Polsat zaprosił mnie do programu - gdzie przenocować?

Tematy oraz posty nie pasujące do tego forum.
apogeum
Użytkownik

Post autor: apogeum »

Hej, Polsat zaprosił mnie na widownię do programu - ale nie zapewnił noclegu... Znacie coś fajnego w rozsądnej cenie?
pakt
Użytkownik

Post autor: pakt »

To Polsat powinien Ci chyba zapewnić nocleg? Dokładnie się na tym nie znam - ale tak właśnie powinno być. Z tego co wiem, to dla uczestników takich wydarzeń - płacą honorarium. Tak więc zapytaj organizatora co i jak. Co do hotelu to optymalnym wydaje się być [wymoderowano] - noclegi w nim zaczynają się od 85 zł (ale dla upewnienia się napisz do nich jeszcze maila z zapytaniem). A i zdradź jeszcze co to za program :)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3092
x 1365

Post autor: Trzeciak »

Noclegi (hotele) zwykle w takich programach zapewniane są uczestnikom. Publiczność raczej już takie rzeczy musi załatwić na własną rękę.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert
x 883
x 2440

Post autor: pulkownik »

Akademiki (SGGW np.) mają w ofercie 'pokoje gościnne' - koszt +/- 30 zł za dobę (ale w pokoju są 2-3 łóżka i nie wiadomo czy kogoś tam nie będzie).
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod
x 128
x 267

Post autor: Direct »

Użytkownikom apogeum i pakt proponuję więcej nic na forum nie reklamować, bo polecą bany. Obaj są zarejestrowani z tego samego IP (oprócz tej dwójki także Stewart, pepson i jutrzenka).
Temat zamykam.
Pozdrawiam, Direct
Zablokowany

Wróć do „Kosz”