Jakie dekodery?

Tematy oraz posty nie pasujące do tego forum.
kibic

Jakie dekodery?

Post autor: kibic » 28 cze 2006, 17:19

Z tego,co przeczytałem na Onecie.szef ITI Neovision(Sojka) powiedział na konferencji,że oferowany będzie sprzęt HDTV i z twardym dyskiem.Jeszcze powinni zaoferować dekodery na warunkach podobnych do tych,jakie dają operatorzy komórkowi,to naród łyknie to,jak świeże bułeczki.Gdyby np.dali dekoderek za 200 pln z dwuletnią umową,to sam zostawiłbym tą nędzną C+ i podpisałbym umowę z ITI,i myślę ,że każdy z Was zrobiłby to samo,choćby dla wypasionego sprzętu.
Awatar użytkownika
mad85
VIP Expert

Jakie dekodery?

Post autor: mad85 » 28 cze 2006, 17:35

Smiesza mnie takie wpisy bo pokazuja, że niekótrzy nastawiaja sie na platforme ITI tylko aby muc zaszpoanowac posiadanie tunera z dyskiem ITD. To, ze ofertwa jest wielka niewiadmo i sie dla wiekszosci nie liczyc co beda mogli ogladac ale zawsze mozna sie pochwalic, że ma sie HDTV w domu i boxa z dyskiem.
MKS Nie Jest Sprawą Życia Lub Śmierci To Coś Wiecej!!!!!!!!!!
RaPi
VIP Expert
Kontakt:

Jakie dekodery?

Post autor: RaPi » 28 cze 2006, 17:44

mad85 wiec jestes chyba jedynym ktory nie chcialby miec w domu HDTV
Awatar użytkownika
mad85
VIP Expert

Jakie dekodery?

Post autor: mad85 » 28 cze 2006, 17:49

Ale po co mi HDTV jak nie wiem co bedzie tam do ogladania oprocz LM. To jest troche przymało aby kupic sobie jakis pozadny sprzet. Przedewszytkim musi byc cos do ogladania a nie po to aby było i puszcali w tym jakies pierdoły bo mnie to nie zadawala.. Po co mi taki telewizor jak bede go wykozystaywał raz na 2 tyg aby obejrzec mecz. Dla mnie przedewszytkim liczy sie oferta. A z wpisów takich jak ten kibic wynika, że dla nich nie lcizy sie oferta tyleko to, że beda mogli sie pochwalic że ma tuner z dyskie i HDTV.
RaPi
VIP Expert
Kontakt:

Jakie dekodery?

Post autor: RaPi » 28 cze 2006, 17:59

Nie wiemy co będzie leciało na tych kanałach HD ale jeśli to będzie cos fajnego i cena będzie przystępna to na pewno bym sie na to skusił. Po to żeby móc powiedzieć ze mam HD to na pewno bym tego nie kupił
kibic

Jakie dekodery?

Post autor: kibic » 28 cze 2006, 18:01

mad85 pisze:Smiesza mnie takie wpisy bo pokazuja, że niekótrzy nastawiaja sie na platforme ITI tylko aby muc zaszpoanowac posiadanie tunera z dyskiem ITD. To, ze ofertwa jest wielka niewiadmo i sie dla wiekszosci nie liczyc co beda mogli ogladac ale zawsze mozna sie pochwalic, że ma sie HDTV w domu i boxa z dyskiem.
Skoro masz takie podejście do tematu,to najwidoczniej kupujesz sprzęty żeby zapraszać każdego,kto żyw ze znajomych i pokazywać im,co tam naskupowałeś.Albo masz jakieś kompleksy.Ja mam w dupie szpanowanie i ne obchodzi mnie co ja mam,a czego nie mają inni,lub na odwrót.Dla mnie ważniejsza jest moja wygoda i najlepiej ,żeby ktoś zrobił kombajn,pod którego obudową znajduje się TV,DVD ,nagrywarka,dostęp do dwukierunkowego internetu satelitarnego etc.,a nie 10 pudeł w szafce rtv i 10 pilotów na stole.
Awatar użytkownika
mad85
VIP Expert

Jakie dekodery?

Post autor: mad85 » 28 cze 2006, 18:02

I o to mi własnie chodzi. Ale czesc osob jest nastawiona do tego zupełni inaczej i kupi pewnie po to aby sie pochwalic innym.
VIP Expert

Jakie dekodery?

Post autor: gosc » 28 cze 2006, 18:59

Obawiam się, że dekoder będzie może i kosztował 200 zł, ale np. przy dwuletniej umowie i z miesięczną opłatą za dzierżawę. Choć jak im się zwróci przy cenie 200+np.10x24 zł cena takiego tunera to nie wiem :) Pytanie jest więc takie: kto da np. 999 zł za dekoder? Ja na pewno nie bo to podnosi znacznie realną cenę abonamentu.
Cały czas mam więc kłopoty ze zrozumieniem w jaki sposób ta platforma ma być w przystępnej cenie :)
Poza tym przypominam że HD będzie też wkrótce w TVP.....
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

Jakie dekodery?

