Remont kuchni i jej urządzenie?

Tematy oraz posty nie pasujące do tego forum.
elkaelka
Użytkownik

Post autor: elkaelka »

Pytanie, jak w temacie :) Pierwszy raz w życiu remontuję cokolwiek i nie bardzo wiem, jak się do tego zabrać. Czy ktoś z was mógłby doradzić, czym kierować się np. przy wyborze blatów kuchennych, akcesoriów itp.?
Mike
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: Mike »

Na pewno najpierw warto się naoglądać rozmaitych aranżacji kuchni. Popatrz na brw, homebook czy tutaj http://www.forte.com.pl/meble/kuchnie.html . Dzięki temu wyrobisz sobie swoje własne wyobrażenie.
Dla budujących dom polecam te projekty domów
elkaelka
Użytkownik

Post autor: elkaelka »

Dzięki za odp. :) Popatrzyłam też trochę na inne strony i foldery u producentów. Po głowie chodzi mi zamysł, żeby zamontować ciemne, połyskujące blaty, np. w takim stylu

Obrazek .

Bo zostawiam stare meble (nie mam aż takich funduszy, żeby wymieniać je od podstaw), więc chcialabym zainwestować w dobre blaty :)
Awatar użytkownika
marana
Użytkownik

Post autor: marana »

Musisz wziąć pod uwagę to, jak będą one wyglądały w twojej kuchni. Ciemne blaty zmniejszają optycznie pomieszczenie, więc jeśli masz małą kuchnię, to ja bym się wahała. No i bardziej na nich widać zabrudzenia wbrew pozorom.
Przy remoncie musisz wziąć pod uwagę wiele rzeczy i patrzeć na nie całościowo, czy wszystko ładnie współgra. Ja na przykład, również z braku funduszy cały remont aneksu kuchennego rozłożyłam sobie na etapy. I najpierw zakupiłam część szafek, potem drugą część. Teraz jeszcze będę kupować zlew i okap, a na koniec zostaną płytki, no i oczywiście oświetlenie. Zastanawiałaś się już nad tym? U mnie będzie to taśma led pod szafkami na narożnych profilach. Znalazłam już wszystko, łącznie z zasilaczem i zaślepkami w Perfektmarket. Najpierw myślałam, żeby gotowy zestaw kupić, ale tak wychodzi dużo taniej.
dust
Użytkownik

Post autor: dust »

Musisz jeszcze pomyśleć o dopasowaniu odpowiedniej lodówki , możesz sobie przeczytać jak wybrać odpowiednią w poradniku , http://www.morele.net/wiadomosc/jak-wybrac-lodowke/296/ , dzięki poradzie ja właśnie kupiłem lodówkę do mojej wyremontowanej kuchni .
Zablokowany

Wróć do „Kosz”