Jak tanio i szybko przekazać pieniądze z Holandii do Polski?

Tematy oraz posty nie pasujące do tego forum.
apogeum
Użytkownik

Post autor: apogeum »

Potrzebuje wysłać 200 euro na urodziny brata. Myślałem o Western Union ale to trochę drogi sposób. Pobierają dużą prowizję. Czy znacie jakieś inne tańsze i równie bezpieczne sposoby?
jutrzenka
Użytkownik

Post autor: jutrzenka »

Dokładnie. Western Union czy PayPal pobierają kilka procent przelewanej sumy. Ja wielokrotnie przelewałam za pośrednictwem kantoronline.pl i nigdy nie było z tym problemów.
Wpłacasz w pieniądze za pośrednictwem holenderskiego banku. Wymieniasz po aktualnym kursie i przelewasz pieniądze na wskazany nr konta (chrzestniaka lub kogoś z rodziny aby mu wręczyli) :) Wszystko da się załatwić :-)
pakt
Użytkownik

Post autor: pakt »

Wyślij przez Western Unin, koszt nie jest ekstremalnie duży ale za to pieniądze będą w ciągu kilku minut tam gdzie trzeba. Walutę możesz kupić w banku. Tutaj masz aktualne kursy Euro w poszczególnych bankach. Czasami jest tak, że w banku jest taniej kupić niż w kantorze. Szczególnie, jeżeli mowa o kantorach na lotnisku - gdzie ceny są astronomiczne.
Zablokowany

Wróć do „Kosz”