Zaproszenie na widownie do jednego z programów

Tematy oraz posty nie pasujące do tego forum.
pakt
Użytkownik

Post autor: pakt »

Otrzymałem zaproszenie na widownie do jednego z programów - czy to tv zapewnia nocleg - czy sam muszę o to zadbać?
AdamKot34
Użytkownik

Post autor: AdamKot34 »

Stewart
Użytkownik

Post autor: Stewart »

Może po prostu kolega się pyta o zagadnienie, w którym nie ma zielonego pojęcia? Sam kiedyś jak jechałem do Warszawy nie miałem zielonego pojęcia gdzie by sie tu można zatrzymać. ,,, W końcu razem ze znajomymi zdecydowaliśmy się na ten hotel: [wymoderowano] - znajduje się w samym centrum i można tam załatwić sobie pokój już za 160 zł. Teraz gdy tam jeździmy praktycznie zawsze w nim nocujemy. Generalnie warunki bardzo dobre, komfortowe. Sam hotel bardzo ładny, zadbany i co najważniejsze jest bardzo blisko do najważniejszych punktów w okolicy tak więc powinieneś się bez problemu odnaleźć.
Awatar użytkownika
mateusz_71
VIP Expert
x 197
x 89
Kontakt:

Post autor: mateusz_71 »

Jeżeli nie miałby pojęcia to by nie odpowiadał:
To Polsat powinien Ci chyba zapewnić nocleg? Dokładnie się na tym nie znam - ale tak właśnie powinno być. Z tego co wiem, to dla uczestników takich wydarzeń - płacą honorarium. Tak więc zapytaj organizatora co i jak. Co do hotelu to optymalnym wydaje się być [wymoderowano] - noclegi w nim zaczynają się od 85 zł (ale dla upewnienia się napisz do nich jeszcze maila z zapytaniem). A i zdradź jeszcze co to za program
Myślę, że jak jakiś moderator tu wpadnie to zrobi porządek ;)
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod
x 128
x 268

Post autor: Direct »

Niniejszym wpadam :).

Ostrzegałem. Użytkownicy pakt oraz Stewart zostają zbanowani za reklamy na forum.
Pozdrawiam, Direct
Zablokowany

Wróć do „Kosz”