Post autor: Karol » 28 cze 2006, 19:45

gosc pisze:Poza tym przypominam że HD będzie też wkrótce w TVP.....
No i dobrze. Rośnie konkurencja. Dlatego też uważam, że set-top-boxy nie będą aż tak drogie ;]
richi26
Użytkownik

Jakie dekodery?

Post autor: richi26 » 28 cze 2006, 20:57

no internet ci dadza dwukierunkowy przez satke- to tyle kasy kosztuje ze zwykla firme na to nie stac a co dopiero osobe fizyczna- urzadzenia dostepowe kosztuja 2 tys euro. moim zdaniem abo bedzie podobne do tego z c+ i polsatu- a oferta - mysle ze pojawia sie niespodzianki typu viasat history i exploler- moze jeszcze pare kanałow ale oferty premium nie bedzie bo te ma na wylacznosc cyfra+- co do sportu- pewnie eurosporty sie pojawia- ich kanal z lm- ale co wiecej jak wszystkie prawa sa rozkupione- moim zdaniem poczekajmy do wrzesnia bo teraz to wrozenie z fusow.pozdrawiam
Awatar użytkownika
mad85
VIP Expert

Jakie dekodery?

Post autor: mad85 » 28 cze 2006, 21:17

Co do internetu to Sojka mowił jedynie o złaczu enthernet dzieki któremu mozna podłaczyc dekoder do internetu jezeli ktos takowy posiada. Kibic gadasz bzdury i nie umiesz czytac. przeczytałes uwaznie co napisałem, chyba nie. Jasno napisałem tam soje zdanie i ci je powtorze dla mnie przedewszytkim liczy jest zawartosc a nie to jaki sprzet zaiferuja. A w twoim poscie nie ma nic na temat oferty jest tylko napisane ze interesuje cie cena sprzetu. I jezeli bedzie tania to wezmniesz. Nie interesuje cie to co ogladasz?? Wychodzi na to, że cchesz wziasc po to aby tylko miec i tyle. Mi to zwisa ile to bedzie kosztowała jezeli bedzie tam cos ciekawego do ogladania to sobie wezeme jezeli nie to nie. C+ mam dlatego, że sa tam rzeczy kór mnie interesuja a nie po to zeby miec i napewno z tego nie zrezygnuje biora ITI bo nagle nie przestana mnie interesowac.
master
Obserwator
Kontakt:

Jakie dekodery?

Post autor: master » 28 cze 2006, 22:01

O kupiłem nowy dekoderek ITI zobaczcie jaki fajy i ile ma funkci oraz HD i HDD! Watpie w to...
W takim razie wolisz aby ITI rozprowadzało dekodery w stylu [email protected] czy Philips???
Też by chciał aby dekoder był dobry z wieloma funkcjami ale nie poto aby sie nim chwalić....
Awatar użytkownika
RaPi
VIP Expert
Kontakt:

Jakie dekodery?

Post autor: RaPi » 28 cze 2006, 22:25

mad85 pisze:Co do internetu to Sojka mowił jedynie o złaczu enthernet dzieki któremu mozna podłaczyc dekoder do internetu jezeli ktos takowy posiada.
Dekodery będą wyposażone również w interfejs USB przez który też pewnie będzie można podłączyć internet. Ale dzięki takiemu podłączenie napewno będziemy mieli dostęp do jeszcze kilka innych możliwośći
Awatar użytkownika
Leszek1979
VIP Expert

Jakie dekodery?

Post autor: Leszek1979 » 29 cze 2006, 0:08

RaPi pisze:mad85 wiec jestes chyba jedynym ktory nie chcialby miec w domu HDTV
No ja chciałbym mieć w domu HDTV ale też chciałbym mieć co na tym oglądać.
Co do sprzętu to jak na razie w znanych mi sklepach z elektroniką nie spotkałem telewizora z natywną rozdzielczością 1920*1080 - pewnie nie opłaca im się wykładać tyle kasy na sprzęt który może ktoś po roku by kupił - o ile nie pojawiłby się nowszy i tańszy model - swoją drogą nie stać mnie na takie cudo.
Co do zawartości programowej HDTV to ktoś pisał o TVN, TVN24 i TVN Meteo w HDTV.
TVN24 - większość materiałów reporterskich ( te ze świata) i tak pewnie w SDTV - a nawet jakby TVN miał swój sprzęt ENG w HDTV to ja nie miałbym ochoty oglądać polskich polityków w takiej rozdzielczości
TVN Meteo - dziękuję, chyba że za free
TVN - patrz wyżej

Jeżeli chodzi o Internet dwukierunkowy przez SAT - to po pierwsze technologia nie jest na tyle popularna żeby była wystarczająco tania, a po drugie czas w jakim sygnał biegnie do satelity i spowrotem dyskwalifikuje ten rodzaj dostępu do Internetu w takich zastosowaniach jak np. VoIP czy gry sieciowe.
Pomidor

Jakie dekodery?

Post autor: Pomidor » 29 cze 2006, 1:06

Tak najprawdopodobniej będzie wyglądał odbiornik PVR platformy ITI:
Obrazek
Produkcja: ADB Polska
Zablokowany

Wróć do „Kosz”