radzio » 20 cze 2006, 20:13

Ja osobiście uważam że nowa platforma iti POSTAWI przede wszystkim na nowe rozwiązania jakich nie ma w CP i C+. Chodzi mi tutaj o usługi internetowe za pomocą dekodera, HDTV, PPV itp. Jeżeli chodzi o kanały wydaje mi się że na początku będzie standart. Mam tu na myśli paczka TVN, paczka TVP, paczka discovery itp. Abonament zakładajmy że będzie wtedy kosztował około 20-30 zł. Przeciętny polak kupi nową platformę ITI. Z czasem jednak będą dodawać do swojej oferty nowe programy jakich nie znajdziemy w CP i C+. Programy te będą wtedy ciekawić wszystkich abonentów i wtedy to wejdą one do abonamentu za 50 zł :) po jakimś roku dojdzie jeszcze kilka super, mega programów i abonament z pełnym pakietem będzie kosztował 80-100 zł. Więc każdy rozsądny i tak będzie wolał płacić 20-30 zł i oglądać standart... Tak wq. mnie będzie to wyglądać, bo nie wierzę osobiście żeby ITI wyskoczyło z jakimiś super kanałami na początku i zzaoferowało cene abonamentu 30 zł za nie. Bo to im się by nie opłaciło. Podsumowując, wydaje mi się że mogą coś ciekawego wnieść, ale jeżeli chodzi o cenę to będzie ona niska tylko na początku, wiem bo trochę w tym siedze, POZDRO
0 x
Awatar użytkownika
Leszek1979
VIP Expert

Kanały Platformy ITI?

Post autor: Leszek1979 » 20 cze 2006, 21:31

Radzio pisze:Chodzi mi tutaj o usługi internetowe za pomocą dekodera.
No przecież Polsat już dawno wprowadził taką usługę - dekoder z Internetem ;).
0 x
Zablokowany

Wróć do „Kosz”