Chamstwo w internecie

Tematy oraz posty nie pasujące do tego forum.
Awatar użytkownika
zesepo
VIP Expert
Kontakt:

Chamstwo w internecie

Post autor: zesepo »

Jak to zatrzymać? Niedawno zdarzyła się tragedia w środowisku medialnym. Umysłowym też - na dowód - http://i.imgur.com/IkuxM6p.png

I portal nazywa 'niezalezna.pl'. O ludzie...

Ludzie... oczy mi pękły. I mamy nawet tutaj podobnych!
https://www.facebook.com/forummedia2

14 lat forum.media2.pl 8)
8 lat na forum!
Awatar użytkownika
Dijon
VIP Expert
x 5
x 11

Chamstwo w internecie

Post autor: Dijon »

No cóż, w Internecie jest najłatwiej takie rzeczy rozprzestrzeniać, bo teoretycznie każdy ma do niego dostęp. W ogóle atmosfera na portalu niezależna.pl jeśli chodzi o komentarze to jakaś totalna paranoja. Poziom jaki tam panuje powoduje, że człowiek zastanawia się - skąd w ludziach takie pokłady nienawiści? Po zawaleniu się kamienicy w Katowicach obrywały oczywiście redakcje obu stacji TV, co pokazuje kompletny poziom zbydlęcenia i zerowej wrażliwości na ludzką tragedię internetowych hejterów. Nawet na naszym forum pojawiły się opinie, że media temat roztrząsają, mówią o tym za dużo. Prostym powodem jest chyba hmm... zazdrość? Społeczeństwo jest u nas przekonane, że w osoby pracujące w mediach zarabiają jakieś niebotyczne pieniądze, a niestety tak jest bardzo, bardzo rzadko.

@zesepo zapewne wkleił screena ze strony z newsem, gdzie redaktor Stankiewicz wysnuwa teorie, jakoby śmierć Brygidy Frosztęgi-Kmiecik i Dariusza Kmiecika była jakimś zaplanowanym zamachem rosyjskich służb. Doskonały przypadek kompletnego zapędzenia się w urojonych teoriach. Nawet w obliczu takiej tragedii nawet u tzw. "niemainstreamowych" dziennikarzy nie można liczyć na jakąś solidarność, współczucie. Czasami myślę sobie, że słowo "niemainstreamowy" w tym przypadku oznacza "nierozumny"...
Tradycjonalista
Thinker
x 19
x 27

Chamstwo w internecie

Post autor: Tradycjonalista »

W komentarzach Interii po śmierci Dariusza Kmiecika też była radość, i na forum Interia.pl poruszyliśmy ten temat. Nawet nie ukrywaliśmy oburzenia.
madame
Użytkownik

Chamstwo w internecie

Post autor: madame »

Chamstwo w sieci to dzisiaj żadna nowość i chyba niestety pozostaje nam się z tym pogodzić, bo hejterów nie wyplewimy.
Awatar użytkownika
MazowszeSercePolski
Obserwator

Chamstwo w internecie

Post autor: MazowszeSercePolski »

Gorsze chamstwo jest na Onecie ;) Myśle, że autor tego postu kieruje się tutaj głównie swoją nienawiścią do niezależnych mediów,. To że takie komentarze niektórzy umieścili to już wyczyn poszczególnych jednostek. Onet, WP też przepuszczają obraźliwe komentarze, aż roi sie tam od trolli a o nich autor tego tematu nawet nie wspomniał.
Obrazek
Awatar użytkownika
Sabrina
Użytkownik

Chamstwo w internecie

Post autor: Sabrina »

Zatrzymać się pewnie nie da, może chodzi o to, że przez neta ludzie czuja sie bezkarni? Bo nie jadą po kimś prosto w oczy? Maja więcej odwagi niż prywatnie? :/
Zalo
Użytkownik

Chamstwo w internecie

Post autor: Zalo »

Niestety to zjawisko narasta :(
www.wkfilms.pl <--- Geniusze kina sprawdź teraz !
Awatar użytkownika
Medqi
Użytkownik

Chamstwo w internecie

Post autor: Medqi »

Tragedia, wydaje mi się, że to zwiastunek upadku cywilizacji, bo zamiast poprawiać relacje miedzyludzkie to dzieje się coraz gorzej. Kiłą mogiła i metr mułu. Tylko, żeby ktoś miał na to jakieś lekarstwo, ale to chyba szukanie igły w stogu siana, żeby to siana tylko...
Brunka
Użytkownik

Chamstwo w internecie

Post autor: Brunka »

Moim zdaniem najgorsze w sieci są kradzieże - ludzie się napracują, żeby coś zrobić, napisać, sfotografować, wszystko jeszcze ładnie umieścić na blogu i ktoś to sobie "pożycza" i udostępnia jako własne ;/ bo chyba nawet wyzwiska (w sumie od nieznanych anonimowych ludzi...) nie bolą, jak widok swojej pracy podpisanej cudzym imieniem/nickiem.
Jest program http://copyact.com/, za pomocą którego można właśnie sprawdzić, czy ktoś sobie nie przywłaszczył naszych dóbr. Ta wersja jest bezpłatna, jak ktoś zarabia na blogu, to może się pokusić o płatne usługi, takie jak monitorowanie sieci i wysyłanie regularnych raportów
Olegga
Użytkownik

Chamstwo w internecie

Post autor: Olegga »

Są sposoby prawne by o swoje walczyć - kwestia czasu i uporu tylko :)
kaza23
Użytkownik

Chamstwo w internecie

Post autor: kaza23 »

a najgorsze jest to, że Ci nieczuli i źli do szpiku kości ludzie nazywają się patriotami! wstyd mi za nich.
sandria
Użytkownik
Kontakt:

Chamstwo w internecie

Post autor: sandria »

z chamstwem nie warto walczyć. jak się walczy to chamstwa przybywa.
Tradycjonalista
Thinker
x 19
x 27

Chamstwo w internecie

Post autor: Tradycjonalista »

Ja też mam świadomość że chamstwa tylko przybywa. Ale to nie znaczy że trzeba na to chamstwo obojętnym.
piotrekzgr
Junior

Chamstwo w internecie

Post autor: piotrekzgr »

Ja wiem, że teraz w internecie niby każdy może wszystko. Ale to, co tu zobaczyłem przeraziło mnie...kiedyś mówiono "O zmarłych nie mówi się źle", dzisiaj nie szanuje się niczego. Umarła młoda dziewczyna, a to niektóre komentarze po jej śmierci, włos jeży się na głowie...

http://kmag.pl/artykul/ludzie-co-sie-z-wami-dzieje/
Awatar użytkownika
dana1993
Obserwator
Kontakt:

Chamstwo w internecie

Post autor: dana1993 »

Ostatnio widziałam, że na fb podrabiają głowę papieża na kogoś np.faceta z tatuażami, czy jakąś laskę.
DANA TO NIE IMIĘ
DANA TO KREJZOL
Zablokowany

Wróć do „Kosz”