Polisa zdrowotna - czy warto?

Tematy oraz posty nie pasujące do tego forum.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3327
x 1472

Post autor: Trzeciak »

Oczywiście, że jak najbardziej warto, a nawet trzeba. Dzięki polisie zdrowotnej są m. in. pokryte chociaż w części koszty leczenia, czy rehabilitacji po wypadku, a poza tym - dzięki takiej polisie można bez problemu iść do przychodni , jeśli się jest np. przeziębionym, czy chorym na grypę.
Pozdrawiam, Trzeciak
pako29
Użytkownik

Post autor: pako29 »

Czy warto ?
Ja bym powiedział ,że jest podstawa.
Bo póki jest oczywiście dobrze to każdy nie zwraca na to uwagę.
Ja się przekonałem na własnej skórze ostatnio ,że warto.
Od tego czasy wykup polisy przeskoczył na samą górę naszych rodzinnych.
O czym marzy każdy mieszkaniec kamienicy - centralne ogrzewanie lub tańsza wersja jaką jest ogrzewanie elektryczne
Mike
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: Mike »

Jeśli mamy takie możliwości finansowe, to pewnie, że lepiej mieć polisę lub coś, co w razie wypadku czy poważnej choroby będzie dla nas zabezpieczeniem. Daje to pewną miarę poczucia bezpieczeństwa...
Dla budujących dom polecam te projekty domów
loveras
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: loveras »

Jeśli chodzi o prywatne ubezpieczenia zdrowotne to znalazłam coś takiego http://etapia.pl/ubezpieczenie-zdrowotne
Kornela
Użytkownik

Post autor: Kornela »

Ja nie mam wykupionego zdrowotnego, szkoda mi kasy teraz.
B_art
Użytkownik

Post autor: B_art »

To z linku masz wykupione? Warto ?
apogeum
Użytkownik

Post autor: apogeum »

Też planuję wykupić dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne. Trochę się tym interesowałam. Zastanawiałam się nad ofertą w PNB Paribas (niecałe 60 zł ale bardzo uboga oferta), Alior Bank tutaj niewiele drożej - ale nie mają tego w ofercie. Mogą jedynie sami coś zaproponować jako możliwość dokupienia do konta. Praktycznie w każdym banku można wykupić dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne. Najlepiej podpytać na tym forum w dziale z ubezpieczeniami http://www.forum-kredytowe.pl/f152/
Kornela
Użytkownik

Post autor: Kornela »

Ja jak już, to może ubezpieczenie następstw raka, widziałam reklamę w Cuk i myślę czy to jednak nie jest rozsądne.Płaci się niecałe 21 zł na miesiąc,a w razie choroby ma się wsparcie finansowe.
madame
Użytkownik

Post autor: madame »

A nie wystarczy to, że płacimy już dość wysokie składki na ZUS? Jak dla mnie to co dzieje się w tym kraju jest totalnie oburzające i wybitnie działa mi na nerwy.
Zablokowany

Wróć do „Kosz”